| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SYNELOGIQ SRL CUI: 18093940 Nr. înregistrare: J40/18411/2005 Adresa: Bucuresti Sectorul 3, Str. BRAILITA, Nr. 9, Bloc D9B, Scara 1, Etaj 2, Apartament 45 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realSYNELOGIQ SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 18093940. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri SYNELOGIQ SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net SYNELOGIQ SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 0 | 10 667 | 0 | 0 | 5 064 | 1 500 | 0 | 240 | -4 103 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| INTRAROM SA | 1 | 221 672 458 | 2 263 677 | 87 122 755 | 235 143 831 | 109 363 365 | 0 |
| SC SYSCO SRL | 2 | 79 284 182 | 6 834 608 | 6 389 158 | 49 789 016 | 9 931 986 | 0 |
| CRESCENDO INTERNATIONAL SRL | 3 | 69 248 903 | 7 415 438 | 15 894 825 | 28 402 216 | 10 564 801 | 0 |
| BRODOS ROMANIA SRL | 4 | 53 257 477 | 1 307 231 | 3 079 540 | 6 302 919 | 0 | 3 224 946 |
| MB TELECOM-LTD SRL | 5 | 49 052 492 | 25 565 918 | 56 293 060 | 77 734 693 | 20 675 553 | 0 |
| SC GENESYS SYSTEMS RO SRL | 6 | 25 441 728 | -704 756 | -2 512 217 | 7 396 049 | 5 117 322 | 35 767 |
| SCC SERVICES ROMANIA SRL | 7 | 17 720 899 | 1 276 091 | 2 657 541 | 7 403 671 | 2 854 382 | 5 024 696 |
| ACTIVE SOFT SRL | 8 | 17 063 691 | 604 760 | 31 801 542 | 37 834 615 | 3 186 497 | 0 |
| SC NESS ROMANIA SRL | 9 | 16 531 227 | -2 833 221 | 7 120 202 | 17 130 133 | 14 249 815 | 0 |
| DATAGROUP-INT SRL | 10 | 10 297 537 | 2 036 584 | 5 597 897 | 7 620 472 | 3 102 552 | 1 344 623 |
| SC SYNELOGIQ SRL | 736 | 0 | 0 | -4 103 | 6 564 | 1 225 | 10 667 |
| SC AFIG CONCEPT SRL | 1099 | 0 | -4 275 | 25 914 | 26 469 | 268 | 555 |
| SC GRATIAN STAR SRL | 1100 | 0 | 0 | 60 337 | 65 625 | 2 664 | 5 288 |
| S.C TURFON SRL | 1101 | 0 | 0 | -39 627 | 1 269 | 1 269 | 0 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC SYSCO SRL | 1 | 79 284 182 | 6 834 608 | 6 389 158 | 49 789 016 | 9 931 986 | 0 |
| BRODOS ROMANIA SRL | 2 | 53 257 477 | 1 307 231 | 3 079 540 | 6 302 919 | 0 | 3 224 946 |
| SC GENESYS SYSTEMS RO SRL | 3 | 25 441 728 | -704 756 | -2 512 217 | 7 396 049 | 5 117 322 | 35 767 |
| ACTIVE SOFT SRL | 4 | 17 063 691 | 604 760 | 31 801 542 | 37 834 615 | 3 186 497 | 0 |
| NETBRIDGE DEVELOPMENT SRL | 5 | 6 484 748 | -1 223 999 | 21 195 368 | 23 158 556 | 737 849 | 444 487 |
| INTERACTIVITY COMUNICARE SRL | 6 | 112 706 | 27 142 | -63 752 | 28 643 | 2 297 | 93 604 |
| WEB TZAR SRL | 7 | 102 546 | -184 | -2 367 | 81 480 | 238 | 41 497 |
| SC GLOBAL PERSPECTIVE SRL | 8 | 101 142 | -1 910 | -7 762 | 6 347 | 84 | 14 109 |
| SOFT SOLUTIONS CENTER SRL | 9 | 79 234 | -35 483 | -291 374 | 45 649 | 23 978 | 358 260 |
| SC CCC STRONG COMPUTERS SRL | 10 | 57 362 | 19 267 | 57 633 | 97 399 | 32 041 | 86 766 |
| SC SYNELOGIQ SRL | 16 | 0 | 0 | -4 103 | 6 564 | 1 225 | 10 667 |
| SC NICKPREST SRL | 25 | 0 | 0 | -2 368 | 962 | 881 | 3 330 |
| SC SCANFST SRL | 26 | 0 | -500 | 0 | 1 199 | 0 | 1 200 |
| SI PLUS S.R.L. | 27 | 0 | 0 | 26 741 | 26 741 | 160 | 0 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.