| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
MASCHINENRING SRL CUI: 18359032 Nr. înregistrare: J2006000101116 CAEN: 0161 - Activitati auxiliare pentru productia vegetala Adresa: Sat Berliste, Comuna Berliste, INCINTA AGROMEC, Nr. 243, Judet Caras-Severin, Cod postal 327020 Telefon: 0255****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realMASCHINENRING SRL este o companie înregistrată în județul Caras-Severin, având codul fiscal 18359032. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 45 283 251 RON și un profit net de 1 198 623 RON. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri MASCHINENRING SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net MASCHINENRING SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 45 283 251 | -4% | 7 301 084 | 43 844 833 | 1 198 623 | 444 693 | 12 342 468 | 0 | 26 682 | 5 486 077 | 6 081 660 |
| 2023 | 47 140 709 | 26% | 7 321 943 | 49 225 109 | 681 832 | 511 788 | 11 097 609 | 34 | 13 429 | 4 287 454 | 6 081 660 |
| 2022 | 37 512 786 | 66% | 18 361 152 | 38 437 486 | 451 508 | 450 329 | 20 223 505 | 0 | 16 160 | 3 605 622 | 6 081 660 |
| 2021 | 22 561 299 | 98% | 7 561 366 | 23 016 252 | 71 039 | 491 648 | 9 540 257 | 22 | 4 876 | 3 145 267 | 6 081 660 |
| 2020 | 11 374 978 | 2% | 2 091 249 | 12 319 963 | 415 577 | 567 088 | 4 174 634 | 21 | -57 090 | 3 074 590 | 6 081 662 |
| 2019 | 11 149 731 | 21% | 946 236 | 11 697 811 | 1 792 984 | 674 540 | 2 419 099 | 20 | -60 203 | 2 147 403 | 6 081 662 |
| 2018 | 9 239 819 | 28% | 3 339 646 | 9 507 854 | 287 881 | 1 348 610 | 2 348 003 | 19 | -48 541 | 356 967 | 6 081 662 |
| 2017 | 7 218 094 | -20% | 3 434 990 | 7 669 829 | -2 413 401 | 1 545 766 | 1 958 640 | 20 | -50 574 | 69 416 | 6 081 662 |
| 2016 | 9 078 119 | 0% | 897 466 | 9 450 859 | -343 010 | 1 875 664 | 1 505 072 | 15 | -40 234 | 2 483 270 | 6 081 662 |
| 2015 | 9 059 757 | -3% | 1 747 664 | 9 302 149 | 1 218 382 | 2 591 711 | 1 982 855 | 12 | -59 576 | 4 444 355 | 6 081 662 |
| 2014 | 9 369 110 | -1% | 2 556 421 | 9 471 006 | 845 477 | 3 279 519 | 1 076 404 | 10 | -56 884 | 1 799 502 | 6 081 662 |
| 2013 | 9 497 929 | 15% | 15 717 835 | 9 535 057 | 787 041 | 3 958 549 | 6 636 017 | 0 | -48 718 | -5 123 269 | 3 600 |
| 2012 | 8 271 364 | 2% | 16 878 073 | 9 112 931 | -1 827 646 | 4 652 211 | 6 232 174 | 0 | -22 148 | -5 919 356 | 3 600 |
| 2011 | 8 102 104 | 30% | 3 399 368 | 8 572 990 | -1 135 502 | 5 136 903 | 12 008 179 | 0 | -142 840 | -3 978 954 | 3 618 |
| 2010 | 6 235 717 | 18 369 002 | 6 877 087 | 50 527 | 3 887 676 | 7 479 108 | 40 | -219 476 | -1 126 077 | 3 618 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PROMAT COMIMPEX SRL | 1 | 913 066 522 | 22 209 814 | 395 587 012 | 666 050 341 | 286 044 408 | 266 038 971 |
| AGRICULTORUL SRL | 2 | 637 734 564 | 47 385 141 | 204 109 815 | 767 924 659 | 196 432 058 | 565 235 907 |
| AGROTEHNOGRUP SRL | 3 | 66 387 353 | 1 931 222 | 16 343 892 | 97 646 155 | 21 241 206 | 82 279 885 |
| FARMER POINT BANAT SRL | 4 | 64 704 113 | -22 566 149 | 14 186 894 | 111 324 109 | 63 785 760 | 97 141 961 |
| LANMID GREEN ENERGY S.R.L. | 5 | 63 915 000 | -2 699 523 | -14 021 968 | 11 019 991 | 11 004 446 | 25 041 959 |
| AGRONOR SRL | 6 | 54 367 983 | 1 312 222 | 12 208 650 | 40 789 216 | 13 839 076 | 28 580 566 |
| MASCHINENRING SRL | 7 | 45 283 251 | 1 388 277 | 5 486 077 | 12 787 161 | 5 742 048 | 7 301 084 |
| V & G OIL 2002 SRL | 8 | 38 791 244 | 325 820 | 7 698 843 | 86 505 079 | 5 065 991 | 89 342 466 |
| 9 | 37 499 487 | 439 834 | 13 102 876 | 56 497 054 | 26 440 036 | 42 517 726 | |
| COOPERATIVA AGRICOLA DE GRADUL II GRUP AGRICOLA | 10 | 35 692 480 | 16 885 | 111 534 | 34 521 393 | 17 513 863 | 33 479 128 |
| FASTCOM TRADING SRL | 1326 | 0 | -580 | 2 087 | 2 087 | 0 | 0 |
| AGRO NOSLAC SRL | 1327 | 0 | -1 779 | -15 838 | 152 441 | 25 159 | 168 279 |
| KLEBSO TRADING SRL | 1328 | 0 | 0 | -110 931 | 30 908 | 28 000 | 141 839 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MASCHINENRING SRL | 1 | 45 283 251 | 1 388 277 | 5 486 077 | 12 787 161 | 5 742 048 | 7 301 084 |
| RIVIERA COM SRL | 2 | 854 790 | 55 743 | 641 022 | 670 546 | 16 535 | 29 524 |
| DAVID HIRNING S.R.L. | 3 | 212 710 | 49 228 | 36 249 | 104 360 | 0 | 68 111 |
| AGROPATRICK S.R.L. | 4 | 9 200 | -14 380 | -336 085 | 141 537 | 94 081 | 477 622 |
| RIVIERA COM SRL | 2 | 854 790 | 55 743 | 641 022 | 670 546 | 16 535 | 29 524 |
| DAVID HIRNING S.R.L. | 3 | 212 710 | 49 228 | 36 249 | 104 360 | 0 | 68 111 |
| AGROPATRICK S.R.L. | 4 | 9 200 | -14 380 | -336 085 | 141 537 | 94 081 | 477 622 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.