| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
LUCRARI MECANIZATE DE CAI FERATE (L.M.C.F.) SRL CUI: 18671610 Nr. înregistrare: J40/7900/2006 Adresa: Bucuresti Sectorul 1, Str. Frumoasa, Nr. 11, Etaj 4, Apartament cam.3 si 5 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realLUCRARI MECANIZATE DE CAI FERATE (L.M.C.F.) SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 18671610. Conform datelor financiare din anul 2010, firma a raportat o cifră de afaceri de 1 295 077 RON și un profit net de -731 494 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 13 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri LUCRARI MECANIZATE DE CAI FERATE (L.M.C.F.) SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net LUCRARI MECANIZATE DE CAI FERATE (L.M.C.F.) SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010 | 1 295 077 | 149 883 | 1 675 012 | -731 494 | 224 978 | 1 643 653 | 13 | 17 265 | 685 908 | 634 045 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WIEBE ROMANIA SRL | 1 | 35 980 736 | 2 794 551 | 24 129 887 | 30 812 903 | 0 | 6 570 704 |
| IND-DOR GRUP COM SA | 2 | 18 061 377 | 742 608 | 4 559 457 | 11 375 029 | 2 168 276 | 6 707 421 |
| BELGIAN INVESTIMENT | 3 | 15 483 005 | -6 704 243 | -6 115 313 | 9 909 082 | 2 135 906 | 16 024 395 |
| COLAS RAIL FRANTA SUCURSALA BUCURESTI ROMANIA | 4 | 12 047 601 | -6 823 225 | -8 667 112 | 61 997 805 | 52 822 662 | 60 957 635 |
| CONSTRUCT INVEST SRL | 5 | 8 681 698 | -366 874 | 148 428 | 10 368 981 | 7 961 204 | 6 690 593 |
| 2 INVEST SRL | 6 | 7 252 779 | 43 548 | 6 460 559 | 13 887 239 | 5 701 356 | 4 259 187 |
| VEST CONSTRUCT SRL | 7 | 6 937 558 | 277 151 | 2 665 856 | 7 783 108 | 1 851 151 | 4 932 239 |
| LEONHARD WEISS RO S.R.L. | 8 | 6 745 724 | -484 194 | 1 073 317 | 7 706 067 | 3 326 605 | 6 680 139 |
| ABED NEGO COM SRL | 9 | 6 272 994 | 116 519 | 1 591 999 | 3 681 234 | 572 819 | 1 590 421 |
| ELCOTRANS SA | 10 | 5 934 991 | 607 572 | 2 123 022 | 4 487 034 | 3 825 115 | 2 241 121 |
| LUCRARI MECANIZATE DE CAI FERATE (L.M.C.F.) S.R.L. | 29 | 1 295 077 | -723 244 | 685 908 | 1 868 631 | 1 036 260 | 149 883 |
| FORMULA CONSTRUCT S.R.L. | 88 | 0 | -15 962 | -9 140 | 24 150 | 13 304 | 33 290 |
| CONS CF VICTORY S.R.L. | 89 | 0 | 0 | -35 969 | 15 259 | 5 646 | 51 228 |
| 90 | 0 | -10 136 | 34 900 | 117 538 | 9 329 | 82 638 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| COLAS RAIL FRANTA SUCURSALA BUCURESTI ROMANIA | 1 | 12 047 601 | -6 823 225 | -8 667 112 | 61 997 805 | 52 822 662 | 60 957 635 |
| LEONHARD WEISS RO S.R.L. | 2 | 6 745 724 | -484 194 | 1 073 317 | 7 706 067 | 3 326 605 | 6 680 139 |
| CON METAL CF SRL | 3 | 2 277 150 | 66 750 | 1 418 177 | 1 823 406 | 916 213 | 267 979 |
| VIA-SERV CONSTRUCT S.R.L. | 4 | 1 430 943 | -495 768 | -503 778 | 744 385 | 421 807 | 1 268 860 |
| AZCALE CONSTRUCTIE S.R.L. | 5 | 1 307 975 | -3 187 546 | -3 767 683 | 436 955 | 148 546 | 4 204 638 |
| LUCRARI MECANIZATE DE CAI FERATE (L.M.C.F.) S.R.L. | 6 | 1 295 077 | -723 244 | 685 908 | 1 868 631 | 1 036 260 | 149 883 |
| SOCIETATEA COMERCIALA LUCRARI DE SUDURA LINII DE CAI FERATE "SUDAREC" SA | 7 | 1 055 839 | -234 100 | 10 041 749 | 10 536 483 | 2 205 320 | 133 862 |
| ECM RAILWAY EVOLUTION ROMANIA S.R.L. | 8 | 124 334 | 8 647 | 50 934 | 58 240 | 49 380 | 12 882 |
| SANDA P. PROD COM S.R.L. | 9 | 58 230 | -12 619 | 26 847 | 25 245 | 0 | 2 254 |
| SOCIETATEA DE CONSTRUCTII "CCCF" BUCURESTI FILIALA | 10 | 50 939 | -131 830 | -13 084 158 | 3 959 574 | 3 103 245 | 17 043 732 |
| SOCIETATEA DE CONSTRUCTII "CCCF" BUCURESTI FILIALA | 10 | 50 939 | -131 830 | -13 084 158 | 3 959 574 | 3 103 245 | 17 043 732 |
| OCSA CONSTRUCTII SI INFRASTRUCTURA S.R.L. | 11 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 |
| ILOSOR COM SRL | 12 | 0 | -14 | -1 415 | 6 777 | 541 | 8 192 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.