| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
NIKIVELENO SRL CUI: 26505899 Nr. înregistrare: J18/68/2010 CAEN: 0149 - Cresterea altor animale Adresa: Sat Baia de Fier, Comuna Baia de Fier, Nr. 931, Judet Gorj |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realNIKIVELENO SRL este o companie înregistrată în județul Bistrita-Nasaud, având codul fiscal 26505899. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri NIKIVELENO SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net NIKIVELENO SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 0 | 22 727 | 0 | 0 | 11 178 | 363 | 0 | 363 | -11 186 | 200 | |
| 2017 | 0 | 22 727 | 0 | -860 | 11 178 | 363 | 0 | 363 | -11 186 | 0 | |
| 2016 | 0 | 22 727 | 0 | 0 | 11 178 | 363 | 0 | 363 | -11 186 | 200 | |
| 2015 | 0 | 22 727 | 0 | 0 | 11 178 | 363 | 0 | 363 | -11 186 | 200 | |
| 2014 | 0 | 22 727 | 0 | -249 | 11 178 | 363 | 0 | 363 | -11 186 | 200 | |
| 2013 | 0 | 22 427 | 0 | 0 | 11 178 | 312 | 0 | 312 | -10 937 | 200 | |
| 2012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 178 | 312 | 0 | 312 | -10 937 | 200 | |
| 2011 | 0 | 561 | 0 | -2 311 | 11 178 | 200 | 1 | 200 | -10 937 | 200 | |
| 2010 | 0 | 544 | 0 | -8 826 | 11 178 | 200 | 1 | 200 | -8 626 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A.J.T. FARMING SRL | 1 | 17 947 647 | -6 637 280 | 13 306 874 | 84 555 208 | 15 863 668 | 71 248 334 |
| TAXAT SRL | 2 | 16 802 986 | 617 250 | 378 205 | 5 175 412 | 2 032 590 | 4 797 207 |
| INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU APICULTURA SA | 3 | 13 651 757 | 2 576 873 | 15 585 858 | 17 336 285 | 1 969 925 | 1 266 205 |
| A.G. RONECO FARM SRL | 4 | 12 002 560 | -13 035 426 | -37 259 280 | 38 249 095 | 1 068 808 | 75 508 375 |
| C.M.A. VIP PRODUCTION SRL | 5 | 7 086 167 | 113 397 | 368 167 | 1 474 694 | 424 298 | 1 106 527 |
| TREMOT DOBRE SI FIII SRL | 6 | 5 721 344 | 1 734 237 | -197 634 | 8 457 043 | 884 365 | 8 654 677 |
| CARPATHIAN OSTRICH ALLIANCE SRL | 7 | 4 911 151 | -3 818 035 | -10 463 794 | 5 128 799 | 2 443 971 | 15 608 442 |
| AUTO TOTAL PREST SRL | 8 | 4 260 710 | 441 290 | 807 831 | 2 282 931 | 549 265 | 1 477 692 |
| EURO APICOLA SRL | 9 | 3 710 563 | 624 664 | 1 018 496 | 3 951 896 | 1 923 429 | 2 937 947 |
| 10 | 3 106 512 | 54 862 | 376 626 | 444 741 | 59 308 | 68 115 | |
| NIKIVELENO SRL | 265 | 0 | 0 | -11 186 | 11 541 | 0 | 22 727 |
| COOPERATIVA AGRICOLA "PRO APICULTORUL ISVERCEAN" | 524 | 0 | -6 946 | -12 071 | 7 428 | 0 | 19 499 |
| ALFA & OMEGA MOULDS SRL | 525 | 0 | 0 | -68 116 | 47 697 | 146 | 115 813 |
| ALVINA COOPERATIVA AGRICOLA | 526 | 0 | 0 | 6 916 | 7 781 | 0 | 865 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CAPONA SRL | 1 | 1 095 621 | 15 785 | 74 000 | 1 297 380 | 112 448 | 1 223 380 |
| ETTA SRL | 2 | 500 234 | 25 815 | 375 486 | 577 134 | 68 818 | 201 648 |
| IDEAL VERO SRL | 3 | 299 808 | 158 422 | 516 272 | 543 039 | 20 029 | 26 767 |
| CASA DE V�NATOARE URSUL BRUN SRL | 4 | 190 423 | 16 651 | -29 207 | 1 091 768 | 136 906 | 1 120 975 |
| BARBULAR S.R.L. | 5 | 150 504 | 58 244 | 54 926 | 110 473 | 8 049 | 55 547 |
| NEOHAN CONSULT S.R.L. | 6 | 33 650 | 13 926 | 40 472 | 221 535 | 73 385 | 1 536 |
| 7 | 0 | 0 | -6 917 | 63 083 | 18 | 70 000 | |
| 8 | 0 | 0 | -47 046 | 198 183 | 0 | 245 229 | |
| P&A MEDIA STUDIO SRL | 9 | 0 | -32 773 | -32 750 | 122 321 | 0 | 155 071 |
| BRIDA INTEGRAL SRL | 10 | 0 | 0 | 1 009 | 3 170 | 165 | 2 161 |
| CORA AGROTURISM SRL | 12 | 0 | 0 | -118 660 | 338 132 | 0 | 456 792 |
| BIRO CONSULT SRL | 13 | 0 | 0 | -256 | 33 | 33 | 289 |
| NIKIVELENO SRL | 14 | 0 | 0 | -11 186 | 11 541 | 0 | 22 727 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.