| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
INTERMURA SRL CUI: 15869789 Nr. înregistrare: J12/3097/2003 Adresa: Municipiul Cluj-Napoca, Str. PALTINIS, Nr. 16, Judet Cluj, Cod postal 3400 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realINTERMURA SRL este o companie înregistrată în județul CLUJ, având codul fiscal 15869789. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri INTERMURA SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net INTERMURA SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 0 | 7 346 | 0 | 0 | 3 067 | 66 153 | 0 | 0 | 61 874 | 1 000 | |
| 2010 | 0 | 7 346 | 0 | 0 | 3 067 | 66 153 | 0 | 0 | 61 874 | 1 000 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IC GROUP SOURCING ROMANIA SRL | 1 | 182 429 489 | 3 988 476 | 10 086 732 | 48 498 728 | 29 343 656 | 21 093 |
| SMS ROMANIA SRL | 2 | 46 370 295 | -7 736 382 | 8 739 439 | 19 070 223 | 1 149 117 | 0 |
| VASLUIANUL SRL | 3 | 20 597 651 | 52 263 | 206 404 | 8 941 970 | 6 314 457 | 8 735 566 |
| WORLD TEXTILE TRADING SRL | 4 | 19 494 703 | 1 638 740 | 1 252 734 | 6 131 894 | 5 711 560 | 3 624 164 |
| KOTON SRL | 5 | 17 182 499 | -5 647 737 | 6 547 084 | 8 443 508 | 131 962 | 2 060 629 |
| KUFNER ROMANIA SRL | 6 | 14 089 053 | 1 367 074 | 3 889 799 | 7 378 175 | 3 869 128 | 2 666 576 |
| SC ITALIAN KNITWEAR SRL | 7 | 11 850 723 | 4 195 536 | 34 786 495 | 52 567 608 | 10 998 719 | 8 912 570 |
| SC TEXTIL PROIECT SRL | 8 | 11 521 228 | 33 089 | 2 175 746 | 5 192 433 | 2 320 046 | 3 183 982 |
| J & R ENTERPRISES SRL | 9 | 11 321 354 | -2 727 825 | 10 400 551 | 24 455 636 | 1 692 083 | 6 146 814 |
| SC CONLOG EAST SRL | 10 | 9 553 043 | 649 326 | 1 061 800 | 3 757 209 | 1 492 528 | 2 699 717 |
| SC INTERMURA SRL | 308 | 0 | 0 | 61 874 | 69 220 | 66 153 | 7 346 |
| SC ARNES SRL | 522 | 0 | 0 | -4 332 | 22 | 14 | 4 354 |
| S.C. DISELF SHOES S.R.L. | 523 | 0 | -1 031 | 21 259 | 37 212 | 34 256 | 15 953 |
| SC MORELLI MIRESTEAN SRL | 524 | 0 | 0 | 24 674 | 66 219 | 20 103 | 41 545 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MARC BLU SRL | 1 | 5 306 786 | 181 716 | 293 678 | 1 450 006 | 432 155 | 1 143 201 |
| SANDEL & A PRODCOM SRL | 2 | 878 869 | -73 524 | 120 097 | 756 267 | 65 973 | 164 709 |
| TAGRA IMPEX | 3 | 771 922 | 165 177 | 292 321 | 455 218 | 325 108 | 145 049 |
| SC WINNER SPORT SRL | 4 | 420 548 | -5 392 | -176 003 | 258 316 | 39 311 | 434 519 |
| SC LC WELTING MARKETING ROMANIA SRL | 5 | 407 872 | 26 669 | 95 651 | 396 337 | 179 693 | 104 508 |
| SC TREO COM SRL | 6 | 285 531 | -205 462 | -586 467 | 326 358 | 1 646 | 11 940 |
| S.C. GIZETA SERVICES S.R.L. | 7 | 206 288 | 44 895 | 195 966 | 295 811 | 258 100 | 64 564 |
| SC CSC TRANSPROD SRL | 8 | 109 036 | 51 875 | 355 975 | 374 416 | 181 357 | 18 638 |
| S.C. AMAS S.R.L. | 9 | 81 162 | 5 963 | -4 393 | 79 817 | 27 820 | 37 340 |
| MC STUDIO INTERMEDIERE SRL | 10 | 77 975 | 44 217 | 42 074 | 72 105 | 54 489 | 30 031 |
| SC INTERMURA SRL | 23 | 0 | 0 | 61 874 | 69 220 | 66 153 | 7 346 |
| S.C. TIRNAVA MICA S.R.L. | 34 | 0 | -52 | -14 048 | 6 516 | 5 915 | 20 564 |
| TRANSITEX SRL | 35 | 0 | -14 024 | -1 275 552 | 93 051 | 81 563 | 1 368 603 |
| S.C. TRIANA SRL | 36 | 0 | -393 | -248 | 452 | 70 | 700 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.