| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
GENAVI CONSULTING SRL CUI: 16242850 Nr. înregistrare: J40/4168/2004 Adresa: Bucuresti Sectorul 6, Str. SIMION MEHEDINTI, Nr. 1, Bloc 99, Scara 2, Etaj 2, Apartament 67, Cod postal 70000 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realGENAVI CONSULTING SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 16242850. Conform datelor financiare din anul 2011, firma a raportat o cifră de afaceri de 92 216 RON și un profit net de 36 759 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 1 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri GENAVI CONSULTING SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net GENAVI CONSULTING SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 92 216 | 7 381 | 92 216 | 36 759 | 8 913 | 39 699 | 1 | 30 047 | 41 231 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STAR STORAGE SRL | 1 | 63 675 725 | 2 125 595 | 7 543 153 | 61 020 882 | 22 390 970 | 6 503 356 |
| SC EFG IT SHARED SERVICES SA | 2 | 58 929 959 | 1 199 233 | 8 604 078 | 74 883 470 | 9 360 277 | 0 |
| ARBEITSMARKTSERVICE BETRIEBS GMBH VIENA AUSTRIA | 3 | 26 897 560 | -6 247 473 | -14 290 446 | 38 973 771 | 11 357 137 | 47 080 779 |
| SC CYLEX TEHNOLOGIA INFORMATIEI INTERNATIONAL SNC | 4 | 25 335 103 | 13 448 766 | 11 364 258 | 13 394 497 | 10 505 144 | 2 056 072 |
| I Q MANAGEMENT S.R.L. | 5 | 19 309 399 | 7 977 681 | 6 711 050 | 19 394 462 | 3 708 464 | 10 516 947 |
| ISTA ROMANIA SRL | 6 | 18 264 380 | 3 967 129 | 17 963 811 | 21 565 926 | 3 679 957 | 155 176 |
| PROVUS SERVICE PROVIDER SA | 7 | 14 285 232 | -970 854 | 38 391 864 | 40 803 694 | 2 373 218 | 253 784 |
| OPEN PUBLIC SERVICE | 8 | 11 864 812 | 485 256 | 3 623 901 | 5 157 260 | 0 | 1 591 990 |
| SC SMART PAYNETWORK SA | 9 | 10 156 491 | 3 795 514 | 8 372 312 | 9 207 403 | 1 321 834 | 0 |
| TECHEM ENERGY SERVICES SRL | 10 | 9 989 948 | -898 801 | -3 993 378 | 5 686 188 | 2 366 674 | 0 |
| GENAVI CONSULTING SRL | 311 | 92 216 | 39 526 | 41 231 | 48 612 | 9 652 | 7 381 |
| SC T.C.M.R.I.C. | 1395 | 0 | 0 | -26 186 | 140 | 36 | 26 326 |
| SC VARVACONT SRL ALBA | 1396 | 0 | 0 | -2 253 | 747 | 0 | 3 000 |
| L M SOFT SRL | 1397 | 0 | -1 684 | -22 353 | 6 000 | 0 | 28 353 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARBEITSMARKTSERVICE BETRIEBS GMBH VIENA AUSTRIA | 1 | 26 897 560 | -6 247 473 | -14 290 446 | 38 973 771 | 11 357 137 | 47 080 779 |
| ISTA ROMANIA SRL | 2 | 18 264 380 | 3 967 129 | 17 963 811 | 21 565 926 | 3 679 957 | 155 176 |
| PROVUS SERVICE PROVIDER SA | 3 | 14 285 232 | -970 854 | 38 391 864 | 40 803 694 | 2 373 218 | 253 784 |
| SC SMART PAYNETWORK SA | 4 | 10 156 491 | 3 795 514 | 8 372 312 | 9 207 403 | 1 321 834 | 0 |
| TECHEM ENERGY SERVICES SRL | 5 | 9 989 948 | -898 801 | -3 993 378 | 5 686 188 | 2 366 674 | 0 |
| DACODASOFT SRL | 6 | 5 163 436 | 2 439 243 | 2 056 338 | 3 988 416 | 284 286 | 429 558 |
| MERCATOR ANALIST SRL | 7 | 420 205 | -7 271 | -29 979 | 105 160 | 92 793 | 137 146 |
| SC PROFESSIONAL SOFTWARE SOLUTIONS SRL | 8 | 156 795 | -73 967 | -147 808 | 50 504 | 16 096 | 198 312 |
| S.C. SI CARP SERVICE SRL | 9 | 147 571 | 50 658 | 28 030 | 37 538 | 26 897 | 10 335 |
| S.C. COTA DATA SRL | 10 | 143 768 | 47 124 | 98 193 | 123 716 | 66 188 | 16 637 |
| GENAVI CONSULTING SRL | 12 | 92 216 | 39 526 | 41 231 | 48 612 | 9 652 | 7 381 |
| OCTRA SILVER SRL | 40 | 0 | 0 | 8 352 | 12 381 | 11 532 | 4 029 |
| ARHINET SOLUTION SRL | 41 | 0 | -17 | -2 370 | 1 421 | 469 | 3 791 |
| TRUCK SERV SRL | 42 | 0 | -167 | 7 100 | 9 050 | 8 | 1 950 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.