| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FISHVILLE SRL CUI: 27201529 Nr. înregistrare: J35/1140/2010 CAEN: 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare Adresa: Municipiul Timisoara, Str. LUCIAN BLAGA, Nr. 3, SUBSOL, NR.AP.UNITATE LOCATIVA 3/B, INCAPEREA 1, Judet Timis, Cod postal 300002 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realFISHVILLE SRL este o companie înregistrată în județul Timiş, având codul fiscal 27201529. Conform datelor financiare din anul 2018, firma a raportat o cifră de afaceri de 101 421 RON și un profit net de -104 383 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 6 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri FISHVILLE SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net FISHVILLE SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 101 421 | 31% | 478 129 | 101 421 | -104 383 | 20 107 | 12 444 | 6 | 2 203 | -445 428 | 200 |
| 2017 | 77 371 | -31% | 392 047 | 83 317 | -103 883 | 23 752 | 33 250 | 11 | 5 535 | -335 045 | 200 |
| 2016 | 111 562 | 38% | 294 055 | 111 562 | -71 038 | 1 760 | 39 053 | 11 | 13 321 | -253 092 | 200 |
| 2015 | 80 758 | 1% | 210 549 | 80 758 | -27 779 | 1 760 | 26 736 | 0 | 3 016 | -182 053 | 200 |
| 2014 | 79 857 | 47% | 204 098 | 83 716 | -2 178 | 8 182 | 41 641 | 9 | 526 | -154 275 | 200 |
| 2013 | 54 453 | 42% | 202 800 | 54 662 | -101 192 | 14 604 | 36 099 | 9 | 2 530 | -152 097 | 200 |
| 2012 | 38 343 | 161% | 159 749 | 39 436 | -9 782 | 21 026 | 87 818 | 9 | 3 981 | -50 905 | 200 |
| 2011 | 14 665 | 105 177 | 14 665 | -37 773 | 27 448 | 37 156 | 5 | 675 | -40 573 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA IGIENA | 1 | 28 417 499 | 984 000 | 12 200 625 | 15 658 408 | 923 759 | 3 248 425 |
| MAGIC SMART GRUP SRL | 2 | 18 090 215 | -1 795 271 | -4 513 735 | 3 055 181 | 615 772 | 7 896 615 |
| ABBATE SERVCOMEXIM SRL | 3 | 15 212 983 | 995 120 | 909 610 | 2 966 531 | 364 100 | 2 065 974 |
| MARSILIA VERIS SRL | 4 | 12 916 693 | 6 943 600 | 7 425 299 | 19 969 990 | 4 464 016 | 12 544 691 |
| INGO TRADE INTERNATIONAL SRL | 5 | 12 629 139 | 187 921 | -337 119 | 3 716 897 | 442 130 | 4 305 668 |
| CYCAS PALM SRL | 6 | 7 517 766 | 2 177 523 | 1 860 679 | 6 868 580 | 1 856 742 | 2 360 496 |
| TIGER NAILS SRL | 7 | 6 615 613 | 2 001 145 | 2 982 408 | 3 839 240 | 954 002 | 872 613 |
| BEAUTY ZONE STUDIO SRL | 8 | 6 375 989 | 497 949 | 421 907 | 1 542 878 | 631 422 | 1 120 971 |
| UNIREA-SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA | 9 | 6 000 447 | 146 458 | 3 166 657 | 3 751 713 | 120 222 | 526 131 |
| EL STUDIO TRENDLINE SRL | 10 | 5 898 840 | -189 263 | -5 265 | 941 432 | 98 952 | 946 697 |
| FISHVILLE SRL | 2296 | 101 421 | -103 293 | -445 428 | 32 551 | 1 866 | 478 129 |
| CYBELLE LINE SRL-D | 8750 | 0 | 0 | -50 839 | 97 | 0 | 50 936 |
| COLOUR EXPRESS IMPEX SRL | 8751 | 0 | 0 | 572 | 5 092 | 3 485 | 4 520 |
| L.G. SOLUTIONS COMPANY 2004 SRL | 8752 | 0 | 0 | 200 | 37 610 | 0 | 37 410 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SOCIETATE COOPERATIVA IGIENA | 1 | 4 759 741 | 132 446 | 1 994 070 | 2 839 350 | 405 085 | 900 200 |
| BREATHLESS BY AM SRL | 2 | 2 445 451 | -31 391 | 132 149 | 740 918 | 177 594 | 617 770 |
| CYBER-NEST TECHNOLOGIES SRL | 3 | 1 619 735 | 1 158 777 | 1 074 676 | 1 247 958 | 787 839 | 178 772 |
| BECREATIVO SALON SRL | 4 | 959 791 | -128 435 | -201 778 | 380 910 | 1 326 | 593 612 |
| SOCIETATE COOPERATIVA LUGOJANA PREST | 5 | 670 108 | -127 400 | 679 988 | 837 482 | 266 258 | 157 494 |
| TRUSCADA NAIL SRL | 6 | 666 296 | 206 867 | 427 677 | 731 883 | 84 510 | 304 206 |
| HAIR STUDIO BY ELENA J SRL | 7 | 506 007 | -40 504 | -45 195 | 259 991 | 28 813 | 305 186 |
| YNNA BEAUTY FASHION SRL | 8 | 460 946 | 21 352 | 133 541 | 266 665 | 50 329 | 152 990 |
| SALON DE INFRUMUSETARE MONICA SRL | 9 | 453 301 | 31 828 | 100 120 | 152 298 | 70 144 | 52 399 |
| PREDRAG STYLE SRL | 10 | 390 826 | -26 448 | -145 639 | 142 875 | 1 | 271 943 |
| FISHVILLE SRL | 95 | 101 421 | -103 293 | -445 428 | 32 551 | 1 866 | 478 129 |
| THE LADY'S ROMANTIQUE FANTASIE'S SRL | 293 | 0 | 0 | -37 198 | 21 934 | 0 | 59 132 |
| ABRAHAM INTERCOIFFEUR SRL | 294 | 0 | 0 | 57 | 75 | 0 | 181 |
| STYLE ZONE SRL | 295 | 0 | 0 | -165 294 | 982 | 982 | 166 276 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.