| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
XXX L SRL CUI: 14259146 Nr. înregistrare: J12/1369/2001 CAEN: 9001 - Activitati de interpretare artistica (spectacole) Adresa: Municipiul Cluj-Napoca, Str. KOVARI, Nr. 55, Judet Cluj, Cod postal 3400 Telefon: 0254****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realXXX L SRL este o companie înregistrată în județul CLUJ, având codul fiscal 14259146. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri XXX L SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net XXX L SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 0 | 3 280 | 0 | 0 | 0 | 1 516 | 0 | 18 | 552 | 200 | |
| 2014 | 0 | 3 280 | 0 | 0 | 0 | 1 516 | 0 | 18 | 552 | 200 | |
| 2013 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 516 | 0 | 18 | 552 | 200 | |
| 2012 | 0 | 3 280 | 0 | 0 | 0 | 1 516 | 0 | 18 | 552 | 200 | |
| 2011 | 0 | 3 280 | 0 | 0 | 0 | 1 516 | 0 | 18 | 552 | 200 | |
| 2010 | 0 | 3 280 | 0 | 0 | 0 | 1 516 | 0 | 18 | 552 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC EAST EUROPEAN PRODUCTION SRL | 1 | 17 553 007 | 2 210 639 | 1 912 376 | 2 364 781 | 1 894 806 | 452 405 |
| S.C. HB MEDIA ENTERTAINMENT S.R.L | 2 | 5 566 348 | 1 349 283 | 1 146 805 | 2 816 598 | 1 750 091 | 1 667 684 |
| SC HAHAHA PRODUCTION SRL | 3 | 5 015 692 | 313 478 | 1 963 380 | 2 269 987 | 360 925 | 849 348 |
| SC COOL PROMOTIONS SRL | 4 | 3 754 952 | 961 187 | 1 830 937 | 3 126 245 | 2 051 387 | 1 506 394 |
| S.C. SET UP SRL | 5 | 3 239 734 | 1 214 362 | 2 087 823 | 3 145 378 | 380 983 | 434 205 |
| BESTMUSIC LIVE SRL | 6 | 3 037 786 | -39 112 | -39 336 | 850 815 | 823 104 | 822 315 |
| ARTMANIA EVENTS SRL | 7 | 2 893 940 | -180 488 | -417 893 | 173 254 | 114 770 | 596 393 |
| S.C. MABEL CONCERT S.R.L. | 8 | 2 722 788 | 717 141 | 10 872 731 | 11 357 263 | 2 385 133 | 508 927 |
| HOLOGRAF PRODUCTIONS | 9 | 2 385 902 | 383 956 | 428 614 | 934 546 | 225 866 | 255 292 |
| ARTIST DIRECTIA 5 EVENT S.R.L. | 10 | 2 321 208 | 530 916 | 72 020 | 2 844 588 | 1 639 000 | 2 773 508 |
| XXXL SRL | 702 | 0 | 0 | 552 | 1 516 | 231 | 3 280 |
| ANNA MED-ESTET SRL | 941 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SARMIFLOR COMERT SRL-IN FALIMENT | 942 | 0 | -856 | -1 279 122 | 322 913 | 235 030 | 1 602 035 |
| SC GRY IMPRESART SRL - SOC IN FALIMENT | 943 | 0 | 0 | -515 170 | 0 | 0 | 515 170 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUSIFYME SRL | 1 | 287 482 | 74 946 | 132 554 | 204 944 | 80 351 | 72 390 |
| SC MARIUS M SOUND SRL | 2 | 255 567 | 115 320 | 344 167 | 429 190 | 340 987 | 61 918 |
| SC ESUA SRL | 3 | 218 072 | 166 599 | 464 219 | 467 038 | 62 490 | 2 819 |
| MG AGENCY EVENTS SRL | 4 | 216 376 | 105 829 | 100 383 | 136 905 | 106 332 | 36 522 |
| FOLK MUSIC ART SRL | 5 | 213 902 | 210 250 | 204 033 | 206 393 | 42 850 | 2 360 |
| RELU MUSIC SRL | 6 | 210 492 | 104 534 | 223 770 | 226 997 | -4 800 | 3 227 |
| SC FLOYD EVENTS SRL | 7 | 208 074 | 107 717 | 182 632 | 186 021 | 675 | 3 389 |
| DANI SOUND SRL | 8 | 174 828 | 52 652 | 361 555 | 843 569 | 167 362 | 498 079 |
| S.C.VEDETE MUSIC SHOW SRL | 9 | 132 020 | 40 066 | 176 465 | 248 918 | 55 598 | 87 285 |
| PUSCA SI CUREAUA LATA SRL | 10 | 117 100 | 38 955 | 35 642 | 38 095 | 10 000 | 2 453 |
| XXXL SRL | 34 | 0 | 0 | 552 | 1 516 | 231 | 3 280 |
| BANDORA SRL -D | 48 | 0 | -50 | -14 286 | 0 | 0 | 14 286 |
| MIKOV PREST | 49 | 0 | -14 355 | -51 213 | 4 653 | 3 512 | 55 866 |
| S.C. MARIUS M SHOW SRL- IN FALIMENT, IN BANKRUPTCY | 50 | 0 | -80 | 77 484 | 308 232 | 74 041 | 230 748 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.