| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AURAFE HOLDING EAST EUROPE S.R.L. CUI: 18303457 Nr. înregistrare: J2006000138352 CAEN: 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management Adresa: Municipiul Timisoara, Str. LAZAR GHEORGHE, Nr. 24, CAMERA 1, Etaj 11, Apartament 62, Judet Timis, Cod postal 300081 Telefon: 0743****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realAURAFE HOLDING EAST EUROPE S.R.L. este o companie înregistrată în județul Timis, având codul fiscal 18303457. În același an, compania a avut un număr mediu de 1 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri AURAFE HOLDING EAST EUROPE S.R.L. |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net AURAFE HOLDING EAST EUROPE S.R.L. |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 66 784 | 452 083 | 424 893 | 110 853 | 4 423 651 | 1 | 142 746 | 4 467 720 | 44 810 | |
| 2023 | 0 | 71 709 | 562 686 | 497 494 | 63 832 | 4 050 705 | 1 | 481 793 | 4 042 828 | 44 810 | |
| 2022 | 0 | -100% | 80 134 | 861 091 | 714 239 | 65 584 | 3 559 884 | 0 | 260 798 | 3 545 334 | 44 810 |
| 2021 | 116 020 | 118 863 | 765 277 | 600 890 | 66 162 | 2 839 336 | 1 | 172 554 | 2 786 635 | 350 | |
| 2020 | 0 | -100% | 70 232 | 515 608 | 476 955 | 66 162 | 2 189 815 | 0 | 105 330 | 350 | 350 |
| 2019 | 13 323 | 4226% | 98 658 | 220 153 | 192 021 | 21 330 | 1 786 118 | 0 | 245 163 | 1 708 790 | 350 |
| 2018 | 308 | -89% | 87 513 | 90 462 | 72 484 | 13 570 | 1 590 712 | 0 | 334 142 | 1 516 769 | 350 |
| 2017 | 2 766 | 48% | 86 377 | 516 697 | 507 409 | 27 930 | 1 502 733 | 0 | 2 985 | 1 444 286 | 350 |
| 2016 | 1 868 | -96% | 213 943 | 6 660 | 260 377 | 11 780 | 1 139 040 | 0 | 33 214 | 936 877 | 350 |
| 2015 | 44 730 | -28% | 276 359 | 73 013 | -15 721 | 15 199 | 937 577 | 0 | 28 660 | 676 499 | 350 |
| 2014 | 61 816 | -54% | 243 850 | 80 792 | 6 739 | 35 712 | 900 282 | 0 | 18 598 | 692 220 | 350 |
| 2013 | 133 574 | -10% | 228 179 | 171 869 | 39 873 | 56 226 | 857 435 | 1 | 4 455 | 685 482 | 350 |
| 2012 | 148 228 | 49% | 112 657 | 226 797 | 76 721 | 78 800 | 723 346 | 1 | 12 245 | 645 609 | 350 |
| 2011 | 99 152 | 53 842 | 160 421 | 64 921 | 13 340 | 616 269 | 1 | 5 310 | 567 014 | 350 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ELECTROGRUP INFRASTRUCTURE S.A. | 1 | 81 267 171 | 588 798 118 | 1 211 096 532 | 1 301 538 279 | 155 882 658 | 85 679 784 |
| 2 | 37 584 510 | -90 889 | 964 962 | 27 618 400 | 4 636 311 | 26 653 438 | |
| RETAIL CONCEPT & DESIGN SRL | 3 | 37 286 253 | 43 785 675 | 91 161 125 | 123 830 607 | 66 617 362 | 32 719 732 |
| BAUELEMENTE REINVEST SRL | 4 | 28 561 963 | 44 608 001 | 62 631 899 | 64 052 242 | 9 451 705 | 1 455 892 |
| 5 | 20 681 315 | -13 801 502 | -18 035 306 | 779 991 836 | 1 673 404 | 798 015 153 | |
| STALEX PR & MEDIA EVENTS SRL | 6 | 19 724 016 | 4 892 179 | 4 035 472 | 46 679 690 | 8 813 151 | 42 644 218 |
| GRAMPET SA | 7 | 18 304 561 | -3 840 942 | 148 849 685 | 212 823 643 | 65 605 135 | 64 075 071 |
| ONE UNITED PROPERTIES S.A. | 8 | 14 736 212 | 126 141 718 | 1 432 399 293 | 1 646 229 525 | 243 204 172 | 231 229 331 |
| META ESTATE TRUST S.A. | 9 | 13 255 479 | 12 584 718 | 113 843 169 | 121 634 345 | 51 781 474 | 7 820 345 |
| CARMISTIN INTERNATIONAL SRL | 10 | 12 728 153 | 214 810 | 8 493 737 | 111 094 345 | 108 653 221 | 105 599 852 |
| AURAFE HOLDING EAST EUROPE S.R.L. | 232 | 0 | 429 357 | 4 467 720 | 4 534 504 | 3 266 085 | 66 784 |
| MBM PHEN HOLDING S.R.L. | 1196 | 0 | 1 739 306 | 26 081 983 | 28 318 265 | 5 562 715 | 2 236 282 |
| BENEFICA SRL | 1197 | 0 | 0 | -9 804 620 | 6 105 375 | 2 966 954 | 15 911 044 |
| ROMANO TRUCK SRL | 1198 | 0 | -12 649 | 29 913 067 | 30 073 872 | 29 356 | 160 805 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| INGLEBY ROM�NIA SRL | 1 | 1 161 089 | 2 047 149 | 481 197 005 | 753 148 371 | 253 930 580 | 271 979 068 |
| RADU TECH INVEST S.R.L. | 2 | 246 600 | -179 443 | -5 840 | 25 159 | 20 250 | 31 039 |
| GEKO ST BLUE SRL | 3 | 209 021 | 604 677 | 4 901 970 | 5 784 726 | 304 401 | 882 756 |
| BALVIA INVESTMENTS S.R.L. | 4 | 63 932 | 820 | 440 644 | 613 539 | 608 092 | 172 895 |
| TERINVEST PRO SRL | 5 | 5 115 | 148 126 | 453 428 | 487 622 | 296 353 | 34 194 |
| PROTON HOLDING DEVELOPMENT S.R.L. | 6 | 0 | 45 725 | 3 713 384 | 4 727 864 | 3 604 174 | 1 014 480 |
| GROWCEANU UPGRADE 007 S.R.L. | 7 | 0 | -5 847 | -33 237 | 248 575 | 0 | 281 812 |
| GROWCEANU KINDER 004 S.R.L. | 8 | 0 | -7 617 | -10 088 | 383 585 | 992 | 393 673 |
| GROWCEANU EMAIL TREE 003 S.R.L. | 9 | 0 | -5 812 | -92 457 | 883 911 | 2 589 | 976 368 |
| GROWCEANU TELEPORT 008 S.R.L. | 10 | 0 | -10 536 | -32 757 | 420 818 | 8 | 453 575 |
| COMPAGNIA INVESTIMENTI EUROPEA SRL | 34 | 0 | -18 752 | -350 113 | 1 306 215 | 33 429 | 1 869 205 |
| BUR CONSULTING SRL | 35 | 0 | -2 487 | 300 732 | 394 644 | 44 607 | 94 286 |
| ORIMA MARINA SRL | 36 | 0 | -105 861 | 2 976 776 | 2 980 557 | 2 875 678 | 3 781 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.