| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ELCONIP PROD SRL CUI: 13619620 Nr. înregistrare: J13/2092/2000 CAEN: 4332 - Lucrari de tamplarie si dulgherie Adresa: Municipiul Constanta, Str. ALBA IULIA, Nr. 2, Lotul 2/1, C1-1, Judet Constanta, Cod postal 900228 Telefon: 2416***** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realELCONIP PROD SRL este o companie înregistrată în județul Constanta, având codul fiscal 13619620. Conform datelor financiare din anul 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 8 891 RON și un profit net de -497 069 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 1 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri ELCONIP PROD SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net ELCONIP PROD SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 8 891 | -95% | 1 764 209 | 8 891 | -497 069 | 10 592 | 375 994 | 1 | 1 096 | -1 377 623 | 200 |
| 2018 | 161 795 | -74% | 1 732 427 | 176 840 | -67 512 | 11 518 | 840 355 | 3 | 4 439 | -880 554 | 200 |
| 2017 | 628 480 | 42% | 1 460 335 | 678 899 | 1 052 | 12 167 | 635 126 | 10 | 9 356 | -813 042 | 200 |
| 2016 | 442 577 | 119% | 948 924 | 445 621 | -193 274 | 12 872 | 121 959 | 13 | 20 614 | -814 093 | 200 |
| 2015 | 202 296 | -5% | 641 596 | 202 341 | -113 625 | 10 524 | 10 252 | 6 | 1 330 | -620 820 | 200 |
| 2014 | 213 378 | 20% | 552 318 | 216 542 | -100 534 | 10 050 | 35 152 | 7 | 15 963 | -507 195 | 200 |
| 2013 | 178 481 | -24% | 460 303 | 185 826 | -103 202 | 17 291 | 36 430 | 5 | 15 729 | -406 661 | 200 |
| 2012 | 236 165 | 110% | 35 211 | 245 685 | -16 960 | 27 875 | 49 487 | 3 | 6 878 | -303 460 | 200 |
| 2011 | 112 670 | 32% | 30 696 | 116 887 | -50 156 | 34 845 | 21 463 | 3 | 3 873 | -286 499 | 200 |
| 2010 | 85 528 | 55 687 | 85 899 | -56 794 | 42 853 | 19 987 | 4 | 239 | -236 344 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MARITIME INTERIOR SRL | 1 | 52 200 791 | 2 651 271 | 6 499 528 | 109 755 886 | 16 755 374 | 6 660 919 |
| BORSA RUTIER TRANS SRL | 2 | 32 905 327 | 3 361 942 | 2 951 954 | 7 435 622 | 2 878 813 | 4 483 668 |
| HELMERS SRL | 3 | 24 838 068 | 1 879 370 | 1 878 599 | 16 706 899 | 3 347 286 | 2 503 823 |
| SILCAR PROD SRL | 4 | 22 636 493 | 1 654 741 | 5 675 332 | 8 075 270 | 1 603 626 | 2 262 387 |
| RMT EXPO MONTAGGI SRL | 5 | 20 643 168 | 436 839 | 1 499 066 | 7 162 582 | 3 604 602 | 5 663 516 |
| LAMAR CORPORATION SRL | 6 | 19 891 467 | 906 185 | 4 593 730 | 5 117 770 | 46 940 | 529 802 |
| ECO STRUCTURI SRL | 7 | 17 376 291 | 184 738 | 1 777 006 | 5 727 754 | 778 795 | 3 950 748 |
| SMART & FAST CONSTRUCT SRL | 8 | 14 372 929 | 354 769 | 1 901 151 | 15 585 708 | 2 597 725 | 13 684 557 |
| OXIN SRL CODOGNE SUCURSALA BUCURESTI | 9 | 12 221 405 | 5 615 985 | 6 521 154 | 8 125 557 | 5 114 299 | 1 604 403 |
| WINDOWS SERVICE SRL | 10 | 10 873 230 | 13 977 | 109 812 | 1 245 935 | 1 229 882 | 1 136 123 |
| ELCONIP PROD SRL | 1818 | 8 891 | -496 802 | -1 377 623 | 386 586 | 345 189 | 1 764 209 |
| SOGARDO COM SRL | 2498 | 0 | 0 | -8 444 | 1 331 | 1 311 | 9 775 |
| FERIC PRODEXTUR SRL | 2499 | 0 | 0 | -331 930 | 626 | 450 | 332 556 |
| DECO VIO SRL | 2500 | 0 | 0 | 34 867 | 34 867 | 0 | 0 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SMART & FAST CONSTRUCT SRL | 1 | 14 372 929 | 354 769 | 1 901 151 | 15 585 708 | 2 597 725 | 13 684 557 |
| DC PROD PLAST SRL | 2 | 1 473 032 | -204 383 | -566 352 | 3 136 412 | 1 853 761 | 3 702 764 |
| IFTIMIE CONSTRUCT GROUP SRL | 3 | 1 349 240 | 159 870 | 341 085 | 358 248 | 190 102 | 17 163 |
| PROTA TECH SRL | 4 | 1 345 758 | 211 570 | 264 367 | 1 550 426 | 299 094 | 686 494 |
| ALUFIX FATADE S.R.L. | 5 | 1 275 298 | 417 651 | 405 139 | 482 581 | 157 993 | 77 597 |
| 6 | 1 261 508 | 86 144 | 113 176 | 267 448 | 21 444 | 154 272 | |
| SMART & FAST MONTAJ SRL | 7 | 1 043 249 | 395 569 | 139 057 | 383 046 | 382 852 | 243 989 |
| BELL COM IMPEX SRL | 8 | 876 774 | 15 494 | 141 844 | 879 093 | 211 781 | 617 456 |
| CAZACU TOP CONSTRUCT SRL | 9 | 845 405 | 44 629 | 36 415 | 116 144 | 4 658 | 79 729 |
| MACO SAFETY SRL | 10 | 837 036 | 29 520 | -126 409 | 1 939 385 | 96 164 | 1 144 869 |
| ELCONIP PROD SRL | 56 | 8 891 | -496 802 | -1 377 623 | 386 586 | 345 189 | 1 764 209 |
| SAMER ANA SRL | 74 | 0 | -2 971 | -22 916 | 2 706 | 1 955 | 25 622 |
| DANTONY PROD SRL | 75 | 0 | -8 301 | -75 779 | 0 | 0 | 75 779 |
| GOLDEN SHELL SERVICES SRL | 76 | 0 | 0 | 11 971 | 218 666 | 216 011 | 206 695 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.