| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
PELL MECANIC SRL CUI: 17029028 Nr. înregistrare: J12/4487/2004 CAEN: 2562 - Operatiuni de mecanica generala Adresa: Municipiul Cluj-Napoca, Str. GHEORGHE ASACHI, Nr. 10, Judet Cluj, Cod postal 3400 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realPELL MECANIC SRL este o companie înregistrată în județul CLUJ, având codul fiscal 17029028. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri PELL MECANIC SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net PELL MECANIC SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 0 | 2 136 | 0 | 0 | 5 000 | 10 | 0 | 8 | 2 874 | 200 | |
| 2011 | 0 | 2 136 | 0 | 0 | 5 000 | 10 | 0 | 8 | 2 874 | 200 | |
| 2010 | 0 | 2 136 | 0 | 0 | 5 000 | 10 | 0 | 8 | 2 874 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BAMESA OTEL SA | 1 | 502 827 362 | 37 518 533 | 160 868 828 | 320 420 808 | 97 881 813 | 7 971 660 |
| ELMET INTERNATIONAL SRL | 2 | 60 052 626 | 3 574 437 | 51 847 862 | 58 044 803 | 6 648 783 | 0 |
| HECKLER ROM�,NIA SRL | 3 | 59 462 979 | 582 497 | 1 837 794 | 10 633 338 | 7 618 796 | 8 724 772 |
| SYSMEC SRL | 4 | 45 200 398 | 754 844 | 9 762 757 | 45 473 571 | 18 511 761 | 0 |
| SC WALOR RO SRL | 5 | 43 473 062 | 2 211 932 | 5 335 264 | 49 920 333 | 37 073 568 | 0 |
| TECSA MECCANISMI | 6 | 41 461 273 | 6 272 083 | 15 985 200 | 24 395 679 | 7 371 735 | 8 456 018 |
| SC TERWA ROMANIA SRL | 7 | 41 280 536 | 269 993 | 4 951 256 | 20 491 153 | 3 818 597 | 0 |
| G.M.A.B. CONSULTING SRL | 8 | 34 565 177 | 7 954 961 | 10 033 190 | 15 439 125 | 7 724 045 | 5 340 634 |
| SC BARUM AUTOMOTIVE SRL | 9 | 31 700 790 | 5 615 257 | 11 479 695 | 15 304 338 | 4 379 673 | 1 276 704 |
| MATEC-CNC TECHNIK SRL | 10 | 30 730 480 | 3 627 164 | 13 419 736 | 26 026 950 | 5 325 273 | 708 656 |
| SC PELL MECANIC SRL | 928 | 0 | 0 | 2 874 | 5 010 | 2 | 2 136 |
| SC TOMA CONSTRUCT SRL | 1197 | 0 | -405 | -205 | 19 | 19 | 224 |
| SC RECKERTH CO SRL | 1198 | 0 | -22 330 | -70 276 | 36 886 | 6 395 | 112 124 |
| SC G.EA PROCOM SRL | 1199 | 0 | 0 | 55 238 | 72 282 | 72 072 | 17 044 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TECSA MECCANISMI | 1 | 41 461 273 | 6 272 083 | 15 985 200 | 24 395 679 | 7 371 735 | 8 456 018 |
| SC ALPHA LAS SRL | 2 | 19 808 259 | 600 918 | 1 552 852 | 6 719 459 | 4 432 318 | 5 166 607 |
| SC ADIXEN MANUFACTURING ROMANIA SRL | 3 | 11 671 770 | 414 866 | 2 477 756 | 5 693 264 | 860 124 | 3 215 508 |
| S.C. GLOBAL ENERGY PRODUCTS S.A | 4 | 8 302 691 | 368 761 | 646 227 | 3 754 501 | 598 987 | 3 108 274 |
| DKER GRUP ROMANIA SRL | 5 | 7 292 967 | 1 071 910 | 6 204 934 | 7 092 204 | 1 327 566 | 434 239 |
| MECANICA HUEDIN SA | 6 | 7 044 804 | 993 996 | 1 682 477 | 3 597 061 | 166 171 | 1 739 379 |
| SC RETAILWORKS SRL | 7 | 5 894 875 | 1 223 498 | 1 868 334 | 4 499 154 | 1 825 888 | 746 019 |
| SC COINJECT SRL | 8 | 3 008 278 | 34 354 | 388 859 | 2 857 910 | 833 602 | 1 177 584 |
| HIDROMAR | 9 | 2 122 973 | 652 185 | 2 698 540 | 3 838 908 | 889 233 | 1 140 368 |
| RESCULUM IMPORT EXPORT SRL | 10 | 1 420 086 | 141 936 | 1 137 486 | 1 413 829 | 283 806 | 276 964 |
| SC PELL MECANIC SRL | 63 | 0 | 0 | 2 874 | 5 010 | 2 | 2 136 |
| S.C. UNIQUE PP SERVICE S.R.L. | 74 | 0 | 0 | 20 094 | 55 251 | 55 241 | 35 157 |
| SC A M CONSULTING SRL | 75 | 0 | -2 305 | 7 374 | 21 272 | 7 196 | 13 898 |
| SC FINING SRL | 76 | 0 | -5 550 | -15 884 | 53 310 | 9 223 | 69 194 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.