| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
LOGISTIC CONFERENCE SRL CUI: 13465440 Nr. înregistrare: J40/9625/2000 CAEN: 8230 - Activitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor Adresa: Bucuresti Sectorul 6, Str. Tincani, Nr. 10, Bloc F13, Scara 5, Etaj 2, Apartament 91 Telefon: 0723****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realLOGISTIC CONFERENCE SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 13465440. Conform datelor financiare din anul 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 206 862 RON și un profit net de 50 324 RON. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri LOGISTIC CONFERENCE SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net LOGISTIC CONFERENCE SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 206 862 | -65% | 3 854 | 209 866 | 50 324 | 0 | 55 182 | 0 | 50 182 | 51 328 | 200 |
| 2018 | 587 801 | 1355% | 10 805 | 588 156 | 94 096 | 2 214 | 102 463 | 0 | 21 871 | 93 872 | 200 |
| 2017 | 40 407 | -73% | 23 151 | 41 527 | -1 228 | 0 | 22 928 | 0 | 5 498 | -223 | 200 |
| 2016 | 149 946 | -62% | 2 646 | 201 991 | 67 734 | 0 | 71 385 | 1 | 56 462 | 68 739 | 200 |
| 2015 | 393 943 | -75% | 58 285 | 394 688 | 107 004 | 434 | 165 860 | 1 | 131 804 | 108 009 | 200 |
| 2014 | 1 593 982 | -27% | 53 819 | 1 601 461 | 212 012 | 1 054 | 265 782 | 1 | 156 075 | 213 017 | 200 |
| 2013 | 2 187 711 | 24% | 286 935 | 2 190 159 | 323 786 | 2 682 | 609 044 | 3 | 361 097 | 324 791 | 200 |
| 2012 | 1 761 507 | 309 303 | 1 763 148 | 186 477 | 22 953 | 473 832 | 6 | 417 669 | 187 482 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ROMEXPO SA | 1 | 63 993 793 | 5 087 309 | 198 667 450 | 270 299 158 | 3 148 422 | 70 399 015 |
| UNIVERSUM EVENTS SRL | 2 | 24 737 396 | 1 237 813 | 2 489 555 | 8 196 724 | 4 817 500 | 5 593 027 |
| 360 REVOLUTION SRL | 3 | 18 399 650 | 3 835 691 | 4 120 236 | 14 658 135 | 9 519 935 | 10 632 150 |
| XTRA EXPO SRL | 4 | 13 285 383 | 2 244 527 | 1 989 973 | 10 306 837 | 333 872 | 8 321 598 |
| EUROEXPO FAIRS SRL | 5 | 8 755 735 | 1 999 583 | 2 490 843 | 3 721 107 | 490 928 | 1 235 803 |
| RALCOM EXHIBITIONS SRL | 6 | 8 091 418 | 1 457 981 | 1 427 661 | 1 962 447 | 367 229 | 590 178 |
| COMPANIA DE EVENIMENTE ZURLI SRL | 7 | 7 938 122 | 1 444 646 | 2 502 807 | 2 951 665 | 1 311 827 | 470 688 |
| BRILIANT ACTIV EVENTS SRL | 8 | 6 296 386 | 916 563 | 871 384 | 1 398 177 | 346 496 | 526 793 |
| ALPHALOGISTICS.RO SRL | 9 | 6 186 735 | 25 101 | 23 317 | 1 080 429 | 712 447 | 1 057 112 |
| STRATEGIC EVENTS & COMMUNICATION SRL | 10 | 5 972 106 | 28 244 | 255 333 | 3 651 756 | 2 980 569 | 3 396 423 |
| LOGISTIC CONFERENCE SRL | 412 | 206 862 | 56 620 | 51 328 | 55 182 | 5 000 | 3 854 |
| BUSINESS FACTORY SRL | 1351 | 0 | -5 562 | -39 960 | 0 | 0 | 39 960 |
| BIOFARM SRL | 1352 | 0 | -1 572 | 162 781 | 178 967 | 5 212 | 16 186 |
| EXPO LEADER SRL | 1353 | -2 700 | -3 329 | -38 302 | 13 117 | 12 420 | 51 419 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ROMEXPO SA | 1 | 63 993 793 | 5 087 309 | 198 667 450 | 270 299 158 | 3 148 422 | 70 399 015 |
| UNIVERSUM EVENTS SRL | 2 | 24 737 396 | 1 237 813 | 2 489 555 | 8 196 724 | 4 817 500 | 5 593 027 |
| XTRA EXPO SRL | 3 | 13 285 383 | 2 244 527 | 1 989 973 | 10 306 837 | 333 872 | 8 321 598 |
| EUROEXPO FAIRS SRL | 4 | 8 755 735 | 1 999 583 | 2 490 843 | 3 721 107 | 490 928 | 1 235 803 |
| RALCOM EXHIBITIONS SRL | 5 | 8 091 418 | 1 457 981 | 1 427 661 | 1 962 447 | 367 229 | 590 178 |
| COMPANIA DE EVENIMENTE ZURLI SRL | 6 | 7 938 122 | 1 444 646 | 2 502 807 | 2 951 665 | 1 311 827 | 470 688 |
| BRILIANT ACTIV EVENTS SRL | 7 | 6 296 386 | 916 563 | 871 384 | 1 398 177 | 346 496 | 526 793 |
| STRATEGIC EVENTS & COMMUNICATION SRL | 8 | 5 972 106 | 28 244 | 255 333 | 3 651 756 | 2 980 569 | 3 396 423 |
| GOURMET ENTERTAINMENT SRL | 9 | 5 863 854 | -75 236 | 493 736 | 958 871 | 759 704 | 465 135 |
| K-FEST SOLUTION SRL | 10 | 5 147 249 | 833 468 | 116 810 | 1 064 942 | 660 581 | 1 039 208 |
| LOGISTIC CONFERENCE SRL | 182 | 206 862 | 56 620 | 51 328 | 55 182 | 5 000 | 3 854 |
| A ONE CONVENTIONS SRL | 546 | 0 | 0 | 34 701 | 73 577 | 73 577 | 38 876 |
| BOSTON BUSINESS CONSULT SRL | 547 | 0 | -220 | -20 436 | 284 | 0 | 20 720 |
| EXPO LEADER SRL | 548 | -2 700 | -3 329 | -38 302 | 13 117 | 12 420 | 51 419 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.