| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
VERTICAL PRO SRL CUI: 16858141 Nr. înregistrare: J12/3713/2004 CAEN: 9319 - Alte activitati sportive Adresa: Municipiul Cluj-Napoca, Str. ION MESTER, Nr. 1, Bloc O1, Scara 5, Apartament 50, Judet Cluj, Cod postal 3400 Telefon: 7449***** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realVERTICAL PRO SRL este o companie înregistrată în județul CLUJ, având codul fiscal 16858141. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri VERTICAL PRO SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net VERTICAL PRO SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 0 | -100% | 1 899 | 0 | -5 167 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 899 | 200 |
| 2013 | 59 183 | -58% | 982 | 63 345 | 14 219 | 0 | 4 251 | 0 | 4 251 | 3 269 | 200 |
| 2012 | 141 040 | -68% | 16 338 | 177 211 | 68 864 | 0 | 5 387 | 1 | 208 | -10 951 | 200 |
| 2011 | 446 435 | 340% | 256 821 | 483 178 | -78 714 | 0 | 83 059 | 1 | 35 498 | -79 815 | 200 |
| 2010 | 101 437 | 161 463 | 102 337 | -12 334 | 53 791 | 22 109 | 2 | 930 | -1 100 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ENVIRONMENT & SPORT DEVELOPMENT S | 1 | 18 889 981 | 16 973 156 | 14 884 192 | 19 672 297 | 17 304 352 | 4 788 105 |
| SC FC CEAHLAUL SA | 2 | 8 933 019 | 988 182 | -3 040 573 | 1 645 097 | 368 612 | 4 685 670 |
| SC FOTBAL CLUB RAPID SA | 3 | 4 037 651 | -3 052 754 | -9 742 782 | 1 625 329 | 1 330 789 | 11 368 111 |
| BECALI SPORT SRL | 4 | 2 103 273 | 638 086 | 1 008 496 | 1 373 157 | 488 498 | 460 363 |
| S.C. MEDIA PRODUCTION GROUP S.R.L. | 5 | 1 837 957 | 223 289 | 29 701 | 737 025 | 84 555 | 696 455 |
| S.C. TENIS PROFI SRL | 6 | 1 650 481 | 59 548 | 35 284 | 548 751 | 65 249 | 513 467 |
| SC MOBIDO SPORT SRL | 7 | 1 365 897 | 322 189 | 8 035 | 989 695 | 441 029 | 981 660 |
| ECOXTREM | 8 | 1 197 503 | -408 875 | -526 505 | 1 402 783 | 274 935 | 1 929 288 |
| ECOXTREM CONSULTING SRL | 9 | 1 137 101 | -722 | -829 | 136 398 | 111 803 | 142 441 |
| S.C. SPORT FORUM S.R.L. | 10 | 1 054 780 | -33 435 | -91 887 | 461 722 | 295 736 | 553 609 |
| VERTICAL PRO SRL | 293 | 0 | -5 167 | -1 899 | 0 | 0 | 1 899 |
| HUN SPORT SRL | 520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| S.C. SPORT EURO S.R.L | 521 | 0 | 0 | -4 003 | 0 | 0 | 4 003 |
| MARC SPORTS MANAGEMENT SRL | 522 | -2 915 | -6 018 | -8 705 | 835 | 819 | 9 540 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S.C. SPORT FORUM S.R.L. | 1 | 1 054 780 | -33 435 | -91 887 | 461 722 | 295 736 | 553 609 |
| AGRISPORT INTERNATIONAL SRL | 2 | 725 380 | -41 316 | 557 222 | 1 003 826 | 237 941 | 536 204 |
| SC CHAMPIONS TOUR SRL | 3 | 721 398 | 64 536 | 93 372 | 320 277 | 182 748 | 226 905 |
| GRANATA GYM SRL | 4 | 127 352 | -11 603 | -16 926 | 30 304 | 3 000 | 47 230 |
| S.C. ENERGY FLASH SRL | 5 | 90 045 | 2 180 | -2 003 | 19 186 | 11 415 | 21 189 |
| S.C. CATINAS COMIMPEX SRL | 6 | 82 765 | 13 603 | 19 029 | 35 388 | 0 | 16 359 |
| S.C. CONECT SPORT S.R.L. | 7 | 69 243 | 32 750 | 30 873 | 31 032 | 0 | 159 |
| ATV FUN S.R.L. | 8 | 57 249 | -66 892 | -182 570 | 76 257 | 4 266 | 258 827 |
| SC SAB TURISM SRL | 9 | 35 003 | -21 441 | -115 926 | 544 112 | 47 748 | 660 038 |
| ALL GOOD ENERGY | 10 | 24 033 | -49 591 | -50 112 | 22 245 | 13 449 | 72 357 |
| VERTICAL PRO SRL | 20 | 0 | -5 167 | -1 899 | 0 | 0 | 1 899 |
| CEW CONNECT EST WEST SRL | 33 | 0 | -1 416 | -10 636 | 0 | 0 | 10 636 |
| SC.CERES SRL | 34 | 0 | 0 | -19 241 | 594 | 409 | 24 597 |
| S.C. SPORT EURO S.R.L | 35 | 0 | 0 | -4 003 | 0 | 0 | 4 003 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.