Data verificării: 13.10.2026
Legendă: fără incidente cu incidente

Testați gratuit aplicația Topchecks timp de 7 zile

Creați-vă un cont în aplicație și timp de 7 zile aveți acces gratuit la funcțiile de verificare și monitorizare
și obțineți informații importante referitoare la starea partenerilor dvs. de afaceri.
Denumire partener Procese Datorii Insolvență CIP ReCom Grup Firme Analiză Financiară
T.M. METAL CONSTRUCT MONTAJ SRL
CUI: 24145319
Nr. înregistrare: J11/546/2008
Adresa: Municipiul Resita, Str. VULTURILOR, Nr. 17, Judet Caras-Severin

Rapoarte avansate din surse interogate în timp real

T.M. METAL CONSTRUCT MONTAJ SRL este o companie înregistrată în județul Caras-Severin, având codul fiscal 24145319.

Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților.

Puncte tari Puncte slabe

Analiza datelor

Pentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată.

Riscuri și acțiuni

Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.

Reprezentare grafică cifră de afaceri T.M. METAL CONSTRUCT MONTAJ SRL
Reprezentare grafică profit net T.M. METAL CONSTRUCT MONTAJ SRL

Indicatori financiari T.M. METAL CONSTRUCT MONTAJ SRL

An Cifra de afaceri % Datorii Venituri Profit net /
Pierdere neta
Active imobilizate Active circulante Salariati Disp. banesti Capitaluri Capital Social
2010 0 21 195 0 -1 678 4 309 14 254 0 1 278 -2 632 200

Clasament naţional CAEN 4329 după cifra de afaceri aferentă anului 2010

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
GILBARCO ACIS SRL 1 23 872 900 834 608 5 613 742 10 928 686 5 828 883 5 065 970
ENERGOTERM S.R.L. 2 20 661 001 267 210 4 564 704 19 109 160 5 064 269 8 400 874
STIZO NUCLEAR SA 3 19 795 731 1 562 532 3 885 786 10 399 215 7 149 050 5 106 589
UTI GEMMO SERVICII SRL 4 19 295 110 1 678 020 2 712 418 5 981 409 2 511 889 3 606 869
ISOPLUS ROMANIA 5 19 224 728 166 336 17 749 674 27 062 862 16 079 385 9 313 188
A&B TRADE CO SRL 6 18 418 252 553 150 4 172 270 14 159 907 7 970 253 9 467 737
SIVA TRADE SRL 7 17 672 262 3 250 007 2 984 103 6 700 038 3 299 747 3 439 191
BOCCARD ROMANIA SRL 8 15 247 948 2 005 906 3 636 264 7 101 179 3 084 108 3 583 908
STIZO INDUSTRIAL SERVICES SRL 9 14 683 158 -1 812 739 866 781 15 734 991 3 555 234 5 770 404
HABAU PPS PIPELINE SYSTEMS SRL 10 14 344 238 -2 239 199 2 704 742 26 370 591 19 528 194 15 092 368
T.M. METAL CONSTRUCT MONTAJ S.R.L. 685 0 -1 678 -2 632 18 563 12 976 21 195
VALCO SRL 966 0 -164 -506 26 956 6 050 14 945
967 0 0 -5 043 104 59 5 147
INSTALATII SEPAL S.R.L. 968 0 -2 094 -67 413 229 229 67 642

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
RADOIA ISOLIRUNG SRL 1 4 446 298 -129 371 3 053 622 7 377 889 564 200 2 664 522
PG-IZOROM SRL 2 2 708 237 230 991 6 387 762 6 896 849 2 475 517 416 793
SWK ISOLIERUNG TECHNIK S.R.L. 3 2 581 275 14 425 125 755 380 423 122 558 168 865
R & F IZOTEC SRL 4 1 008 741 -108 481 473 114 1 087 247 319 586 231 155
NG-VOPSIMPEX SRL 5 647 541 223 450 2 358 094 2 433 160 1 225 573 168 210
IZOTERM SRL 6 571 326 -139 717 1 317 161 3 853 592 15 366 167 703
MC VASII CONS SRL 7 446 780 34 810 140 620 583 005 262 936 284 441
KWS FIDES ISOLIRUNG SRL 8 150 069 7 731 2 243 156 689 151 153 154 446
EUROELECTRIC SRL 9 91 378 52 422 44 235 46 458 11 152 2 223
BOCA JUNIOR PREST SRL 10 85 000 8 198 25 590 58 826 1 000 33 236
T.M. METAL CONSTRUCT MONTAJ S.R.L. 15 0 -1 678 -2 632 18 563 12 976 21 195
L&L AUSTRO ISOLIERTECHNIK S.R.L. 15 0 0 -3 243 2 097 374 5 340
16 0 0 4 647 4 647 0 0
T.M. METAL CONSTRUCT MONTAJ S.R.L. 17 0 -1 678 -2 632 18 563 12 976 21 195

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.