| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
TOP COLECT SRL CUI: 11622840 Nr. înregistrare: J06/68/1999 CAEN: 8291 - Activitati ale agentiilor de colectare si a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului Adresa: Municipiul Bistrita, Str. LUCIAN BLAGA, Nr. 56, Bloc 2, Scara B, Apartament 31, Judet Bistrita-Nasaud, Cod postal 420097 Telefon: 0725***** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realTOP COLECT SRL este o companie înregistrată în județul Bistrita-Nasaud, având codul fiscal 11622840. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri TOP COLECT SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net TOP COLECT SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 | 7 154 | 0 | 0 | 2 653 | 12 215 | 0 | 0 | 7 714 | 1 460 | |
| 2020 | 0 | 7 154 | 0 | 0 | 2 653 | 12 215 | 0 | 0 | 1 460 | 1 460 | |
| 2019 | 0 | 7 154 | 0 | 0 | 2 653 | 12 215 | 0 | 0 | 7 714 | 1 460 | |
| 2018 | 0 | 7 154 | 0 | 0 | 2 653 | 12 215 | 0 | 0 | 7 714 | 1 460 | |
| 2017 | 0 | 7 154 | 0 | 0 | 2 653 | 12 215 | 0 | 0 | 7 714 | 1 460 | |
| 2016 | 0 | 7 154 | 0 | 0 | 2 653 | 12 215 | 0 | 0 | 7 714 | 1 460 | |
| 2015 | 0 | 7 154 | 0 | 0 | 2 653 | 12 215 | 0 | 0 | 7 714 | 1 460 | |
| 2014 | 0 | 7 154 | 0 | 0 | 2 653 | 12 215 | 0 | 0 | 7 714 | 1 460 | |
| 2012 | 0 | 5 761 | 0 | 0 | 0 | 12 215 | 0 | 4 163 | 6 454 | 200 | |
| 2011 | 0 | 5 761 | 0 | 0 | 0 | 12 215 | 0 | 4 163 | 6 454 | 200 | |
| 2010 | 0 | 5 761 | 0 | 0 | 0 | 12 215 | 0 | 4 163 | 6 454 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KRUK ROM�NIA SRL | 1 | 123 240 703 | 11 647 026 | 26 321 086 | 89 804 582 | 66 303 824 | 65 795 728 |
| B2KAPITAL PORTFOLIO MANAGEMENT SRL | 2 | 111 406 476 | 28 163 917 | 77 110 722 | 239 398 274 | 179 031 801 | 161 328 942 |
| ASSET PORTFOLIO SERVICING ROMANIA SRL | 3 | 37 508 797 | 8 413 525 | 16 856 667 | 26 820 644 | 10 578 393 | 10 731 360 |
| INTRUM ROMANIA S.A. | 4 | 28 103 024 | -649 605 | 717 442 | 11 914 904 | 4 086 576 | 10 213 923 |
| FIRE CREDIT SRL | 5 | 24 878 662 | 3 129 126 | 10 190 173 | 14 303 896 | 5 795 030 | 2 663 830 |
| IGCF III RO S.R.L. | 6 | 18 362 329 | 4 028 655 | 8 749 521 | 18 620 860 | 7 306 794 | 9 872 596 |
| IMPROVEMENT CREDIT COLLECTION SRL | 7 | 17 554 911 | 8 259 405 | 18 489 460 | 20 888 587 | 4 161 258 | 1 627 696 |
| CREDITEXPRESS FINANCIAL SERVICES SRL | 8 | 16 413 212 | 2 977 650 | 4 590 992 | 12 227 030 | 2 484 122 | 7 577 370 |
| NBG LEASING S.R.L. | 9 | 12 191 891 | -20 167 830 | -78 660 781 | 54 811 820 | 5 285 608 | 130 400 173 |
| GERI.RO EAST SRL | 10 | 7 531 754 | 2 668 258 | 4 332 438 | 4 985 506 | 4 134 481 | 654 801 |
| TOP COLECT SRL | 158 | 0 | 0 | 7 714 | 14 868 | 6 022 | 7 154 |
| CORPORATE RECOVERY MANAGEMENT S.R.L. | 221 | 0 | -70 709 | 196 436 | 447 545 | 48 991 | 253 322 |
| KOMPASS DATA SRL | 222 | 0 | 0 | -139 065 | 3 090 | 0 | 142 155 |
| HOMIR BEST CONSULT S.R.L. | 223 | 0 | -676 | -40 733 | 4 103 | 0 | 44 836 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TOP COLECT SRL | 1 | 0 | 0 | 7 714 | 14 868 | 6 022 | 7 154 |
| TOP COLECT SRL | 1 | 0 | 0 | 7 714 | 14 868 | 6 022 | 7 154 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.