| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
APUSENIMULCH SRL CUI: 16176500 Nr. înregistrare: J12/682/2004 CAEN: 1629 - Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din pluta, paie si din alte materiale vegetale impletite Adresa: Municipiul Cluj-Napoca, Str. TARNITA, Nr. 7, Apartament 30, Judet Cluj, Cod postal 3400 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realAPUSENIMULCH SRL este o companie înregistrată în județul CLUJ, având codul fiscal 16176500. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri APUSENIMULCH SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net APUSENIMULCH SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 121 | 0 | 1 121 | 1 121 | 500 | |
| 2011 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 121 | 0 | 1 121 | 1 121 | 500 | |
| 2010 | 0 | 0 | 0 | -14 | 0 | 1 121 | 0 | 1 121 | 1 121 | 500 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DEKO RAME SRL | 1 | 60 714 046 | -381 909 | 17 427 539 | 59 443 351 | 4 806 405 | 10 527 536 |
| CARPAT STICKS SRL | 2 | 36 292 914 | 1 913 960 | 10 155 725 | 22 736 574 | 5 386 705 | 972 595 |
| ECO - ENERG - LEMN SA | 3 | 33 695 866 | -1 854 477 | 10 073 528 | 34 018 228 | 2 447 337 | 4 896 954 |
| SC AMECO RENEWABLE ENERGY SRL | 4 | 24 209 727 | -6 043 026 | -25 923 840 | 45 879 625 | 2 404 744 | 0 |
| GILMET SRL | 5 | 20 917 537 | 141 757 | 7 508 259 | 18 267 966 | 2 411 960 | 3 535 417 |
| OLTEAN PRODLEMN SRL | 6 | 12 594 153 | 1 644 811 | 8 118 791 | 13 720 128 | 2 207 487 | 3 697 377 |
| TRIAMOB SRL | 7 | 10 483 424 | 3 418 | -1 535 347 | 4 055 123 | 86 992 | 562 462 |
| S.C. TECLEM PROD S.R.L. | 8 | 10 306 854 | 338 885 | 3 427 769 | 5 510 144 | 905 951 | 1 802 337 |
| TABULA SRL | 9 | 9 003 874 | 70 134 | 2 728 981 | 7 500 351 | 2 399 218 | 4 754 792 |
| VIMINI PROD SRL | 10 | 7 808 752 | -82 297 | 4 721 490 | 12 067 583 | 3 610 588 | 7 491 861 |
| SC APUSENIMULCH SRL | 487 | 0 | 0 | 1 121 | 1 121 | 0 | 0 |
| SC DUCOSEIO FOREST SRL | 875 | 0 | -6 905 | -6 705 | 599 516 | 0 | 0 |
| SC YOCOM SRL | 876 | 0 | -7 976 | -83 395 | 39 480 | 36 486 | 122 875 |
| ALLA BUSINESS & CONSULTANTA SRL | 877 | 0 | -110 | -2 151 | 200 | 0 | 2 351 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S.C. PANTOS ENERGY SRL | 1 | 2 562 478 | 17 121 | -469 810 | 8 472 267 | 407 075 | 8 942 077 |
| TEHNOLEMN SCM | 2 | 1 446 793 | -45 775 | 1 816 462 | 2 066 344 | 162 508 | 113 607 |
| SC MOBICOM SRL | 3 | 616 578 | -70 898 | -56 543 | 1 411 486 | 87 710 | 193 309 |
| SC HORRES FOREST INTERNATIONAL SRL | 4 | 413 631 | 223 755 | 739 726 | 1 401 123 | 317 695 | 252 907 |
| SC ZSOFRA TAMAS SRL | 5 | 321 078 | 38 938 | 173 312 | 493 881 | 119 628 | 320 569 |
| SC AMALEVAD SRL | 6 | 186 966 | 4 875 | 4 132 | 248 878 | 28 391 | 80 138 |
| SC DINECOM SRL | 7 | 151 406 | 21 969 | 30 341 | 46 927 | 0 | 16 586 |
| SC MAGNET SERVIMPEX SRL | 8 | 126 187 | 726 | 19 629 | 62 353 | 10 248 | 42 724 |
| S.C.RAMART ATELIER DE CONFECT. RAME PENTRU TABLOUR | 9 | 115 970 | 4 109 | -20 644 | 9 616 | 753 | 30 260 |
| SC JIRAN PRODCOM SRL | 10 | 97 684 | -44 154 | -182 343 | 549 580 | 9 770 | 152 333 |
| SC APUSENIMULCH SRL | 27 | 0 | 0 | 1 121 | 1 121 | 0 | 0 |
| BMS ENERGY SRL | 43 | 0 | -6 930 | -6 730 | 931 | 0 | 7 661 |
| SC KONO LIMITED SRL | 44 | 0 | 0 | -45 369 | 36 | 36 | 45 405 |
| ECONPEX PROD SRL-D | 45 | 0 | -8 565 | -8 365 | 57 470 | 12 511 | 42 480 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.