| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CERBUL COMPANY SRL CUI: 21228827 Nr. înregistrare: J11/208/2007 CAEN: 4399 - Alte lucrari speciale de constructii n.c.a. Adresa: Sat Rusca, Comuna Teregova, FS, Nr. 205, Judet Caras-Severin, Cod postal 327391 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realCERBUL COMPANY SRL este o companie înregistrată în județul Caras-Severin, având codul fiscal 21228827. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 6 167 502 RON și un profit net de 492 950 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 8 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri CERBUL COMPANY SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net CERBUL COMPANY SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6 167 502 | -31% | 1 919 046 | 6 167 527 | 492 950 | 6 267 949 | 1 753 750 | 8 | 265 253 | 6 102 653 | 3 000 |
| 2023 | 8 880 567 | 30% | 1 989 045 | 8 891 146 | 1 122 404 | 6 953 402 | 1 840 998 | 9 | 124 456 | 6 805 355 | 3 000 |
| 2022 | 6 850 765 | 10% | 615 709 | 6 855 533 | 1 784 011 | 2 829 445 | 3 469 215 | 0 | 622 271 | 5 682 951 | 3 000 |
| 2021 | 6 232 370 | 94% | 520 175 | 6 249 101 | 2 159 381 | 1 482 484 | 2 936 631 | 8 | 1 641 239 | 3 898 940 | 3 000 |
| 2020 | 3 209 374 | 19% | 1 464 266 | 3 209 374 | 566 530 | 252 059 | 2 951 766 | 5 | 107 619 | 3 000 | 3 000 |
| 2019 | 2 705 770 | 127% | 1 029 976 | 2 705 770 | 656 637 | 292 817 | 1 910 188 | 4 | 274 524 | 1 173 029 | 3 000 |
| 2018 | 1 192 615 | -29% | 896 054 | 1 192 615 | 282 606 | 334 950 | 1 077 496 | 3 | 106 329 | 516 392 | 3 000 |
| 2017 | 1 680 714 | 444 351 | 1 680 714 | 541 425 | 48 125 | 930 011 | 0 | 94 891 | 533 785 | 3 000 | |
| 2016 | 0 | 158 108 | 0 | -14 906 | 64 625 | 84 843 | 0 | 84 843 | -8 640 | 2 000 | |
| 2014 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 266 | 0 | 6 266 | 6 266 | 2 000 | |
| 2013 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 266 | 0 | 6 266 | 6 266 | 2 000 | |
| 2012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 266 | 0 | 6 266 | 6 266 | 2 000 | |
| 2011 | 0 | 1 100 | 0 | 0 | 0 | 7 651 | 0 | 7 651 | 6 551 | 2 000 | |
| 2010 | 0 | 1 100 | 0 | -1 901 | 0 | 7 651 | 0 | 7 651 | 6 551 | 2 000 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MARISTAR COM SRL | 1 | 228 960 034 | 58 864 346 | 158 872 661 | 549 945 259 | 49 527 938 | 391 068 796 |
| ACTIV GROUP MANAGEMENT SRL | 2 | 219 134 241 | 62 555 185 | 60 693 162 | 361 293 077 | 97 537 160 | 302 772 209 |
| MEGA EDIL SRL | 3 | 202 823 658 | 36 808 275 | 80 876 173 | 168 026 807 | 78 011 051 | 46 081 024 |
| ELECTRO VEST SRL | 4 | 130 163 845 | 4 417 417 | 24 997 713 | 49 835 281 | 27 789 591 | 25 740 276 |
| CIMONTUBO INGINERIA INDUSTRIALA S.R.L. | 5 | 124 611 297 | 5 129 742 | 8 477 135 | 57 656 028 | 34 663 961 | 49 176 903 |
| DEME MACARALE SRL | 6 | 118 221 380 | 21 253 824 | 77 408 731 | 181 487 678 | 58 489 610 | 104 050 138 |
| PRESTO STEEL CONSTRUCT S.R.L. | 7 | 112 185 731 | 1 205 331 | 3 447 231 | 26 080 739 | 8 151 252 | 22 725 000 |
| LOGOSOL RENT SRL | 8 | 94 569 888 | 7 775 680 | 11 630 881 | 38 442 666 | 19 528 544 | 26 811 785 |
| ILE VIOREL CONSTRUCT SRL | 9 | 94 469 397 | 34 862 341 | 61 748 144 | 93 745 202 | 45 663 549 | 19 773 136 |
| VALLYS DECO SRL | 10 | 92 683 685 | 17 776 305 | 28 085 131 | 52 799 467 | 33 238 179 | 27 346 952 |
| CERBUL COMPANY SRL | 183 | 6 167 502 | 565 737 | 6 102 653 | 8 021 699 | 453 341 | 1 919 046 |
| 3944 | 0 | 0 | 53 010 | 53 010 | 3 266 | 0 | |
| TRIFU COM IMPEX SRL | 3945 | 0 | -77 904 | -52 345 | 22 086 | 11 753 | 74 931 |
| MOBIL SERVICE SRL | 3946 | 0 | 0 | 406 | 406 | 0 | 0 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CERBUL COMPANY SRL | 1 | 6 167 502 | 565 737 | 6 102 653 | 8 021 699 | 453 341 | 1 919 046 |
| CEAPAEV CONSTRUCT SRL | 2 | 1 553 378 | 37 701 | 2 559 868 | 4 038 345 | 1 674 772 | 1 478 477 |
| BRADUTUL URIAS SRL | 3 | 1 266 897 | 496 802 | 752 527 | 1 130 376 | 528 026 | 377 849 |
| PRETORIUS ART SRL-D | 4 | 1 047 599 | 232 221 | 281 161 | 386 045 | 195 028 | 104 884 |
| RADU METRO LIFT S.R.L. | 5 | 988 450 | 396 281 | 374 967 | 423 131 | 129 470 | 48 164 |
| RED DOT KREATIV SRL | 6 | 899 299 | 162 988 | 167 228 | 561 352 | 71 883 | 394 124 |
| A & D RALMAX SRL | 7 | 693 795 | 117 922 | 377 996 | 625 754 | 5 971 | 247 758 |
| TRANSALDS SRL | 8 | 233 745 | 100 259 | 168 779 | 196 707 | 75 704 | 27 928 |
| S.C IRMOR S.R.L. | 9 | 175 463 | -56 490 | 667 753 | 1 516 807 | 410 505 | 908 474 |
| REM PREST SRL | 10 | 44 274 | -23 756 | 16 969 | 26 029 | 1 991 | 9 060 |
| TERACOTA BANATEANA MANDACHE SERVICII S.R.L. | 15 | 0 | 0 | -6 054 | 1 224 | 0 | 7 278 |
| DEYAN GIUSI S.R.L. | 16 | 0 | -122 985 | -435 306 | 18 802 | 17 147 | 454 108 |
| ANCONA EXCAVARI SRL | 17 | 0 | 12 298 | -358 113 | 9 344 | 5 389 | 367 457 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.