| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CLAVA SRL CUI: 13588507 Nr. înregistrare: J40/11362/2000 CAEN: 9601 - Spalarea si curatarea (uscata) articolelor textile si a produselor din blana Adresa: Bucuresti Sectorul 6, Prel. GHENCEA, Nr. 94-100, ANSAMBLUL REZIDENTIAL PRIMAVARA, LOT 1/1/1, SPATIUL COMERCIAL NR.2, Bloc A2, Etaj P Telefon: 0742****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realCLAVA SRL este o companie înregistrată în județul Bucureşti Sectorul 6, având codul fiscal 13588507. Conform datelor financiare din anul 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 394 637 RON și un profit net de -470 877 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 7 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri CLAVA SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net CLAVA SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 394 637 | 7% | 386 361 | 394 640 | -470 877 | 64 766 | 6 879 | 7 | 2 146 | -310 250 | 2 010 |
| 2015 | 369 123 | -13% | 336 588 | 369 223 | 69 795 | 30 046 | 1 294 625 | 8 | 1 287 139 | 988 184 | 2 000 |
| 2014 | 425 715 | 1% | 313 593 | 426 196 | 96 037 | 47 507 | 1 184 380 | 9 | 1 171 489 | 918 389 | 2 000 |
| 2013 | 419 449 | -13% | 275 122 | 419 449 | 114 040 | 62 342 | 1 033 310 | 9 | 1 023 063 | 822 352 | 2 000 |
| 2010 | 481 272 | 115 375 | 481 272 | 112 577 | 36 592 | 491 432 | 10 | 475 276 | 408 675 | 2 000 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SALESIANER MIETTEX SRL | 1 | 37 248 406 | 4 608 855 | 47 509 402 | 69 046 417 | 12 579 392 | 21 542 875 |
| PROMAR TEXTIL SRL | 2 | 23 831 153 | 1 020 349 | 14 591 706 | 37 881 704 | 3 052 473 | 19 875 774 |
| ECO CLEAN SRL | 3 | 16 338 767 | 1 328 597 | 1 238 999 | 9 624 089 | 3 491 776 | 8 385 090 |
| NUFARUL SA | 4 | 13 494 564 | 542 161 | 20 659 027 | 22 355 490 | 562 355 | 1 583 643 |
| FIMATEX SRL | 5 | 11 403 717 | 1 093 621 | 7 472 656 | 8 989 819 | 1 494 919 | 1 519 337 |
| DENIMED CLEANING SRL | 6 | 9 111 447 | 2 980 165 | 5 219 720 | 6 436 372 | 2 420 313 | 1 279 639 |
| EUROSERVICE TECHNOLOGY SRL | 7 | 9 068 898 | 471 145 | 2 448 073 | 4 789 069 | 724 761 | 2 340 996 |
| LAVA & CUCE RO SRL | 8 | 7 036 876 | 437 150 | 1 198 447 | 3 790 049 | 803 945 | 2 759 006 |
| DRY CLEANING SERVICES SRL | 9 | 6 642 204 | 468 658 | 1 728 094 | 5 202 504 | 850 660 | 3 649 716 |
| ENERGIC SRL | 10 | 5 444 451 | 618 736 | 3 183 120 | 3 809 520 | 332 582 | 450 436 |
| CLAVA SRL | 136 | 394 637 | -469 288 | -310 250 | 71 645 | 4 733 | 386 361 |
| AMA SERVICE SRL | 886 | 0 | 491 092 | -2 488 | 33 392 | 0 | 36 666 |
| SEP SERVICE SRL | 887 | 0 | -62 833 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ARTHUR & ANGI SRL | 888 | 0 | -2 908 | -1 787 | 0 | 0 | 1 787 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CLAVA SRL | 1 | 394 637 | -469 288 | -310 250 | 71 645 | 4 733 | 386 361 |
| VERY CLEAN SRL | 2 | 232 374 | 6 246 | 436 770 | 456 929 | 157 794 | 20 159 |
| GREEN WASH EXPERT SRL | 3 | 207 381 | 178 398 | 176 524 | 182 863 | 55 838 | 6 339 |
| MAXIM SERVICES INTEGRATED SRL | 4 | 81 562 | 75 552 | 73 710 | 75 079 | 6 405 | 1 369 |
| ECO CARPET CLEAN SRL | 5 | 24 274 | 5 975 | 15 391 | 15 519 | 0 | 128 |
| TUVI CLEAN SRL | 6 | 0 | -4 376 | -4 176 | 924 | 0 | 5 100 |
| MAXIM SERVICES INTEGRATED SRL | 4 | 81 562 | 75 552 | 73 710 | 75 079 | 6 405 | 1 369 |
| ECO CARPET CLEAN SRL | 5 | 24 274 | 5 975 | 15 391 | 15 519 | 0 | 128 |
| TUVI CLEAN SRL | 6 | 0 | -4 376 | -4 176 | 924 | 0 | 5 100 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.