| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
MACELARIA WAINER SRL CUI: 25925991 Nr. înregistrare: J08/1249/2009 CAEN: 4722 - Comert cu amanuntul al carnii si al produselor din carne, in magazine specializate Adresa: Municipiul Brasov, Str. PRUNDULUI, Nr. 37, Judet Brasov, Cod postal 0500123 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realMACELARIA WAINER SRL este o companie înregistrată în județul Brasov, având codul fiscal 25925991. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri MACELARIA WAINER SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net MACELARIA WAINER SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 0 | 10 667 | 0 | 0 | 2 608 | 129 140 | 0 | 93 824 | 108 431 | 200 | |
| 2013 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 608 | 129 140 | 2 | 93 824 | 108 431 | 200 | |
| 2012 | 0 | -100% | 12 650 | 0 | 0 | 2 608 | 129 140 | 0 | 93 824 | 108 431 | 200 |
| 2011 | 93 098 | -8% | 12 650 | 93 098 | 88 638 | 2 608 | 129 140 | 1 | 93 824 | 108 431 | 200 |
| 2010 | 100 807 | 35 715 | 100 807 | -30 522 | 2 608 | 20 899 | 2 | 17 561 | -38 208 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC AGROINDIMPEX SRL CURTICI | 1 | 42 307 197 | 472 553 | 1 409 394 | 2 175 751 | 634 529 | 766 357 |
| SC DULCIURI CURIER SRL | 2 | 28 998 182 | 258 999 | 559 106 | 6 832 727 | 5 908 685 | 6 273 621 |
| S.C. ECOCERT STORES SRL | 3 | 25 235 477 | 2 847 479 | 2 400 362 | 3 525 224 | 163 627 | 1 165 067 |
| CASA CORINA | 4 | 22 454 509 | 1 024 792 | 2 166 213 | 3 113 152 | 131 338 | 946 939 |
| SC ECONOMAT SECTOR 5 SRL | 5 | 19 521 040 | -7 037 992 | 152 335 031 | 154 665 754 | 65 245 395 | 2 341 196 |
| SAFARI EXPRES SRL | 6 | 17 760 256 | 668 313 | 750 938 | 6 490 688 | 659 976 | 5 760 270 |
| S.C. MARELE ALB PRODIMPEX SRL | 7 | 17 251 634 | -5 853 029 | -4 618 821 | 7 333 474 | 3 534 297 | 11 964 788 |
| AAYLEX FRESH S.R.L. | 8 | 15 481 210 | 918 171 | 2 352 337 | 21 362 834 | 18 963 431 | 19 046 452 |
| SC FLAVI MAR IMPEX SRL | 9 | 15 152 697 | 652 293 | 1 165 001 | 2 442 099 | 828 355 | 1 305 370 |
| S.C. URCARN S.R.L. | 10 | 14 671 576 | 847 090 | 1 045 880 | 2 782 021 | 129 306 | 1 823 136 |
| SC MACELARIA WAINER SRL | 1023 | 0 | 0 | 108 431 | 131 748 | 203 | 10 667 |
| ANITA & CO S.R.L. | 1377 | 0 | 0 | -799 545 | 0 | 0 | 799 545 |
| S.C. G S PROCAR S.R.L | 1378 | 0 | 0 | -3 962 | 0 | 0 | 3 962 |
| CENTRAL SRL - IN FALIMENT | 1379 | 0 | -266 430 | -2 442 595 | 169 004 | 122 429 | 2 611 599 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S.C. LARU C.N.C. S.R.L. | 1 | 7 128 812 | 133 174 | 626 671 | 2 347 153 | 165 186 | 1 720 482 |
| S.C. MAG DUE CARM S.R.L. | 2 | 5 033 641 | -242 462 | -728 985 | 549 471 | 30 277 | 1 296 056 |
| SC ENGTINA COMCONS SRL | 3 | 4 601 982 | 38 851 | -6 002 | 852 009 | 1 992 | 858 011 |
| S.C.SUPER AVA SRL | 4 | 3 752 473 | 158 607 | 244 312 | 1 255 266 | 972 540 | 1 010 954 |
| S.C. AURA & AUREL SHOP SRL | 5 | 1 068 897 | 10 319 | 88 711 | 740 087 | 150 912 | 651 479 |
| S.C. REGAL MEAT SRL | 6 | 1 061 173 | -85 985 | -85 785 | 359 725 | 178 590 | 445 510 |
| S.C CARMANGERIA TRADITIONALA SRL | 7 | 981 775 | 11 123 | -3 475 | 520 486 | 275 980 | 523 961 |
| S.C. SOL-FAM SRL | 8 | 859 375 | 1 594 | -111 456 | 155 932 | 3 355 | 267 388 |
| S.C. SOVI-MAR COMTOUR SRL | 9 | 816 750 | -48 795 | -577 574 | 190 094 | 9 090 | 767 668 |
| SC ARIETTE DEAL SRL | 10 | 786 454 | 2 753 | 29 886 | 67 963 | 32 | 38 077 |
| SC MACELARIA WAINER SRL | 29 | 0 | 0 | 108 431 | 131 748 | 203 | 10 667 |
| S.C. ROBEIRA COM S.R.L. | 39 | 0 | 0 | 983 | 983 | 137 | 0 |
| DAMINEKO SRL | 40 | 0 | 0 | -55 908 | 4 573 | 279 | 60 481 |
| S.C. CARMDITAL SRL | 41 | 0 | -51 131 | -83 215 | 7 129 | 2 232 | 90 344 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.