| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
PANDORA JEWELRY ROMANIA SRL CUI: 26102381 Nr. înregistrare: J2009010178406 CAEN: 4777 - Comert cu amanuntul al ceasurilor si bijuteriilor, in magazine specializate Adresa: Bucuresti Sectorul 4, B-dul MARASESTI, Nr. 2B, COMPLEX REZIDENTIAL CAROL, Bloc C, Scara 4, Etaj 5, Apartament 39 Telefon: 0318****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realPANDORA JEWELRY ROMANIA SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 26102381. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 113 556 077 RON și un profit net de 2 872 127 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 150 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri PANDORA JEWELRY ROMANIA SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net PANDORA JEWELRY ROMANIA SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 113 556 077 | 31% | 36 853 879 | 117 870 619 | 2 872 127 | 9 121 056 | 35 055 236 | 150 | 5 018 984 | 2 979 457 | 50 000 |
| 2023 | 86 846 052 | 14% | 40 295 267 | 88 264 511 | 470 477 | 4 025 278 | 42 613 104 | 79 | 3 501 241 | 4 262 330 | 50 000 |
| 2022 | 76 200 595 | 8% | 26 371 027 | 78 164 590 | 2 743 537 | 1 768 925 | 29 792 186 | 0 | 5 506 886 | 3 791 853 | 50 000 |
| 2021 | 70 381 992 | 8% | 14 461 820 | 72 089 941 | 1 765 499 | 1 045 587 | 24 648 230 | 68 | 6 751 204 | 9 938 317 | 50 000 |
| 2020 | 65 080 511 | -26% | 14 971 098 | 65 888 684 | 316 543 | 1 472 692 | 22 680 786 | 66 | 6 235 025 | 8 172 818 | 50 000 |
| 2019 | 88 094 400 | -17% | 15 103 965 | 88 583 438 | 3 988 315 | 1 924 181 | 21 927 623 | 70 | 5 858 597 | 7 856 275 | 50 000 |
| 2018 | 106 273 731 | 43% | 33 064 945 | 107 705 669 | 3 807 960 | 3 002 737 | 35 228 531 | 81 | 10 021 012 | 3 867 960 | 50 000 |
| 2017 | 74 453 624 | 270% | 20 477 002 | 75 256 012 | 1 788 565 | 3 022 682 | 21 493 235 | 50 | 3 574 972 | 3 894 581 | 50 000 |
| 2014 | 20 141 950 | 108% | 8 827 996 | 20 301 031 | 728 823 | 735 465 | 8 726 545 | 27 | 5 874 740 | 499 622 | 50 000 |
| 2013 | 9 678 208 | 212% | 6 303 418 | 9 870 458 | -69 253 | 966 041 | 5 257 918 | 17 | 2 482 136 | -229 201 | 50 000 |
| 2012 | 3 102 203 | 4 039 180 | 3 331 475 | 122 594 | 706 038 | 3 292 424 | 9 | 858 499 | -159 949 | 50 000 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B & B COLLECTION SRL | 1 | 625 113 031 | 96 112 729 | 310 992 976 | 513 677 989 | 4 519 976 | 206 535 349 |
| TEILOR S.R.L. | 2 | 328 397 905 | -31 783 663 | 68 651 905 | 345 086 200 | 48 492 741 | 278 353 168 |
| PANDORA JEWELRY ROMANIA SRL | 3 | 113 556 077 | 4 031 427 | 2 979 457 | 44 176 292 | 7 248 080 | 36 853 879 |
| CHRONOLINK SRL | 4 | 88 668 205 | 18 171 974 | 21 289 677 | 41 651 545 | 14 087 516 | 18 169 081 |
| IRINIK SRL | 5 | 75 873 614 | 4 585 215 | 26 749 856 | 71 200 091 | 7 242 679 | 41 518 342 |
| ROMERO SRL | 6 | 38 998 820 | 601 563 | 3 725 835 | 17 976 275 | 11 959 138 | 14 283 811 |
| SEVDA IMPEX SRL | 7 | 38 094 221 | 1 605 631 | 29 877 879 | 62 601 373 | 3 131 962 | 32 664 324 |
| TRASER GOLD SRL | 8 | 29 031 580 | 2 809 482 | 11 951 343 | 33 444 770 | 2 026 076 | 21 795 916 |
| SILGEDA-GOLD SRL | 9 | 28 222 280 | 1 468 550 | 2 619 988 | 9 534 577 | 59 061 | 6 928 308 |
| RATTRAPANTE SRL | 10 | 25 403 291 | 854 187 | 3 878 094 | 11 449 100 | 997 303 | 7 585 541 |
| SIMBOL COM 2000 SRL | 943 | 0 | 0 | 366 120 | 366 120 | 0 | 0 |
| ELI-TOP 96 COM SRL | 944 | 0 | 0 | -544 057 | 47 180 | 202 | 591 237 |
| RUBIN EXIM SRL | 945 | 0 | -605 | -185 625 | 30 410 | 30 410 | 216 035 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B & B COLLECTION SRL | 1 | 625 113 031 | 96 112 729 | 310 992 976 | 513 677 989 | 4 519 976 | 206 535 349 |
| PANDORA JEWELRY ROMANIA SRL | 2 | 113 556 077 | 4 031 427 | 2 979 457 | 44 176 292 | 7 248 080 | 36 853 879 |
| CHRONOLINK SRL | 3 | 88 668 205 | 18 171 974 | 21 289 677 | 41 651 545 | 14 087 516 | 18 169 081 |
| TRASER GOLD SRL | 4 | 29 031 580 | 2 809 482 | 11 951 343 | 33 444 770 | 2 026 076 | 21 795 916 |
| RATTRAPANTE SRL | 5 | 25 403 291 | 854 187 | 3 878 094 | 11 449 100 | 997 303 | 7 585 541 |
| IMPULSE ROMANIA SRL | 6 | 24 683 168 | 2 329 336 | 12 944 660 | 23 309 439 | 3 611 395 | 10 360 670 |
| CHRONOSTYLE INTERNATIONAL S.A. | 7 | 18 596 161 | -5 549 965 | 5 943 175 | 35 783 501 | 10 618 465 | 30 590 927 |
| MALVENSKY CORPORATION SRL | 8 | 12 764 386 | 329 039 | 1 848 012 | 8 143 511 | 1 052 270 | 6 321 626 |
| CONMART TRADING SRL | 9 | 10 849 884 | 3 684 927 | 3 123 779 | 5 676 501 | 524 112 | 2 552 722 |
| BELAGIO DESIGN SRL | 10 | 8 774 839 | 194 377 | 447 173 | 854 945 | 105 159 | 414 704 |
| SIMBOL COM 2000 SRL | 150 | 0 | 0 | 366 120 | 366 120 | 0 | 0 |
| ELI-TOP 96 COM SRL | 151 | 0 | 0 | -544 057 | 47 180 | 202 | 591 237 |
| RUBIN EXIM SRL | 152 | 0 | -605 | -185 625 | 30 410 | 30 410 | 216 035 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.