| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
HUNIMI VEST SRL CUI: 25190946 Nr. înregistrare: J11/110/2009 CAEN: 8121 - Activitati generale de curatenie a cladirilor Adresa: Sat Matnicu Mare, Comuna Constantin Daicoviciu, Nr. 126A, Judet Caras-Severin, Cod postal 327093 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realHUNIMI VEST SRL este o companie înregistrată în județul Caras-Severin, având codul fiscal 25190946. Conform datelor financiare din anul 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 5 061 RON și un profit net de -8 509 RON. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri HUNIMI VEST SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net HUNIMI VEST SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 5 061 | -22% | 47 353 | 5 061 | -8 509 | 761 | 12 478 | 0 | 5 041 | -34 114 | 200 |
| 2017 | 6 480 | 17 457 | 6 480 | -1 396 | 0 | 5 218 | 0 | 2 213 | -12 239 | 7 000 | |
| 2015 | 6 480 | -22% | 17 457 | 6 480 | -1 396 | 0 | 5 218 | 0 | 2 213 | -12 239 | 200 |
| 2014 | 8 270 | -44% | 16 056 | 8 270 | -1 384 | 0 | 5 214 | 0 | 2 498 | -10 842 | 200 |
| 2013 | 14 895 | -55% | 14 595 | 14 915 | -17 667 | 0 | 5 136 | 0 | 1 785 | -9 459 | 200 |
| 2012 | 33 262 | 130% | 6 900 | 33 298 | 1 639 | 10 061 | 5 046 | 0 | 599 | 8 207 | 200 |
| 2011 | 14 479 | -54% | 4 257 | 14 479 | -3 941 | 6 306 | 4 521 | 1 | 397 | 6 570 | 200 |
| 2010 | 31 204 | 2 342 | 31 204 | -982 | 6 306 | 6 547 | 1 | 983 | 10 511 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FABI TOTAL GRUP SRL | 1 | 55 062 172 | 3 248 144 | 11 522 994 | 20 145 017 | 9 786 683 | 8 472 862 |
| LIBRO EVENTS SRL | 2 | 32 934 701 | -278 049 | 9 450 415 | 42 576 446 | 34 021 924 | 10 350 224 |
| ROMPREST SERVICII INTEGRATE SRL | 3 | 32 405 547 | 1 153 461 | 10 287 234 | 14 526 565 | 6 497 047 | 3 507 370 |
| DEZICLEAN RETAIL DIVISION S.R.L. | 4 | 32 373 786 | 1 016 361 | 861 887 | 8 779 846 | 6 597 569 | 7 917 959 |
| CLEAN PREST ACTIV SRL | 5 | 31 430 231 | 2 095 326 | 3 852 676 | 12 276 389 | 7 729 306 | 8 435 177 |
| GLANZ SRL | 6 | 30 856 871 | 2 375 883 | 5 252 628 | 15 302 326 | 6 332 477 | 9 881 665 |
| MEDLINE COM SRL | 7 | 26 155 869 | 230 175 | 2 013 609 | 7 179 113 | 5 175 818 | 5 358 401 |
| OMCRO SRL | 8 | 26 118 490 | 4 413 079 | 7 935 008 | 13 741 851 | 4 726 972 | 5 807 587 |
| DEEP SERV 2000 SRL | 9 | 25 679 359 | 1 555 767 | 6 158 711 | 12 851 846 | 2 870 920 | 6 766 185 |
| LIGHT CLEANING SRL | 10 | 20 245 263 | 1 331 575 | 3 152 160 | 5 307 259 | 3 736 718 | 1 994 259 |
| HUNIMI VEST SRL | 1822 | 5 061 | -8 357 | -34 114 | 13 239 | 6 093 | 47 353 |
| ACTUAL SERV SRL | 2480 | 0 | 0 | -37 567 | 0 | 0 | 37 567 |
| AKTIVCLEAN SRL | 2481 | 0 | -1 064 | -215 284 | 184 | 1 402 | 215 468 |
| CORICODUM COM SRL | 2482 | 0 | 0 | 19 184 | 37 205 | 5 862 | 18 021 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PATYCAIUS - MILJO SRL | 1 | 820 087 | 478 596 | 584 809 | 584 809 | 57 277 | 0 |
| KASONIC SIMBOL SRL | 2 | 773 916 | 375 282 | 550 617 | 660 172 | 84 858 | 109 555 |
| HANDY SNEPP CARE S.R.L. | 3 | 395 435 | 1 397 | -57 601 | 67 450 | 3 060 | 125 151 |
| DERATI VET SRL | 4 | 354 820 | 93 475 | 372 531 | 408 569 | 168 484 | 36 038 |
| RED STAR ANGELS SRL | 5 | 328 843 | 185 292 | 348 914 | 376 848 | 15 137 | 27 934 |
| DO&COMPANY LUX SRL | 6 | 283 071 | -6 525 | 229 444 | 254 525 | 31 946 | 25 081 |
| M.M. MARBOMI SRL | 7 | 259 241 | 88 147 | 381 036 | 405 251 | 29 889 | 24 215 |
| MOSCHINA DDD SRL | 8 | 238 158 | 158 928 | 802 464 | 804 005 | 9 798 | 1 541 |
| RESI CLEAN OFFICE SRL | 9 | 154 100 | 32 061 | 95 428 | 113 213 | -290 | 17 785 |
| REDNIC IBOR SERV SRL | 10 | 150 634 | 6 944 | -263 158 | 10 857 | 1 456 | 274 015 |
| HUNIMI VEST SRL | 18 | 5 061 | -8 357 | -34 114 | 13 239 | 6 093 | 47 353 |
| SPIRIDUSII CLEAN SRL | 22 | 0 | 0 | -368 460 | 2 280 | 2 280 | 370 740 |
| BIO CLEANING PREMIUM S.R.L. | 23 | 0 | 0 | 791 | 791 | 0 | 0 |
| EPS EUROPEAN PEOPLE SERVICES SRL | 24 | 0 | -540 | -123 361 | 102 719 | 102 592 | 226 080 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.