Data verificării: 13.10.2026
Legendă: fără incidente cu incidente

Testați gratuit aplicația Topchecks timp de 7 zile

Creați-vă un cont în aplicație și timp de 7 zile aveți acces gratuit la funcțiile de verificare și monitorizare
și obțineți informații importante referitoare la starea partenerilor dvs. de afaceri.
Denumire partener Procese Datorii Insolvență CIP ReCom Grup Firme Analiză Financiară
ART INVESTMENT & MANAGEMENT SRL
CUI: 13825387
Nr. înregistrare: J12/6208/2017
CAEN: 4672 - Comert cu ridicata al metalelor si minereurilor metalice
Adresa: Municipiul Cluj-Napoca, Str. G-RAL ION DRAGALINA, Nr. 116, Etaj 1, Apartament 4, Judet Cluj, Cod postal 400024
Telefon: 0365******

Rapoarte avansate din surse interogate în timp real

ART INVESTMENT & MANAGEMENT SRL este o companie înregistrată în județul Cluj, având codul fiscal 13825387.

Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților.

Puncte tari Puncte slabe

Analiza datelor

Pentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată.

Riscuri și acțiuni

Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.

Reprezentare grafică cifră de afaceri ART INVESTMENT & MANAGEMENT SRL
Reprezentare grafică profit net ART INVESTMENT & MANAGEMENT SRL

Indicatori financiari ART INVESTMENT & MANAGEMENT SRL

An Cifra de afaceri % Datorii Venituri Profit net /
Pierdere neta
Active imobilizate Active circulante Salariati Disp. banesti Capitaluri Capital Social
2020 0 -100% 647 182 0 -2 210 0 305 774 0 524 600 600
2019 183 101 6% 642 872 189 069 -23 369 0 307 166 0 1 916 -326 675 600
2018 172 380 -70% 683 197 174 567 -473 424 13 666 357 194 1 22 031 -303 306 600
2017 571 706 -94% 906 752 4 419 879 -854 036 24 415 1 642 824 2 24 408 769 518 600 000
2016 10 286 426 142% 5 652 023 10 382 242 1 377 176 4 167 765 3 096 352 5 26 784 1 623 554 600 000
2015 4 251 187 790% 5 811 674 5 024 523 12 477 2 968 506 3 083 478 6 84 177 246 377 600 000
2014 477 874 -3% 3 436 999 958 173 -25 115 3 310 370 351 997 7 58 971 233 900 600 000
2013 492 438 61% 2 622 958 732 419 20 606 2 543 427 395 876 5 169 299 293 470 600 000
2012 305 484 322% 1 779 021 795 396 17 923 1 700 528 346 365 3 13 585 272 864 600 000
2011 72 457 554% 754 664 271 694 -123 104 852 733 153 665 3 6 567 254 941 600 000
2010 11 087 306 535 44 224 -138 983 557 621 121 478 3 85 001 378 045 600 000

Clasament naţional CAEN 4672 după cifra de afaceri aferentă anului 2020

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
MAIRON GALATI SA 1 1 198 858 430 50 498 180 429 201 051 563 024 031 101 815 418 133 909 776
MOLDMETAL TRADING SRL 2 270 799 953 10 489 115 19 857 027 25 093 995 5 346 836 5 264 476
MIRAS INTERNATIONAL SRL 3 260 823 201 5 803 716 59 083 128 128 434 662 38 810 446 69 055 582
THYSSENKRUPP MATERIALS ROM�NIA SRL 4 241 849 372 -3 818 752 -23 513 095 142 649 573 65 090 148 166 258 174
MELINDA-IMPEX STEEL SRL 5 233 756 600 12 944 635 45 301 912 117 498 205 34 982 863 72 382 118
BAUROM CONSTRUCT SRL 6 199 671 435 5 944 627 43 569 655 106 463 114 42 696 641 63 423 084
IMPERIAL METAL SRL 7 152 633 677 2 307 867 5 860 101 31 614 878 983 667 25 760 332
SALZGITTER MANNESMANN DISTRIBUTIE SRL 8 145 467 226 1 023 523 25 776 366 91 444 086 39 051 454 64 934 433
DIRECT LINE INOX IMPEX SRL 9 119 801 609 7 915 476 38 862 273 57 401 017 23 925 553 18 046 000
STALKER MEDIA SRL 10 115 037 685 3 576 871 8 996 947 47 061 091 11 394 953 38 064 144
ART INVESTMENT & MANAGEMENT SRL 497 0 -2 210 600 305 774 305 250 647 182
A-KEMI SRL 689 0 -168 991 -545 867 14 266 520 13 788 656 14 812 387
690 0 0 0 0 0 0
INTRALUMIN RO SRL 691 0 -7 277 -477 227 456 456 477 683

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
DIRECT LINE INOX IMPEX SRL 1 119 801 609 7 915 476 38 862 273 57 401 017 23 925 553 18 046 000
TIRANA IMPORT EXPORT SRL 2 28 629 936 1 675 015 31 604 728 42 906 983 3 100 393 10 428 817
HUNING TRADE SRL 3 5 512 285 1 242 360 4 285 939 6 045 237 638 287 1 759 985
TRUTZI FIER FORJAT SRL 4 5 457 811 321 844 200 3 058 219 268 828 2 777 045
METAL DISTRIBUTION SRL 5 5 010 345 185 100 10 000 1 567 538 1 369 293 942 929
MAHU STEEL EXPERT S.R.L. 6 4 425 268 515 207 200 1 589 936 96 610 117 517
METAL TRADING SRL 7 3 065 740 132 550 20 200 1 865 788 317 436 387 062
TRANSILVANIA STEEL TRADE SRL 8 2 823 644 452 257 200 2 688 609 798 280 1 850 976
FORTPRES DISTRIBUTIE SRL 9 2 787 717 917 314 36 000 7 651 511 852 756 2 612 378
AREMIX SRL 10 2 402 267 231 334 350 000 642 806 177 504 9 460
ART INVESTMENT & MANAGEMENT SRL 27 0 -2 210 600 305 774 305 250 647 182
ART INVESTMENT & MANAGEMENT SRL 33 0 -2 210 600 305 774 305 250 647 182
34 0 345 055 -3 702 634 0 0 3 702 634
CSABEN TRADE MAX SRL 35 0 0 -28 288 246 0 0 28 288 246

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.