| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
H.J. CYGAR CAFFE SRL CUI: 17718960 Nr. înregistrare: J40/11182/2005 CAEN: 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun Adresa: Bucuresti Sectorul 2, Aleea Ilia, Nr. 5, Bloc 57, Scara 2, Etaj 5, Apartament 82, Cod postal 70000 Telefon: 7336***** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realH.J. CYGAR CAFFE SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 17718960. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri H.J. CYGAR CAFFE SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net H.J. CYGAR CAFFE SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 0 | -100% | 4 166 | 138 881 | 128 035 | 0 | 99 249 | 0 | 9 249 | 95 083 | 200 |
| 2017 | 1 175 093 | 104 097 | 1 176 443 | 37 027 | 33 623 | 227 066 | 0 | 2 553 | 157 237 | 200 | |
| 2013 | 1 175 093 | 31% | 102 352 | 1 176 443 | 37 027 | 33 623 | 227 066 | 0 | 2 553 | 157 237 | 200 |
| 2012 | 897 209 | 32% | 83 016 | 897 209 | 24 826 | 39 934 | 190 360 | 0 | 5 149 | 147 278 | 200 |
| 2010 | 679 058 | 82 786 | 679 058 | 13 196 | 45 848 | 155 072 | 0 | 2 356 | 118 134 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RIVAL UTILCOM SRL | 1 | 805 691 | 73 234 | 500 | 187 139 | 72 224 | 32 911 |
| 2 | 163 757 | 66 509 | 1 200 | 215 868 | 117 982 | 26 576 | |
| 3 | 58 113 | -10 654 | 210 | 3 091 | 0 | 82 218 | |
| MUSTANG LUCIMAR NEAGU SNC | 4 | 45 266 | -10 170 | -88 880 | 17 918 | 0 | 106 798 |
| 5 | 36 000 | 13 369 | 68 432 | 75 095 | 2 539 | 6 663 | |
| 6 | 32 524 | 3 758 | 275 | 63 520 | 2 500 | 4 332 | |
| 7 | 29 900 | -283 | 510 | 130 953 | 87 821 | 72 532 | |
| GAMBRINUS SRL | 8 | 23 395 | 5 634 | 0 | 12 619 | 306 | 35 291 |
| 9 | 17 047 | 3 429 | 200 | 48 577 | 17 092 | 20 367 | |
| 10 | 16 146 | 330 | 200 | 110 675 | 6 227 | 105 499 | |
| 17 | 0 | 135 305 | 95 083 | 99 249 | 90 000 | 4 166 | |
| ZOLTAN NAGY SNC | 134 | 0 | 0 | -29 151 | 0 | 0 | 29 151 |
| 135 | 0 | 135 305 | 95 083 | 99 249 | 90 000 | 4 166 | |
| 136 | 0 | 0 | 712 | 174 360 | 13 134 | 173 648 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 16 146 | 330 | 200 | 110 675 | 6 227 | 105 499 | |
| 2 | 0 | 0 | 200 | 107 072 | 0 | 166 772 | |
| S.G. ALMI 2000 SRL | 3 | 0 | 0 | 200 | 1 759 | 0 | 5 586 |
| 4 | 0 | 0 | 200 | 91 250 | 9 330 | 83 555 | |
| RIC INVEST SRL | 5 | 0 | -100 | 200 | 0 | 0 | 74 685 |
| TOTAL FOOD '98 COM SRL | 6 | 0 | -126 | 200 | 11 240 | 11 190 | 92 080 |
| 7 | 0 | 0 | 200 | 46 934 | 25 744 | 32 443 | |
| 8 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 425 | |
| SUCCES ANM SRL | 9 | 0 | 0 | 200 | 1 729 | 1 666 | 35 664 |
| 10 | 0 | -3 733 | 200 | 0 | 0 | 14 913 | |
| MARGERITA DI CASSIA IMPEX SRL | 14 | 0 | 0 | -26 122 | 0 | 0 | 26 122 |
| 15 | 0 | 0 | -108 | 0 | 0 | 108 | |
| 16 | 0 | 135 305 | 95 083 | 99 249 | 90 000 | 4 166 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.