| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
MARDOLIAN SRL CUI: 16793271 Nr. înregistrare: J06/699/2004 CAEN: 5630 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor Adresa: Sat Tagsoru, Comuna Budesti, Str. PRINCIPALA, Nr. 111, Judet Bistrita-Nasaud |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realMARDOLIAN SRL este o companie înregistrată în județul Bistrita-Nasaud, având codul fiscal 16793271. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 106 419 RON și un profit net de 8 304 RON. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri MARDOLIAN SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net MARDOLIAN SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 106 419 | 37% | 172 551 | 106 419 | 8 304 | 0 | 235 894 | 0 | 3 578 | 63 343 | 500 |
| 2023 | 77 887 | -10% | 131 753 | 77 887 | 2 746 | 0 | 186 793 | 0 | 7 290 | 55 040 | 500 |
| 2022 | 86 272 | 8% | 111 917 | 86 272 | 3 616 | 0 | 164 211 | 0 | 1 928 | 52 294 | 500 |
| 2021 | 79 896 | 5% | 99 426 | 79 896 | 2 737 | 0 | 148 104 | 0 | 2 745 | 48 678 | 500 |
| 2020 | 75 823 | -16% | 88 809 | 75 823 | 3 749 | 0 | 134 750 | 0 | 1 526 | 500 | 500 |
| 2019 | 89 733 | 14% | 80 929 | 89 733 | 7 718 | 0 | 121 449 | 0 | 24 798 | 40 520 | 200 |
| 2018 | 78 895 | -14% | 71 391 | 78 895 | 8 171 | 0 | 105 565 | 0 | 17 946 | 34 174 | 200 |
| 2017 | 91 838 | 17% | 70 188 | 91 838 | 12 871 | 0 | 96 190 | 0 | 15 747 | 26 002 | 200 |
| 2016 | 78 376 | 142% | 76 689 | 78 376 | 11 898 | 0 | 89 820 | 0 | 1 318 | 13 131 | 200 |
| 2015 | 32 364 | 83% | 73 178 | 32 364 | 4 107 | 0 | 74 411 | 0 | 1 318 | 1 233 | 200 |
| 2014 | 17 693 | 85% | 53 456 | 17 693 | 1 224 | 0 | 50 583 | 0 | 250 | -2 873 | 200 |
| 2013 | 9 569 | 25% | 37 339 | 9 569 | 1 154 | 0 | 33 242 | 0 | 159 | -4 097 | 200 |
| 2012 | 7 637 | -59% | 25 328 | 7 637 | -1 051 | 0 | 20 077 | 0 | 740 | -5 251 | 200 |
| 2011 | 18 661 | -72% | 18 655 | 18 661 | 1 304 | 118 | 14 336 | 0 | 425 | -4 201 | 200 |
| 2010 | 66 307 | 8 298 | 66 307 | 156 | 622 | 10 206 | 0 | 322 | -5 468 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AMREST COFFEE SRL | 1 | 201 502 646 | 1 213 421 | 46 494 997 | 69 209 699 | 1 874 049 | 23 405 224 |
| 2 | 59 081 130 | 7 632 139 | 944 178 | 11 106 737 | 1 914 552 | 16 444 162 | |
| EXPRESION C & M SRL | 3 | 43 240 879 | 3 836 297 | 6 330 830 | 3 429 095 | 417 374 | 7 394 834 |
| HIGH ENTERTAINMENT CONCEPT SRL | 4 | 38 159 505 | 15 462 594 | 14 753 756 | 36 835 236 | 14 856 665 | 22 143 532 |
| ARCADE CAFE SRL | 5 | 33 082 116 | 6 476 834 | 18 295 496 | 22 379 426 | 5 080 339 | 4 047 262 |
| PROFESSIONAL BARTENDING SERVICE SRL | 6 | 25 130 461 | 1 701 917 | 7 750 932 | 14 911 827 | 1 700 636 | 7 028 796 |
| THELOS LUX SRL | 7 | 24 358 932 | 2 965 638 | 7 045 929 | 10 584 675 | 3 455 418 | 3 776 887 |
| BROS CAFE TRADE SRL | 8 | 22 631 015 | 2 139 387 | 1 842 619 | 3 552 001 | 516 428 | 1 709 382 |
| ELITE GAMES SRL | 9 | 22 121 679 | 4 747 065 | 13 292 029 | 18 768 658 | 15 318 813 | 5 384 660 |
| UNDERGROUND CLUB SRL | 10 | 21 899 899 | 1 066 571 | 4 315 311 | 9 828 050 | 213 191 | 8 948 641 |
| MARDOLIAN SRL | 5296 | 106 419 | 11 146 | 63 343 | 235 894 | 21 339 | 172 551 |
| MOZAIC IM SRL | 10500 | 0 | -400 | -90 596 | 205 495 | 0 | 296 091 |
| 10501 | 0 | -17 092 | -19 917 | 134 279 | 11 760 | 154 196 | |
| 10502 | 0 | 0 | -14 448 | 552 | 0 | 15 000 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NICO PET CORAL SRL | 1 | 2 281 947 | -326 741 | 445 486 | 950 314 | 72 114 | 549 927 |
| HIPPARION SRL | 2 | 1 876 638 | 13 884 | 364 431 | 1 508 809 | 285 864 | 1 144 378 |
| A.B. CONSULTING SRL | 3 | 1 540 011 | -11 330 | 99 275 | 569 839 | 267 175 | 470 564 |
| REGINA SRL | 4 | 1 538 702 | 94 610 | 178 150 | 314 661 | 23 568 | 136 511 |
| CAFEGIU VGI SRL | 5 | 1 361 752 | 496 939 | 455 315 | 747 115 | 7 341 | 291 800 |
| DANSING CLUB SRL | 6 | 1 294 851 | 191 908 | 209 671 | 398 487 | 5 558 | 188 816 |
| THE MUNCH TIME SRL | 7 | 1 167 309 | 298 090 | 435 825 | 642 239 | 485 731 | 206 414 |
| CRESCENT CLUB SRL | 8 | 897 103 | -240 456 | -378 426 | 273 817 | 24 891 | 652 243 |
| BEER WALL PUB S.R.L. | 9 | 760 621 | 102 286 | 105 937 | 154 456 | 58 623 | 39 768 |
| BIOECOMET SRL | 10 | 627 271 | 49 892 | 109 764 | 452 277 | 28 802 | 342 513 |
| MARDOLIAN SRL | 52 | 106 419 | 11 146 | 63 343 | 235 894 | 21 339 | 172 551 |
| YAMATHA COM SRL | 115 | 0 | 0 | 510 | 510 | 510 | 0 |
| BUSCOTUL PROD.COM. SRL | 116 | 0 | 0 | 13 214 | 75 134 | 2 820 | 61 920 |
| BOKAS PROFESSIONAL SRL | 117 | 0 | -151 245 | 936 220 | 941 514 | 75 897 | 5 294 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.