| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AXE CONSTRUCT XXI SRL CUI: 16490030 Nr. înregistrare: J40/9233/2004 CAEN: 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management Adresa: Bucuresti Sectorul 3, B-dul 1 Decembrie 1918, Nr. 20, Bloc 2, Scara 2, Etaj 1, Apartament 43, Cod postal 70000 Telefon: 0766****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realAXE CONSTRUCT XXI SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 16490030. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri AXE CONSTRUCT XXI SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net AXE CONSTRUCT XXI SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0 | 177 681 | 0 | -4 911 | 2 857 | 113 081 | 0 | 38 343 | -61 743 | 200 | |
| 2022 | 0 | -100% | 178 632 | 0 | -22 128 | 2 941 | 118 859 | 0 | 44 527 | -56 832 | 200 |
| 2021 | 75 | -100% | 181 045 | 82 | -26 293 | 0 | 259 910 | 1 | 167 275 | 78 865 | 200 |
| 2020 | 42 641 | -66% | 186 341 | 42 647 | -53 594 | 0 | 302 025 | 2 | 207 328 | 200 | 200 |
| 2019 | 127 266 | -79% | 196 796 | 127 274 | 39 697 | 0 | 366 075 | 2 | 265 970 | 169 279 | 200 |
| 2018 | 611 796 | 275% | 187 683 | 611 808 | 98 451 | 700 | 316 100 | 3 | 211 882 | 129 582 | 200 |
| 2017 | 162 929 | -42% | 205 044 | 162 929 | -8 651 | 1 633 | 234 542 | 6 | 177 961 | 31 131 | 200 |
| 2016 | 280 247 | -38% | 215 085 | 280 247 | 39 542 | 2 567 | 252 300 | 5 | 132 565 | 39 782 | 200 |
| 2015 | 448 928 | 239 461 | 448 968 | 157 511 | 0 | 327 608 | 3 | 77 934 | 88 272 | 200 | |
| 2014 | 0 | -100% | 192 084 | 2 | -36 671 | 0 | 122 845 | 1 | 1 536 | -69 239 | 200 |
| 2013 | 97 926 | -27% | 188 443 | 99 042 | -9 632 | 0 | 141 408 | 1 | 201 | -32 567 | 200 |
| 2012 | 134 771 | 218 221 | 141 837 | -23 175 | 0 | 195 179 | 6 | 119 572 | -22 935 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HABAU S.R.L. | 1 | 407 908 238 | 11 090 549 | 16 807 609 | 246 341 689 | 94 863 044 | 210 543 058 |
| HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. | 2 | 90 445 388 | 21 895 720 | 20 968 564 | 55 594 585 | 25 090 514 | 34 767 832 |
| HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. | 3 | 90 445 388 | 21 895 720 | 20 968 564 | 55 594 585 | 25 090 514 | 34 767 832 |
| CARPATI-COM SRL | 4 | 80 591 447 | 46 131 381 | 41 031 873 | 52 174 600 | 44 928 266 | 18 612 382 |
| HIDRO TOP CONSTRUCT SRL | 5 | 79 949 672 | 2 392 917 | 14 498 210 | 40 334 029 | 15 259 999 | 23 080 713 |
| EDAS-EXIM SRL | 6 | 63 691 060 | 2 862 802 | 8 168 231 | 40 440 872 | 13 847 490 | 32 211 634 |
| RAD-ROM INSTAL MONTAJ SRL | 7 | 31 670 612 | 5 663 415 | 9 585 152 | 20 443 869 | 17 938 541 | 10 188 969 |
| HISS QUICK SERV SRL | 8 | 29 969 274 | 6 046 647 | -8 943 265 | 11 773 459 | 5 241 642 | 8 170 165 |
| SAN ELECTROTERM GRUP SRL | 9 | 28 508 041 | 1 884 208 | 7 263 961 | 19 047 740 | 5 849 215 | 11 424 240 |
| KLEEMANN LIFT RO SRL | 10 | 26 470 320 | 3 177 836 | 4 306 887 | 11 225 680 | 6 440 060 | 6 504 942 |
| AXE CONSTRUCT XXI SRL | 964 | 0 | -4 911 | -61 743 | 115 938 | 74 738 | 177 681 |
| A.S.A. LIFT-SERV.IMPEX SRL | 1225 | 0 | 0 | 381 021 | 398 681 | 355 001 | 17 660 |
| PRECIZIA SA | 1226 | 0 | -26 657 | 107 864 | 168 394 | 0 | 60 530 |
| ARI INSTAL INOVATION SRL | 1227 | -97 336 | -117 620 | -627 609 | 331 917 | 32 557 | 979 621 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. | 1 | 90 445 388 | 21 895 720 | 20 968 564 | 55 594 585 | 25 090 514 | 34 767 832 |
| HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. | 2 | 90 445 388 | 21 895 720 | 20 968 564 | 55 594 585 | 25 090 514 | 34 767 832 |
| HIDRO TOP CONSTRUCT SRL | 3 | 79 949 672 | 2 392 917 | 14 498 210 | 40 334 029 | 15 259 999 | 23 080 713 |
| EDAS-EXIM SRL | 4 | 63 691 060 | 2 862 802 | 8 168 231 | 40 440 872 | 13 847 490 | 32 211 634 |
| KLEEMANN LIFT RO SRL | 5 | 26 470 320 | 3 177 836 | 4 306 887 | 11 225 680 | 6 440 060 | 6 504 942 |
| CORECT 2000 SRL | 6 | 25 390 319 | 6 511 059 | 7 175 490 | 10 646 909 | 932 664 | 3 489 193 |
| RDC GENERAL CONTRACTOR SRL | 7 | 23 488 485 | 4 460 044 | 9 142 795 | 16 754 732 | 4 987 229 | 7 603 270 |
| TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH VIENA SUCURSALA BUCURESTI | 8 | 22 049 069 | 3 346 830 | 3 431 030 | 16 100 249 | 2 900 718 | 11 804 944 |
| LOGSTOR SRL | 9 | 20 395 546 | 521 565 | -10 319 407 | 7 860 976 | 7 730 243 | 18 180 383 |
| SKI-AVRIL COATINGS SRL | 10 | 19 742 861 | 5 677 437 | 6 513 407 | 9 784 578 | 3 998 774 | 3 279 674 |
| AXE CONSTRUCT XXI SRL | 225 | 0 | -4 911 | -61 743 | 115 938 | 74 738 | 177 681 |
| PRO SERV MAINTENANCE SRL | 278 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A.S.A. LIFT-SERV.IMPEX SRL | 279 | 0 | 0 | 381 021 | 398 681 | 355 001 | 17 660 |
| PRECIZIA SA | 280 | 0 | -26 657 | 107 864 | 168 394 | 0 | 60 530 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.