| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
PANALIGHT STUDIO SRL CUI: 17441532 Nr. înregistrare: J40/6299/2005 CAEN: 7739 - Activitati de inchirierea si leasing cu alte masini, echipamente si bunuri tangibile n.c.a. Adresa: Bucuresti Sectorul 3, Str. Matei Basarab, Nr. 91, Apartament Camera 5A, Cod postal 70000 Telefon: 0213****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realPANALIGHT STUDIO SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 17441532. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri PANALIGHT STUDIO SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net PANALIGHT STUDIO SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 0 | 2 232 928 | 49 518 | -35 276 | 0 | 658 269 | 0 | 9 883 | -1 574 659 | 36 043 | |
| 2016 | 0 | 2 207 639 | 0 | -41 851 | 0 | 667 115 | 0 | 25 498 | -1 539 383 | 36 043 | |
| 2015 | 0 | -100% | 2 214 914 | 109 684 | -770 030 | 0 | 713 883 | 0 | 58 784 | -1 497 532 | 36 043 |
| 2014 | 1 270 036 | 144% | 2 521 333 | 1 382 036 | 415 324 | 3 314 | 1 671 533 | 1 | 38 463 | -842 964 | 36 043 |
| 2013 | 520 614 | -84% | 3 136 487 | 708 399 | -404 881 | 287 872 | 1 590 365 | 1 | 13 772 | -1 257 090 | 36 043 |
| 2012 | 3 238 964 | 66% | 3 654 994 | 3 405 806 | 496 659 | 309 143 | 2 502 852 | 6 | 171 534 | -839 385 | 36 043 |
| 2010 | 1 949 083 | 975 754 | 2 162 190 | 52 378 | 69 745 | 651 859 | 6 | 41 482 | 36 430 | 36 430 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ROLLING STOCK COMPANY SA | 1 | 71 169 093 | 11 839 478 | 359 962 718 | 387 128 352 | 81 680 019 | 26 679 093 |
| CHEP POOLING SERVICES ROMANIA SRL | 2 | 60 791 557 | 11 229 835 | 28 213 466 | 41 437 399 | 32 125 341 | 12 559 307 |
| 3 | 38 106 442 | 975 921 | 17 156 868 | 52 044 491 | 0 | 34 991 445 | |
| MERKUR ENTERTAINMENT CENTER SRL | 4 | 34 657 997 | 2 396 892 | 8 207 414 | 9 974 382 | 1 154 205 | 3 508 858 |
| DOSCO PETROSERVICES ROMANIA SRL | 5 | 28 481 747 | 6 372 759 | 18 401 279 | 24 852 313 | 12 504 651 | 6 475 593 |
| ALGECO SRL | 6 | 22 644 615 | 3 079 814 | 13 384 222 | 37 097 955 | 7 225 812 | 23 739 586 |
| INDEPENDENT OIL TOOLS SRL | 7 | 16 811 147 | 1 615 823 | -21 864 139 | 22 812 284 | 9 150 664 | 43 913 072 |
| DEUTSCHE LEASING ROMANIA OPERATIONAL SRL | 8 | 12 438 321 | 348 589 | -3 699 790 | 44 702 209 | 5 804 303 | 47 295 428 |
| MANULOC ROMANIA SRL | 9 | 11 837 089 | 1 512 498 | 10 966 835 | 12 450 657 | 3 112 988 | 1 481 161 |
| IKB LEASING SRL | 10 | 11 452 140 | 1 554 216 | 10 011 053 | 45 673 952 | 40 236 | 35 662 899 |
| PANALIGHT STUDIO SRL | 345 | 0 | -35 276 | -1 574 659 | 658 269 | 648 386 | 2 232 928 |
| SCHWERIN SRL | 491 | 0 | -992 | 219 721 | 212 324 | 176 381 | 2 087 |
| MACORA SRL | 492 | 0 | 1 480 | 72 370 | 72 421 | 353 | 51 |
| YOLY PLASROM PROD SRL | 493 | 0 | -13 601 | 366 945 | 370 490 | 135 621 | 3 545 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ROLLING STOCK COMPANY SA | 1 | 71 169 093 | 11 839 478 | 359 962 718 | 387 128 352 | 81 680 019 | 26 679 093 |
| CHEP POOLING SERVICES ROMANIA SRL | 2 | 60 791 557 | 11 229 835 | 28 213 466 | 41 437 399 | 32 125 341 | 12 559 307 |
| MERKUR ENTERTAINMENT CENTER SRL | 3 | 34 657 997 | 2 396 892 | 8 207 414 | 9 974 382 | 1 154 205 | 3 508 858 |
| DOSCO PETROSERVICES ROMANIA SRL | 4 | 28 481 747 | 6 372 759 | 18 401 279 | 24 852 313 | 12 504 651 | 6 475 593 |
| INDEPENDENT OIL TOOLS SRL | 5 | 16 811 147 | 1 615 823 | -21 864 139 | 22 812 284 | 9 150 664 | 43 913 072 |
| DEUTSCHE LEASING ROMANIA OPERATIONAL SRL | 6 | 12 438 321 | 348 589 | -3 699 790 | 44 702 209 | 5 804 303 | 47 295 428 |
| MANULOC ROMANIA SRL | 7 | 11 837 089 | 1 512 498 | 10 966 835 | 12 450 657 | 3 112 988 | 1 481 161 |
| IKB LEASING SRL | 8 | 11 452 140 | 1 554 216 | 10 011 053 | 45 673 952 | 40 236 | 35 662 899 |
| MOBILBOX ROMANIA SRL | 9 | 10 078 480 | 3 514 709 | 13 116 965 | 14 162 177 | 2 647 813 | 1 057 868 |
| DYAD COMPACT GRUP SRL | 10 | 8 986 122 | 1 307 230 | 3 740 246 | 7 953 211 | 1 654 994 | 4 231 765 |
| PANALIGHT STUDIO SRL | 81 | 0 | -35 276 | -1 574 659 | 658 269 | 648 386 | 2 232 928 |
| INTER-MEDICO "SERVICII" SRL | 132 | 0 | -93 585 | -1 110 834 | 11 954 | 4 129 | 1 122 422 |
| KITU TRANS-CONSTRUCT SRL | 133 | 0 | 188 136 | -8 522 | 14 266 | 14 218 | 22 788 |
| SILVER LIGHTS & GRIP INTERNATIONAL SRL | 134 | 0 | 8 359 017 | -36 546 | 50 621 | 24 959 | 87 167 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.