| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ORTO REC SRL CUI: 18873270 Nr. înregistrare: J40/11928/2006 CAEN: 8610 - Activitati de asistenta spitaliceasca Adresa: Bucuresti Sectorul 2, Str. Corneliu Botez, Nr. 10A, Etaj P, Apartament 1 Telefon: 2133***** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realORTO REC SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 18873270. Conform datelor financiare din anul 2012, firma a raportat o cifră de afaceri de 161 397 RON și un profit net de 119 671 RON. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri ORTO REC SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net ORTO REC SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 161 397 | 43% | 944 | 178 692 | 119 671 | 0 | 120 855 | 0 | 22 171 | 119 911 | 200 |
| 2010 | 113 006 | 80 432 | 117 568 | 71 759 | 16 000 | 136 431 | 0 | 130 066 | 71 999 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CLINICILE ICCO SRL | 1 | 33 027 013 | 966 278 | -71 804 | 16 996 074 | 5 084 500 | 11 100 993 |
| SC DELTA HEALTH CARE SRL | 2 | 24 525 316 | 1 137 885 | 1 673 032 | 4 630 238 | 1 041 084 | 2 966 101 |
| EUROCLINIC HOSPITAL SA | 3 | 19 379 552 | -5 598 860 | -11 237 330 | 21 753 158 | 1 180 308 | 0 |
| EUROCLINIC MEDICAL CENTERS SA | 4 | 18 160 280 | 1 597 641 | 28 758 043 | 73 493 681 | 30 863 063 | 0 |
| S.C. NOVA VITA HOSPITAL S.A. | 5 | 17 547 595 | -892 003 | -15 373 841 | 39 206 348 | 1 811 471 | 0 |
| S.C. EUROMATERNA S.A. | 6 | 16 009 330 | 818 667 | 3 137 156 | 16 682 381 | 793 071 | 3 753 767 |
| TEO HEALTH SA | 7 | 15 282 273 | -10 782 603 | -2 616 565 | 20 517 258 | 2 141 204 | 5 978 746 |
| SC GENESYS MEDICAL CLINIC SRL | 8 | 13 995 913 | -104 668 | -1 330 893 | 16 429 973 | 15 588 594 | 4 112 838 |
| SCA ARCADIA HOSPITAL SRL | 9 | 13 830 287 | 523 439 | -4 212 354 | 3 007 309 | 987 440 | 5 263 096 |
| SC MEDICOVER HOPSPITALS SRL | 10 | 11 613 588 | -12 173 955 | -13 321 643 | 17 324 520 | 3 367 847 | 0 |
| ORTO REC SRL | 105 | 161 397 | 143 385 | 119 911 | 120 855 | 98 684 | 944 |
| S.C. OFTALMOTERAPIA CLINIC S.R.L. | 209 | 0 | -228 | -28 | 972 | 0 | 1 000 |
| SC REVIMED FOURL SRL | 210 | 0 | 0 | -6 810 | 105 709 | 0 | 112 519 |
| CENTRUL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT ONCOLOGIC MEDAS | 211 | 0 | -186 | 9 596 | 10 582 | 0 | 10 000 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC DELTA HEALTH CARE SRL | 1 | 24 525 316 | 1 137 885 | 1 673 032 | 4 630 238 | 1 041 084 | 2 966 101 |
| EUROCLINIC HOSPITAL SA | 2 | 19 379 552 | -5 598 860 | -11 237 330 | 21 753 158 | 1 180 308 | 0 |
| EUROCLINIC MEDICAL CENTERS SA | 3 | 18 160 280 | 1 597 641 | 28 758 043 | 73 493 681 | 30 863 063 | 0 |
| SC MEDICOVER HOPSPITALS SRL | 4 | 11 613 588 | -12 173 955 | -13 321 643 | 17 324 520 | 3 367 847 | 0 |
| S.C.WEST EYE HOSPITAL | 5 | 5 262 907 | 65 633 | -2 866 772 | 3 423 532 | 75 474 | 6 519 065 |
| EURO EYE SRL | 6 | 5 079 016 | -789 327 | -3 544 867 | 999 826 | 98 441 | 4 486 531 |
| S.C. GYNECOLAND SRL | 7 | 4 199 542 | 404 963 | 2 914 412 | 4 724 370 | 1 074 700 | 176 285 |
| PROESTETICA MEDICAL SRL | 8 | 3 942 993 | 292 691 | 2 380 303 | 3 618 660 | 23 649 | 228 132 |
| CRESTINA MEDICALA MUNPOSAN '94 SRL | 9 | 3 004 405 | -27 320 | 2 013 733 | 2 737 841 | 29 978 | 724 108 |
| MEDICAL IMAGING CONCEPT SRL | 10 | 2 739 261 | 192 118 | 178 699 | 4 305 091 | 377 015 | 2 611 916 |
| ORTO REC SRL | 28 | 161 397 | 143 385 | 119 911 | 120 855 | 98 684 | 944 |
| POLI SERV MEDICAL SRL | 48 | 0 | -10 421 | 9 579 | 20 404 | 0 | 10 825 |
| SC ANESTEZIA GRUP SRL | 49 | 0 | -4 772 | -37 825 | 1 539 | 0 | 39 364 |
| CENTRUL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT ONCOLOGIC MEDAS | 50 | 0 | -186 | 9 596 | 10 582 | 0 | 10 000 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.