| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AMDT SERVICES SOLUTIONS SRL CUI: 24198968 Nr. înregistrare: J2008012294406 CAEN: 3313 - Repararea echipamentelor electronice si optice Adresa: Bucuresti Sectorul 2, B-dul DACIA, Nr. 133, Etaj D, Cod postal 20056 Telefon: 0212****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realAMDT SERVICES SOLUTIONS SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 24198968. Conform datelor financiare din anul 2016, firma a raportat o cifră de afaceri de 95 030 RON și un profit net de 58 976 RON. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri AMDT SERVICES SOLUTIONS SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net AMDT SERVICES SOLUTIONS SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 95 030 | 28% | 45 950 | 95 030 | 58 976 | 0 | 105 223 | 0 | 104 212 | 59 273 | 200 |
| 2015 | 74 400 | 200% | 4 504 | 76 876 | 25 702 | 0 | 197 800 | 0 | 187 255 | 193 296 | 200 |
| 2014 | 24 784 | 3 450 | 27 145 | 21 656 | 0 | 171 044 | 0 | 123 351 | 167 594 | 200 | |
| 2012 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 | 129 403 | 0 | 86 082 | 133 402 | 200 | |
| 2011 | 0 | -100% | 2 651 | 11 811 | 9 784 | 0 | 131 553 | 0 | 88 232 | 133 402 | 200 |
| 2010 | 108 209 | 34 467 | 110 560 | 37 333 | 0 | 158 085 | 1 | 76 584 | 123 618 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EXPRESS CAFFE SRL | 1 | 13 379 490 | 491 125 | 1 869 674 | 5 255 298 | 401 919 | 3 387 067 |
| ESPAFRUCT IMPORT EXPORT SRL | 2 | 11 122 976 | 207 782 | 447 460 | 2 244 487 | 1 632 870 | 1 797 027 |
| DACRIS IMPEX SRL | 3 | 7 943 248 | 1 445 600 | 2 202 572 | 4 720 205 | 2 222 948 | 2 596 655 |
| DAVERO PROSPER SRL | 4 | 5 914 714 | 684 545 | 575 218 | 3 116 853 | 1 229 513 | 2 541 635 |
| STAR PRO CENTER INTL SRL | 5 | 5 913 087 | 3 681 252 | 3 106 930 | 7 622 182 | 4 080 303 | 4 515 252 |
| GVA MARCOM SRL | 6 | 5 559 322 | 197 448 | 879 761 | 2 315 584 | 360 176 | 1 435 823 |
| GYEMANT SRL | 7 | 3 689 204 | 306 452 | 498 195 | 1 095 141 | 255 694 | 596 946 |
| TEGADO INVESTMENT SRL | 8 | 3 364 448 | 410 357 | 1 438 897 | 1 642 447 | 477 248 | 203 550 |
| ANNA MODE SRL | 9 | 3 273 006 | -4 364 | 9 794 | 104 098 | 49 430 | 94 304 |
| MITLIV CRANES EQUIPMENT SRL | 10 | 3 258 807 | 627 026 | 616 941 | 2 095 085 | 449 520 | 991 773 |
| AMDT SERVICES SOLUTIONS SRL | 241 | 95 030 | 70 210 | 59 273 | 105 223 | 1 011 | 45 950 |
| S C BRIGADA SRL | 1118 | 0 | 0 | -14 264 | 6 975 | 5 062 | 21 239 |
| LE CLUB YAHMALA SRL | 1119 | 0 | 0 | -101 171 | 53 825 | 38 199 | 154 996 |
| DARIUS GARANTI SRL | 1120 | 0 | 0 | 30 | 1 380 | 0 | 1 350 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DACRIS IMPEX SRL | 1 | 7 943 248 | 1 445 600 | 2 202 572 | 4 720 205 | 2 222 948 | 2 596 655 |
| K-EVENT SOLUTIONS SRL | 2 | 2 738 730 | 59 931 | 152 251 | 419 067 | 210 673 | 666 765 |
| SMART VEND SRL | 3 | 2 266 102 | 475 517 | 405 913 | 655 016 | 52 126 | 264 077 |
| INDA - BET SRL | 4 | 2 236 404 | 41 998 | 43 630 | 1 148 066 | 916 762 | 1 104 436 |
| ONEVET GRUP SRL | 5 | 2 232 478 | 240 164 | 370 812 | 1 103 605 | 503 914 | 732 793 |
| BIOS SRL ITALIA SUCURSALA ROMANIA | 6 | 1 910 991 | 1 288 533 | 2 506 243 | 2 850 775 | 112 799 | 344 532 |
| GKO CRYOSONICS SRL | 7 | 1 057 184 | -58 221 | -428 475 | 595 004 | 105 485 | 1 025 377 |
| CENSUS GROUP SRL | 8 | 965 245 | 18 037 | 104 499 | 309 113 | 221 517 | 204 614 |
| BEKAM GRUP SRL | 9 | 956 545 | 3 783 | 93 293 | 576 746 | 125 205 | 582 638 |
| CLAMOR MEDIA SRL | 10 | 947 449 | 123 553 | 122 690 | 126 986 | 4 713 | 4 296 |
| AMDT SERVICES SOLUTIONS SRL | 59 | 95 030 | 70 210 | 59 273 | 105 223 | 1 011 | 45 950 |
| STIL MARRIAGE SRL | 275 | 0 | 0 | -676 | 799 | 0 | 1 475 |
| MAURICE BBFB - IMPORT-EXPORT SRL | 276 | 0 | 0 | 123 466 | 185 777 | 80 456 | 62 311 |
| DARIUS GARANTI SRL | 277 | 0 | 0 | 30 | 1 380 | 0 | 1 350 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.