| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
DALEX COMP FARM SRL CUI: 16998218 Nr. înregistrare: J40/19865/2004 CAEN: 0146 - Cresterea porcinelor Adresa: Bucuresti Sectorul 2, Str. Doamna Ghica, Nr. 30, Bloc 11Sud, Scara 3, Apartament 76, Cod postal 70000 Telefon: 0721****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realDALEX COMP FARM SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 16998218. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri DALEX COMP FARM SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net DALEX COMP FARM SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 0 | 7 721 | 0 | -102 637 | 0 | 148 | 0 | 0 | -7 573 | 15 000 | |
| 2016 | 0 | 9 921 | 0 | 0 | 0 | 2 348 | 0 | 0 | -7 573 | 15 000 | |
| 2015 | 0 | 9 921 | 0 | 0 | 0 | 2 348 | 0 | 0 | -7 573 | 15 000 | |
| 2014 | 0 | 9 921 | 0 | 0 | 0 | 2 348 | 0 | 0 | -7 573 | 15 000 | |
| 2013 | 0 | 9 921 | 0 | 0 | 0 | 2 348 | 0 | 0 | -7 573 | 15 000 | |
| 2012 | 0 | 2 200 | 0 | 0 | 0 | 2 348 | 0 | 0 | -7 573 | 15 000 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SMITHFIELD ROMANIA SRL | 1 | 920 125 715 | 186 315 993 | 1 234 011 779 | 1 640 358 168 | 176 604 445 | 407 202 662 |
| VEGETAL TRADING SRL | 2 | 503 285 598 | 16 789 149 | 110 564 769 | 344 775 107 | 0 | 232 437 856 |
| DEGARO SRL | 3 | 143 237 625 | 28 209 918 | 96 861 539 | 211 728 791 | 36 460 537 | 113 207 452 |
| TEBU CONSULT INVEST SRL | 4 | 141 270 088 | 7 342 491 | 29 443 111 | 104 307 535 | 37 092 947 | 74 864 424 |
| PREMIUM PORC NEGRENI SRL | 5 | 104 400 579 | 20 533 338 | 44 423 954 | 115 657 213 | 31 340 627 | 71 668 809 |
| NUTRICOM SA | 6 | 94 808 430 | 14 860 697 | 111 574 571 | 179 280 540 | 32 354 589 | 66 990 699 |
| PREMIUM PORC SRL | 7 | 88 077 293 | 86 045 612 | 164 097 530 | 200 724 024 | 136 942 904 | 37 074 499 |
| CENTRUL REGIONAL DE COLECTARE CEREALE SRL | 8 | 86 383 826 | 301 560 | 1 608 568 | 55 823 050 | 37 501 165 | 50 949 682 |
| EUROPIG SA | 9 | 83 063 338 | 54 255 | 14 619 560 | 69 026 928 | 17 950 895 | 53 408 454 |
| CONSINTERFIN SRL | 10 | 80 357 072 | 14 497 910 | 72 426 497 | 89 985 837 | 41 758 636 | 17 164 364 |
| DALEX COMP FARM SRL | 404 | 0 | -102 637 | -7 573 | 148 | 148 | 7 721 |
| COMPLEXUL DE PORCI BRAILA SA | 703 | 0 | -67 201 | -57 163 650 | 30 909 579 | 835 402 | 88 073 229 |
| MANU FAM SRL | 704 | 0 | -1 261 865 | 1 342 | 1 892 | 1 892 | 550 |
| FILROM AGRO SRL | 705 | 0 | -2 202 | -146 759 | 88 134 | 4 901 | 234 893 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ATLAS INVESTMENTS GROUP SRL | 1 | 13 354 487 | 1 022 153 | 12 590 799 | 22 653 535 | 1 630 041 | 9 271 501 |
| PIC ROMANIA SRL | 2 | 9 314 435 | 228 836 | 5 954 282 | 6 545 926 | 2 359 019 | 616 699 |
| AMV EUROFARM INVEST SRL | 3 | 2 663 755 | 178 966 | 4 182 228 | 11 161 001 | 2 578 594 | 6 978 773 |
| VASILMAR FERM SRL | 4 | 2 053 409 | 32 700 | 62 062 | 5 926 012 | 411 | 3 672 413 |
| SEROVIMAIK GRUP SRL | 5 | 1 165 198 | 10 232 | 212 600 | 2 563 156 | 2 319 965 | 2 350 556 |
| FERMA VEROM SRL | 6 | 340 958 | 158 827 | -3 144 195 | 762 287 | 64 579 | 3 570 828 |
| DINAMIC PRODCOM SRL | 7 | 44 000 | 24 014 | 26 545 | 216 219 | 86 612 | 189 940 |
| ENTROPIA CONSULT SRL | 8 | 4 000 | 2 004 | -105 912 | 34 653 | 21 344 | 140 565 |
| FERMA AGRICOLA DE PORCI CALARASI SRL | 9 | 0 | -2 312 | -8 998 | 192 593 | 602 | 258 611 |
| TOP AGRO BUSINESS SRL | 10 | 0 | -40 903 | -272 950 | 4 999 257 | 3 083 411 | 2 026 789 |
| DALEX COMP FARM SRL | 20 | 0 | -102 637 | -7 573 | 148 | 148 | 7 721 |
| DEALU FRUMOS SRL | 21 | 0 | 79 816 | -2 025 | 1 525 | 725 | 7 749 |
| CATMAN DISTRIBUTION SRL | 22 | 0 | -1 448 | 200 545 | 702 184 | 2 184 | 501 708 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.