| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
TICA-DENIS-DARIUS SRL CUI: 26335220 Nr. înregistrare: J11/572/2009 Adresa: Sat Dognecea, Comuna Dognecea, Nr. 694/A, Judet Caras-Severin, Cod postal 327180 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realTICA-DENIS-DARIUS SRL este o companie înregistrată în județul Caras-Severin, având codul fiscal 26335220. Conform datelor financiare din anul 2010, firma a raportat o cifră de afaceri de 229 283 RON și un profit net de 134 807 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 3 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri TICA-DENIS-DARIUS SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net TICA-DENIS-DARIUS SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010 | 229 283 | 33 121 | 229 286 | 134 807 | 89 923 | 78 205 | 3 | 55 205 | 135 007 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PREFAB INVEST S.A. | 1 | 30 190 439 | 257 935 | 1 699 612 | 36 127 872 | 35 861 478 | 34 435 199 |
| MAGNETTI BUILDING SRL | 2 | 29 434 428 | -5 814 020 | 9 566 897 | 56 241 878 | 21 172 325 | 10 845 468 |
| DUNAPREF | 3 | 19 319 367 | 868 178 | 11 030 590 | 19 711 248 | 6 026 693 | 7 635 272 |
| LISA PROD S.R.L. | 4 | 13 450 977 | 51 479 | 4 133 330 | 5 834 407 | 1 415 625 | 976 109 |
| PRECON SA | 5 | 13 102 064 | 1 040 613 | 3 011 296 | 6 741 883 | 3 746 536 | 3 731 252 |
| LEIER ROM SRL | 6 | 12 719 767 | -1 679 167 | -8 317 533 | 29 432 106 | 2 705 361 | 8 312 589 |
| FRUHWALD SRL | 7 | 9 481 590 | -5 346 268 | -3 513 360 | 13 752 420 | 3 501 354 | 10 708 311 |
| HYDRO BG SRL | 8 | 9 170 941 | -1 179 233 | 2 516 037 | 18 683 049 | 7 709 666 | 8 316 461 |
| TEHTON SRL | 9 | 7 909 942 | -3 698 640 | 12 244 737 | 25 212 482 | 3 859 850 | 8 895 597 |
| DIRKSEN SPECIAL BETON SRL | 10 | 7 846 271 | 218 676 | 4 831 736 | 8 536 095 | 2 460 135 | 2 951 887 |
| TICA-DENIS-DARIUS S.R.L. | 161 | 229 283 | 160 485 | 135 007 | 168 128 | 23 000 | 33 121 |
| EDIL PRODCONSTRUCT S.R.L. | 730 | 0 | -621 | -10 066 | 31 696 | 477 | 41 762 |
| MIVA STONE SRL | 731 | 0 | -851 | -36 556 | 184 | 0 | 3 563 |
| ECOCONSTRUCT SA | 732 | 0 | -297 226 | -364 487 | 2 050 709 | 25 896 | 2 415 196 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TICA-DENIS-DARIUS S.R.L. | 1 | 229 283 | 160 485 | 135 007 | 168 128 | 23 000 | 33 121 |
| F.B. PRECOMPRES CONSTRUCT S.R.L. | 2 | 142 927 | -179 323 | -198 713 | 896 474 | 156 044 | 1 095 187 |
| EUROTES SRL | 3 | 82 337 | -11 991 | -137 355 | 109 572 | 7 536 | 241 695 |
| IDEAL CASA DESIGN SRL | 4 | 28 120 | 4 783 | -121 | 14 848 | 248 | 14 969 |
| MCP ROCOS SRL | 5 | 2 294 | -1 412 | -10 695 | 11 768 | 2 704 | 22 463 |
| DP FUN SRL | 6 | 0 | -14 | -3 380 | 0 | 0 | 3 380 |
| PEDRO CONSTRUCT BERZASCA SRL | 7 | 0 | 0 | -3 059 | 2 718 | 0 | 5 840 |
| DUSTIL BETON SRL | 8 | 0 | 0 | -17 098 | 23 485 | 3 680 | 40 583 |
| 9 | 0 | -4 567 | -181 878 | 62 745 | 54 794 | 246 980 | |
| PEDRO CONSTRUCT BERZASCA SRL | 7 | 0 | 0 | -3 059 | 2 718 | 0 | 5 840 |
| DUSTIL BETON SRL | 8 | 0 | 0 | -17 098 | 23 485 | 3 680 | 40 583 |
| 9 | 0 | -4 567 | -181 878 | 62 745 | 54 794 | 246 980 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.