| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
MEIERHOF SRL CUI: 15077029 Nr. înregistrare: J2002000454113 CAEN: 0150 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor) Adresa: Sat Berliste, Comuna Berliste, INCINTA COMPLEX ZOOTEHNIC, Judet Caras-Severin, Cod postal 327020 Telefon: 0255****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realMEIERHOF SRL este o companie înregistrată în județul Caras-Severin, având codul fiscal 15077029. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 19 493 211 RON și un profit net de 64 245 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 32 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri MEIERHOF SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net MEIERHOF SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 19 493 211 | 2% | 20 872 022 | 25 020 080 | 64 245 | 13 828 925 | 12 992 054 | 32 | 37 596 | 5 532 565 | 33 768 |
| 2023 | 19 064 924 | -4% | 15 881 498 | 22 796 652 | 5 281 | 14 282 531 | 7 497 472 | 32 | 109 634 | 5 482 113 | 33 768 |
| 2022 | 19 937 031 | 55% | 17 050 055 | 20 064 659 | 1 554 290 | 14 141 018 | 8 357 792 | 0 | 545 000 | 5 476 831 | 33 768 |
| 2021 | 12 845 986 | -4% | 17 046 240 | 15 879 593 | 5 945 | 13 458 704 | 7 511 573 | 32 | 734 061 | 3 924 037 | 33 768 |
| 2020 | 13 391 606 | 12% | 13 623 704 | 13 634 430 | 12 903 | 11 082 733 | 6 459 062 | 27 | 208 897 | 3 918 091 | 33 768 |
| 2019 | 11 989 222 | -1% | 13 143 234 | 12 461 743 | 45 471 | 9 615 294 | 7 422 777 | 24 | 586 | 3 903 837 | 33 768 |
| 2018 | 12 146 571 | 2% | 14 075 995 | 13 459 305 | 64 689 | 9 229 001 | 8 705 355 | 22 | 27 684 | 3 858 361 | 33 768 |
| 2017 | 11 908 574 | 9% | 12 592 211 | 12 638 329 | 372 052 | 8 310 030 | 8 076 633 | 20 | 32 326 | 3 794 452 | 33 768 |
| 2016 | 10 968 006 | 13% | 13 343 272 | 12 527 515 | 477 000 | 7 615 670 | 9 146 646 | 20 | 124 283 | 3 419 044 | 33 768 |
| 2015 | 9 696 739 | -7% | 12 128 118 | 12 801 960 | 1 429 018 | 7 491 370 | 7 987 549 | 20 | 89 933 | 3 356 975 | 33 768 |
| 2014 | 10 456 912 | 15% | 9 557 745 | 10 463 168 | 189 049 | 8 292 086 | 5 170 561 | 23 | 71 033 | 3 911 075 | 33 768 |
| 2013 | 9 124 140 | -8% | 20 963 113 | 10 535 366 | -1 638 867 | 8 625 698 | 7 819 137 | 0 | -49 940 | -4 512 104 | 33 600 |
| 2012 | 9 926 363 | 5% | 16 411 254 | 9 157 323 | -3 529 053 | 8 241 483 | 6 411 729 | 0 | -43 976 | -3 256 502 | 33 600 |
| 2011 | 9 489 949 | 31% | 5 704 259 | 13 040 834 | -565 393 | 9 308 748 | 11 925 173 | 0 | 283 435 | 230 153 | 33 600 |
| 2010 | 7 224 723 | 10 001 386 | 10 498 204 | 33 480 | 8 336 055 | 10 562 220 | 24 | 609 485 | 1 380 068 | 33 600 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PAJO AGRICULTURE SRL | 1 | 516 874 664 | 32 564 639 | 117 438 591 | 315 877 352 | 167 139 755 | 183 251 930 |
| INTERAGROALIMENT SRL | 2 | 461 514 422 | 15 535 290 | 138 529 883 | 485 328 320 | 118 291 960 | 347 012 892 |
| C�MPURI AURII COOPERATIVA AGRICOLA | 3 | 167 489 298 | 339 438 | 1 175 194 | 117 316 198 | 41 982 039 | 108 718 291 |
| TOLIL COMPANY SRL | 4 | 131 650 505 | 408 749 | 55 311 951 | 213 153 270 | 38 458 653 | 146 805 952 |
| SOBIS SOLUTIONS SRL | 5 | 101 568 157 | 10 106 221 | 110 639 230 | 146 963 982 | 17 290 248 | 33 860 661 |
| AGROSERV MARIUTA S.A. | 6 | 89 202 297 | -3 564 784 | 30 470 362 | 166 795 595 | 22 178 111 | 131 889 769 |
| BALANA EXPRES SRL | 7 | 76 887 742 | 47 835 | 6 781 314 | 48 984 484 | 34 414 190 | 41 608 077 |
| AGRA TRANSILVANIA SRL | 8 | 73 477 321 | -4 568 484 | 72 816 627 | 102 369 446 | 17 074 398 | 29 697 928 |
| AGROCOMPLEX LUNCA PASCANI SA | 9 | 60 524 730 | 1 500 886 | 45 495 672 | 67 366 625 | 14 057 223 | 20 547 226 |
| AGROVET SA | 10 | 52 915 340 | 2 630 450 | 31 460 313 | 98 659 763 | 21 495 545 | 67 020 296 |
| MEIERHOF SRL | 32 | 19 493 211 | 71 936 | 5 532 565 | 26 820 979 | 3 521 976 | 20 872 022 |
| S.C. FP DARIOH S.R.L. | 1351 | 0 | -119 | 117 238 | 164 828 | 789 | 60 590 |
| HORTICOLA AIUD SRL | 1352 | 0 | -27 718 | -117 620 | 245 457 | 73 | 363 077 |
| ECOPROT IMPEX SRL | 1353 | 0 | 4 166 | 90 501 | 122 156 | 46 662 | 31 655 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MEIERHOF SRL | 1 | 19 493 211 | 71 936 | 5 532 565 | 26 820 979 | 3 521 976 | 20 872 022 |
| LUNGAU SRL | 2 | 2 746 478 | 4 378 | 4 515 154 | 5 176 415 | 1 508 286 | 661 261 |
| PINZGAU SRL | 3 | 2 695 230 | -1 750 380 | -5 682 828 | 6 335 940 | 949 895 | 12 018 768 |
| RIEGERSBURG SRL | 4 | 1 004 056 | 27 430 | -558 606 | 2 270 960 | 171 445 | 2 829 566 |
| RAZVAN ISFAN SRL | 5 | 347 168 | 181 611 | 1 794 263 | 2 432 062 | 882 477 | 637 799 |
| DANUBIUS ROSONE SRL | 6 | 279 455 | -50 819 | 105 674 | 411 602 | 9 861 | 305 928 |
| C�MPUL DE AUR COOPERATIVA AGRICOLA | 7 | 261 177 | 494 185 | 955 077 | 8 962 726 | 2 416 776 | 1 487 094 |
| PIATRA ERISOVI SRL | 8 | 125 630 | -90 216 | 292 167 | 425 398 | 22 669 | 133 231 |
| BEEF FERMA SRL | 9 | 95 963 | -87 980 | -738 795 | 323 180 | 226 008 | 1 061 975 |
| AGRO NIC URSU SRL | 10 | 93 015 | 19 064 | 228 019 | 274 513 | 29 600 | 46 494 |
| DUNGAU AGROFARM SRL | 17 | 0 | -3 760 | -24 990 | 10 562 | 4 000 | 35 552 |
| DANUBE SPA & SAILING RESORT SRL | 18 | 0 | -13 484 | -91 849 | 36 500 | 0 | 128 349 |
| GENERAL BANAT SRL | 19 | 0 | -2 225 | 23 246 | 23 340 | 194 | 94 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.