| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
LAURA & F. UTILAJE SRL CUI: 27728619 Nr. înregistrare: J11/484/2010 Adresa: Municipiul Caransebes, Str. BUITU GEORGE, Bloc 16, Scara A, Apartament 10, Judet Caras-Severin, Cod postal 325400 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realLAURA & F. UTILAJE SRL este o companie înregistrată în județul Caras-Severin, având codul fiscal 27728619. Conform datelor financiare din anul 2011, firma a raportat o cifră de afaceri de 2 645 RON și un profit net de -1 258 RON. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri LAURA & F. UTILAJE SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net LAURA & F. UTILAJE SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 2 645 | 4 700 | 2 645 | -1 258 | 0 | 3 642 | 0 | 209 | -1 058 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T.M.U.C.B. SA | 1 | 284 624 365 | 7 213 237 | 62 262 573 | 200 400 782 | 95 033 952 | 9 126 667 |
| DEME MACARALE SRL | 2 | 64 010 384 | 2 482 871 | 27 557 823 | 69 775 625 | 23 474 253 | 25 023 090 |
| SC TRUSTUL PENTRU SERVICII CU UTILAJE DIVERSE SA | 3 | 59 079 060 | 425 544 | 32 068 179 | 50 037 342 | 42 516 233 | 1 957 425 |
| MOLDOCOR SA | 4 | 55 875 694 | 4 248 621 | 34 178 913 | 64 389 142 | 38 730 194 | 13 458 159 |
| SC CONECON EN.RG. SRL | 5 | 43 173 474 | 7 123 008 | 11 856 147 | 15 403 076 | 8 586 501 | 3 595 106 |
| S.C. VILCEANA S.A. | 6 | 37 176 179 | 136 038 | 7 098 295 | 31 774 905 | 6 753 230 | 702 328 |
| SC PRO SAMAN SRL | 7 | 35 119 381 | 154 703 | 263 850 | 13 485 723 | 12 473 177 | 11 646 841 |
| TRYLON TSF | 8 | 32 365 089 | -46 248 | 2 763 066 | 20 483 980 | 0 | 17 712 556 |
| S.C. TERADATA SRL | 9 | 28 816 439 | 462 917 | 2 209 009 | 4 981 028 | 4 861 130 | 184 904 |
| RAPTRONIC SRL | 10 | 28 810 877 | 770 157 | 7 265 533 | 26 303 696 | 7 287 210 | 8 080 717 |
| S.C.LAURA&F.UTILAJE SRL | 1805 | 2 645 | -1 258 | -1 058 | 3 642 | 3 433 | 4 700 |
| S.C. RESTAURARE S.R.L. | 3032 | 0 | -3 336 | 5 135 | 5 135 | 450 | 0 |
| S.C. KISS KISS CONSTRUCT SRL | 3033 | 0 | -7 136 | -9 055 | 26 330 | 1 352 | 35 385 |
| S.C.TEHNOALPIN SRL | 3034 | 0 | 0 | -3 422 | 700 | 421 | 4 122 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VASNIK CONSTRUCT SRL | 1 | 586 355 | -23 549 | 1 219 | 359 603 | 158 401 | 24 265 |
| S.C.TRANSALDS SRL | 2 | 496 504 | 191 492 | 336 681 | 428 030 | 269 575 | 81 967 |
| BEG BANAT SRL | 3 | 414 729 | 107 067 | 89 956 | 361 851 | 115 432 | 271 895 |
| RIVIERA COM SRL | 4 | 310 378 | 118 791 | 87 571 | 154 709 | 50 244 | 67 138 |
| DEMAND CARASCONSTRUCT S.R.L. RESITA | 5 | 299 874 | -51 870 | -51 670 | 17 059 | 7 676 | 68 729 |
| S.C IRMOR S.R.L. | 6 | 290 034 | -66 076 | 443 205 | 3 092 603 | 454 494 | 2 384 978 |
| CEAPAEV CONSTRUCT SRL | 7 | 259 977 | 42 404 | 35 819 | 157 572 | 37 041 | 78 753 |
| SC ROMUTIL GROUP SRL | 8 | 113 644 | -16 288 | 18 060 | 72 220 | 223 | 54 160 |
| SC VADRUMCOS SRL | 9 | 109 674 | 86 700 | 57 566 | 189 440 | 138 405 | 131 874 |
| SC IERGEN TEHNIC GRUP SRL | 10 | 104 760 | -1 342 | -2 023 | 123 161 | 39 717 | 125 184 |
| S.C.LAURA&F.UTILAJE SRL | 18 | 2 645 | -1 258 | -1 058 | 3 642 | 3 433 | 4 700 |
| SC SURASUL APEI SRL | 25 | 0 | 0 | -180 | 0 | 0 | 0 |
| GASPA CONSTRUCT SRL | 26 | 0 | 0 | -871 | 1 129 | 0 | 2 000 |
| FLORICRIS & ALIS S.R.L. RESITA | 27 | 0 | -17 401 | 70 276 | 116 456 | 13 654 | 46 180 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.