| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ZOLI-ALEX CONSTRUCT SRL CUI: 16120348 Nr. înregistrare: J06/93/2004 Adresa: Sat Sant, Comuna Sant, Str. PRINCIPALA, Nr. 461, Judet Bistrita-Nasaud, Cod postal 4533 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realZOLI-ALEX CONSTRUCT SRL este o companie înregistrată în județul BISTRITA-NASAUD, având codul fiscal 16120348. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri ZOLI-ALEX CONSTRUCT SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net ZOLI-ALEX CONSTRUCT SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T.M.U.C.B. SA | 1 | 284 624 365 | 7 213 237 | 62 262 573 | 200 400 782 | 95 033 952 | 9 126 667 |
| DEME MACARALE SRL | 2 | 64 010 384 | 2 482 871 | 27 557 823 | 69 775 625 | 23 474 253 | 25 023 090 |
| SC TRUSTUL PENTRU SERVICII CU UTILAJE DIVERSE SA | 3 | 59 079 060 | 425 544 | 32 068 179 | 50 037 342 | 42 516 233 | 1 957 425 |
| MOLDOCOR SA | 4 | 55 875 694 | 4 248 621 | 34 178 913 | 64 389 142 | 38 730 194 | 13 458 159 |
| SC CONECON EN.RG. SRL | 5 | 43 173 474 | 7 123 008 | 11 856 147 | 15 403 076 | 8 586 501 | 3 595 106 |
| S.C. VILCEANA S.A. | 6 | 37 176 179 | 136 038 | 7 098 295 | 31 774 905 | 6 753 230 | 702 328 |
| SC PRO SAMAN SRL | 7 | 35 119 381 | 154 703 | 263 850 | 13 485 723 | 12 473 177 | 11 646 841 |
| TRYLON TSF | 8 | 32 365 089 | -46 248 | 2 763 066 | 20 483 980 | 0 | 17 712 556 |
| S.C. TERADATA SRL | 9 | 28 816 439 | 462 917 | 2 209 009 | 4 981 028 | 4 861 130 | 184 904 |
| RAPTRONIC SRL | 10 | 28 810 877 | 770 157 | 7 265 533 | 26 303 696 | 7 287 210 | 8 080 717 |
| SC ZOLI-ALEX CONSTRUCT SRL | 1873 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| S.C. RESTAURARE S.R.L. | 3032 | 0 | -3 336 | 5 135 | 5 135 | 450 | 0 |
| S.C. KISS KISS CONSTRUCT SRL | 3033 | 0 | -7 136 | -9 055 | 26 330 | 1 352 | 35 385 |
| S.C.TEHNOALPIN SRL | 3034 | 0 | 0 | -3 422 | 700 | 421 | 4 122 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC SALRIF SRL | 1 | 1 016 968 | 86 823 | 785 292 | 1 115 216 | 550 488 | 329 924 |
| SC DUO ALECARO SRL | 2 | 704 289 | 1 570 | 126 862 | 980 459 | 230 824 | 622 470 |
| OZON CO | 3 | 309 132 | -330 508 | 1 008 380 | 3 594 219 | 1 764 752 | 1 652 946 |
| S.C. JUANITO SRL | 4 | 228 108 | -33 586 | 94 712 | 244 770 | 111 194 | 18 216 |
| SC SCRIDINUTA COM SRL | 5 | 227 536 | -21 516 | 533 563 | 676 785 | 601 910 | 19 330 |
| SC BEUMAREXIM SRL | 6 | 110 400 | 689 | -5 115 | 218 335 | 195 730 | 223 450 |
| SC SALIARO CONSTRUCT SRL | 7 | 107 807 | 59 073 | 79 585 | 92 820 | 463 | 13 235 |
| SC STEL DOR CONSTRUCT SRL | 8 | 106 809 | -28 610 | 52 064 | 70 240 | 0 | 18 176 |
| IGNATUS CONSTRUCT SRL | 9 | 43 700 | -1 318 | -19 845 | 8 203 | 3 678 | 1 124 |
| SOCIETATEA COMERCIALA POLVAS SRL | 10 | 38 247 | -7 421 | -19 878 | 9 820 | 48 | 6 158 |
| SC ZOLI-ALEX CONSTRUCT SRL | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SC RAUMAR DECOSERV SRL | 38 | 0 | 0 | -8 266 | 1 534 | 0 | 9 800 |
| SC ROCLAVIZO SRL | 39 | 0 | -828 | -13 872 | 960 | 43 | 0 |
| S.C. DIMEX SRL | 40 | 0 | -27 717 | 109 605 | 136 345 | 27 235 | 26 740 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.