| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
RAMOCRIS SRL CUI: 22758198 Nr. înregistrare: J11/1019/2007 Adresa: Loc. Oravita, Oras Oravita, Str. ZONA GARII, Bloc C10, Apartament 11, Judet Caras-Severin, Cod postal 325600 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realRAMOCRIS SRL este o companie înregistrată în județul Caras-Severin, având codul fiscal 22758198. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri RAMOCRIS SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net RAMOCRIS SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010 | 0 | 2 976 | 2 | -307 | 0 | 2 797 | 0 | 0 | -179 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T.M.U.C.B. SA | 1 | 343 714 165 | 9 048 398 | 58 230 494 | 186 944 713 | 0 | 117 486 558 |
| VIOBAR CONST S.R.L. | 2 | 86 000 000 | 85 998 000 | 72 238 520 | 134 242 840 | 102 340 200 | 62 004 320 |
| TEHNO LOGYSTIC CONSTRUCT S.R.L. | 3 | 50 486 981 | 809 499 | 655 751 | 15 068 695 | 13 120 694 | 14 422 944 |
| IMPERIAL HOLDING S.R.L. | 4 | 43 332 670 | 13 391 | 10 759 | 19 133 109 | 8 489 320 | 19 122 350 |
| D&T CONSTRUCTII SI INSTALATII S.R.L. | 5 | 36 817 752 | 4 198 711 | 1 987 416 | 11 558 759 | 4 444 616 | 9 557 684 |
| PEGAMONT SA | 6 | 34 702 984 | 776 735 | 6 714 402 | 26 184 439 | 13 896 572 | 18 529 802 |
| FIBEC | 7 | 30 356 810 | 307 394 | 8 515 154 | 24 233 130 | 0 | 15 888 118 |
| KELLER GEOTEHNICA SRL | 8 | 23 815 631 | -3 560 821 | -3 604 876 | 16 094 110 | 13 889 411 | 19 623 008 |
| FREYROM SA | 9 | 21 208 966 | 3 377 402 | 5 887 580 | 16 733 540 | 9 042 262 | 7 992 213 |
| EUROGEO FUNDATII SPECIALE S.R.L. | 10 | 19 104 954 | 42 431 | 110 708 | 11 991 266 | 9 433 660 | 11 890 715 |
| RAMOCRIS S.R.L. | 1905 | 0 | -307 | -179 | 2 797 | 2 797 | 2 976 |
| CORDOVANII SRL | 2935 | 0 | -27 176 | -96 880 | 3 460 | 1 826 | 100 340 |
| FA S.R.L. | 2936 | 0 | 0 | -17 269 | 8 218 | 8 218 | 25 487 |
| UTILAJ-TRANSPORT SA | 2937 | 0 | -62 302 | 133 973 | 2 249 662 | 938 414 | 1 692 119 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IZOLATII DE BLOCURI S.R.L. | 1 | 1 086 065 | 1 132 | -499 | 1 294 526 | 648 225 | 1 295 025 |
| ROMUTIL GROUP SRL | 2 | 283 765 | 1 038 | 38 890 | 72 516 | 13 196 | 33 626 |
| VASNIK CONSTRUCT SRL | 3 | 243 934 | -12 784 | 24 708 | 169 593 | 59 056 | 144 885 |
| N & D KANDORA SRL | 4 | 162 680 | 34 081 | 142 162 | 286 307 | 84 788 | 144 145 |
| IRMOR SRL | 5 | 145 021 | -116 419 | 151 431 | 3 753 743 | 1 169 356 | 3 606 308 |
| SIERRA PARK SRL | 6 | 142 338 | 51 650 | 68 115 | 93 054 | 6 471 | 24 939 |
| IERGEN TEHNIC GRUP SRL | 7 | 114 560 | 27 451 | 22 098 | 122 553 | 8 094 | 100 455 |
| A & D RALMAX S.R.L. | 8 | 102 837 | 2 161 | 577 | 64 994 | 89 | 9 684 |
| 9 | 98 397 | 32 353 | 15 870 | 42 452 | 3 029 | 26 582 | |
| MARGES S.R.L. | 10 | 74 320 | 21 011 | 45 133 | 90 446 | 62 000 | 45 313 |
| RAMOCRIS S.R.L. | 21 | 0 | -307 | -179 | 2 797 | 2 797 | 2 976 |
| SURASUL APEI SRL | 26 | 0 | -14 | -180 | 0 | 0 | 0 |
| FRANKE & GUSCA SRL | 27 | 0 | 0 | -7 135 | 31 889 | 148 | 39 024 |
| SMITRA SRL | 28 | 0 | -12 814 | 5 202 | 28 544 | 0 | 23 342 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.