Data verificării: 04.11.2026
Legendă: fără incidente cu incidente

Testați gratuit aplicația Topchecks timp de 7 zile

Creați-vă un cont în aplicație și timp de 7 zile aveți acces gratuit la funcțiile de verificare și monitorizare
și obțineți informații importante referitoare la starea partenerilor dvs. de afaceri.
Denumire partener Procese Datorii Insolvență CIP ReCom Grup Firme Analiză Financiară
SERECON CONSTRUCTION MACHINERY SRL
CUI: 24577929
Nr. înregistrare: J40/17176/2008
CAEN: 7732 - Activitati de inchiriere si leasing cu masini si echipamente pentru constructii
Adresa: Bucuresti Sectorul 4, Str. VIORELE, Nr. 26, Bloc 18, Scara 1, Etaj 7, Apartament 117, Cod postal 40427
Telefon: 0755******

Rapoarte avansate din surse interogate în timp real

SERECON CONSTRUCTION MACHINERY SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 24577929.

Conform datelor financiare din anul 2018, firma a raportat o cifră de afaceri de 6 163 RON și un profit net de -47 928 RON.

Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților.

Puncte tari Puncte slabe

Analiza datelor

Pentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată.

Riscuri și acțiuni

Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.

Reprezentare grafică cifră de afaceri SERECON CONSTRUCTION MACHINERY SRL
Reprezentare grafică profit net SERECON CONSTRUCTION MACHINERY SRL

Indicatori financiari SERECON CONSTRUCTION MACHINERY SRL

An Cifra de afaceri % Datorii Venituri Profit net /
Pierdere neta
Active imobilizate Active circulante Salariati Disp. banesti Capitaluri Capital Social
2018 6 163 -76% 221 468 6 164 -47 928 9 515 218 876 0 5 184 6 923 175 000
2017 26 016 258% 218 805 39 907 -52 153 11 481 262 175 1 49 529 54 851 175 000
2016 7 258 -97% 218 182 19 891 -112 774 18 026 307 160 1 89 218 107 004 175 000
2015 211 493 -6% 230 542 215 094 8 507 43 414 406 906 1 115 047 219 778 175 000
2014 225 465 -19% 213 836 264 494 23 66 518 358 590 1 104 696 211 272 175 000
2013 279 402 -39% 329 518 289 193 5 165 121 801 418 965 1 83 998 211 248 175 000
2012 459 361 -23% 233 260 492 811 4 062 50 752 388 591 1 37 703 206 083 175 000
2010 597 231 379 698 630 832 124 408 18 240 543 166 1 35 982 181 708 175 000

Clasament naţional CAEN 7732 după cifra de afaceri aferentă anului 2018

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
INDUSTRIAL ACCESS SA 1 97 637 471 17 856 760 71 771 544 91 506 965 20 044 741 19 838 438
HUNNEBECK ROM�NIA SRL 2 74 330 206 3 492 882 35 533 739 83 501 771 23 206 384 48 197 769
VIADELLY SRL 3 58 605 684 1 885 255 1 636 439 12 608 345 4 534 108 10 933 856
DOKA ROMANIA TEHNICA COFRAJELOR SRL 4 54 798 916 8 819 352 48 089 332 79 968 825 10 543 233 31 683 519
RAD-TRANS SRL 5 30 820 882 2 782 068 7 303 920 18 048 888 5 957 451 10 744 968
ULMA COFRAJE SRL 6 15 936 087 2 265 614 7 085 991 17 263 598 4 318 227 10 085 374
TEHNOVAL CONSTRUCT SRL 7 14 541 435 392 872 342 860 4 647 268 914 197 4 304 408
MEGA EDILE IASI SRL 8 13 648 641 407 778 208 608 5 506 838 985 630 3 878 633
DEWATERING & SILENT PILING SRL 9 12 992 692 1 671 717 921 579 6 810 445 2 781 029 5 956 008
COFRAJE ALSINA ROMANIA SRL 10 12 174 002 3 364 476 15 162 722 20 413 298 5 988 530 5 251 904
SERECON CONSTRUCTION MACHINERY SRL 433 6 163 -47 743 6 923 228 391 210 314 221 468
LA VALEA LUI MOS ION SRL-D 630 0 0 200 200 0 0
ADG BLUE TRUST SRL 631 0 0 -339 2 652 80 2 991
R.G. DUOINDUSTRIAL BLACK SRL 632 0 0 200 200 200 0

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
VIADELLY SRL 1 58 605 684 1 885 255 1 636 439 12 608 345 4 534 108 10 933 856
DEWATERING & SILENT PILING SRL 2 12 992 692 1 671 717 921 579 6 810 445 2 781 029 5 956 008
BIDO EURO TRANS SRL 3 3 936 406 1 001 094 1 781 120 3 186 677 1 135 306 1 405 557
EURO FOSTER COFRAJ SRL 4 3 467 857 209 827 198 524 5 177 862 2 497 923 4 993 495
SAN UTILAJE SRL 5 3 354 753 -249 466 3 073 456 5 461 484 3 254 521 2 444 537
COLOSEUM PROD SRL 6 3 312 924 223 177 273 585 1 342 585 158 702 549 299
SCHELE HOOGTEN SRL 7 3 014 071 1 068 694 4 802 558 6 734 664 1 873 293 1 940 280
AD UTILAJ LOGISTIC SRL 8 2 556 600 560 947 1 318 053 2 029 016 1 171 654 710 963
TEHNITECH COM SRL 9 2 386 181 881 228 1 306 675 2 284 406 1 211 399 778 811
ELMA PRODUCTIE INVESTITII SRL 10 2 028 405 830 179 1 114 854 1 697 187 1 031 310 582 769
SERECON CONSTRUCTION MACHINERY SRL 69 6 163 -47 743 6 923 228 391 210 314 221 468
ALECO AIR SRL 82 0 0 -23 085 415 0 23 500
TRANSCONSTRUCT GRAND SRL 83 0 -68 907 -1 044 966 195 504 33 702 1 241 266
BETA UTILAJ CONSTRUCT SRL 84 0 -1 598 283 681 285 770 0 2 089

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.