Data verificării: 02.11.2026
Legendă: fără incidente cu incidente

Testați gratuit aplicația Topchecks timp de 7 zile

Creați-vă un cont în aplicație și timp de 7 zile aveți acces gratuit la funcțiile de verificare și monitorizare
și obțineți informații importante referitoare la starea partenerilor dvs. de afaceri.
Denumire partener Procese Datorii Insolvență CIP ReCom Grup Firme Analiză Financiară
COPLAST 99 SRL
CUI: 11583589
Nr. înregistrare: J13/866/1999
CAEN: 4649 - Comert cu ridicata al altor bunuri de uz gospodaresc
Adresa: Municipiul Constanta, Aleea GAROFITEI, Nr. 18, Bloc L75B, Scara B, Etaj 1, Apartament 23, Judet Constanta, Cod postal 8700

Rapoarte avansate din surse interogate în timp real

COPLAST 99 SRL este o companie având codul fiscal 11583589.

Conform datelor financiare din anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 402 838 RON și un profit net de 83 780 RON.

În același an, compania a avut un număr mediu de 1 angajați.

Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților.

Puncte tari Puncte slabe

Analiza datelor

Pentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată.

Riscuri și acțiuni

Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.

Reprezentare grafică cifră de afaceri COPLAST 99 SRL
Reprezentare grafică profit net COPLAST 99 SRL

Indicatori financiari COPLAST 99 SRL

An Cifra de afaceri % Datorii Venituri Profit net /
Pierdere neta
Active imobilizate Active circulante Salariati Disp. banesti Capitaluri Capital Social
2025 402 838 21% 790 078 402 838 83 780 5 335 1 125 106 1 348 311 340 363 200
2024 333 820 -36% 577 288 333 820 -354 002 5 335 1 070 228 0 301 437 498 275 200
2023 523 067 -13% 492 845 523 067 121 926 17 592 1 327 531 1 239 574 852 278 200
2022 603 236 -6% 444 258 603 266 112 387 17 592 1 157 019 1 154 488 730 353 200
2021 639 084 3% 410 983 639 084 180 661 33 191 995 698 1 174 940 617 906 200
2020 618 911 -17% 380 809 618 911 86 774 47 520 770 595 1 143 120 437 306 200
2019 742 858 38% 391 771 742 858 37 544 62 689 679 614 1 103 940 350 532 200
2018 537 223 11% 352 999 537 223 -24 516 62 689 603 298 1 44 584 312 988 200
2017 482 454 -8% 356 241 485 766 23 711 74 237 628 888 1 12 865 346 884 200
2016 521 810 -0% 318 419 521 810 4 690 89 046 552 546 1 45 377 323 173 200
2015 524 058 19% 390 202 524 425 -67 488 88 812 496 075 2 1 206 194 685 200
2014 441 880 -18% 339 536 441 935 5 589 88 812 512 897 2 635 262 173 200
2013 538 530 -25% 291 148 538 538 1 563 88 812 459 911 0 1 340 256 584 200
2012 716 730 -12% 150 703 716 732 5 825 88 912 494 330 1 63 003 255 021 200
2011 816 363 32% 191 532 816 363 19 734 89 580 499 079 2 43 824 249 197 200
2010 619 257 26% 117 556 619 286 8 804 43 931 303 048 0 82 669 229 423 200
2009 492 504 2% 111 347 492 523 5 779 88 911 243 095 0 6 807 220 659 200
2008 481 887 157 756 482 658 112 147 88 911 283 725 0 18 449 214 880 200

Clasament naţional CAEN 4649 după cifra de afaceri aferentă anului 2024

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
PROCTER & GAMBLE DISTRIBUTION SRL 1 2 594 152 352 48 231 495 33 381 974 241 162 530 233 294 669 204 325 564
UNILEVER SOUTH CENTRAL EUROPE SA 2 1 339 376 726 43 803 726 232 144 488 473 756 119 302 064 001 241 303 500
RECKITT BENCKISER ROMANIA SRL 3 692 636 008 49 814 740 113 819 696 254 445 639 219 499 162 141 146 696
TZMO ROMANIA S.R.L. 4 384 046 822 21 334 906 87 213 067 167 489 957 87 857 188 80 520 512
ESSITY ROMANIA SRL 5 381 828 332 5 398 741 20 154 141 70 724 483 61 229 667 50 584 719
RB (HYGIENE HOME) ROMANIA S.R.L. 6 341 260 094 22 146 098 39 512 550 121 618 767 92 804 812 82 257 207
COS 2000 DISTRIBUTION SRL 7 285 803 640 11 744 456 87 798 024 98 949 424 8 874 246 15 142 525
LEGO ROM�NIA SRL 8 278 533 833 11 347 265 17 750 007 74 879 004 46 444 913 57 370 187
RTC PROFFICE EXPERIENCE SA 9 214 120 685 2 420 002 9 616 851 58 252 405 32 634 179 49 357 167
B.N.BUSINESS SRL 10 140 606 793 12 443 543 13 864 212 58 955 466 31 877 611 45 521 227
COPLAST 99 SRL 975 333 820 -343 986 498 275 1 075 563 754 530 577 288
FILD TRADING SRL 1813 0 -9 391 25 451 252 346 1 678 226 895
CONSILIER SRL 1814 0 0 0 0 0 0
XIN YUAN COM IMPEX SRL 1815 0 -242 328 810 085 3 667 406 2 187 270 3 024 578

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
PIRAMIDA FORTE SRL 1 26 721 726 1 020 676 2 657 075 10 158 176 2 828 727 7 527 472
G & G PAPER SRL 2 22 290 553 1 778 601 4 275 986 11 191 785 4 754 877 6 915 799
RIK SRL 3 21 884 056 1 116 165 6 044 372 12 541 256 1 595 860 6 496 884
ARAFURA SRL 4 21 344 535 2 255 756 8 891 145 22 714 758 1 113 979 12 826 446
HELIN WIPES S.R.L. 5 11 494 056 610 090 1 541 022 6 418 161 2 326 052 4 877 139
DONGA SRL 6 8 534 834 184 218 11 054 538 16 734 852 117 566 5 684 589
ZORILE TOYS SRL 7 7 793 261 153 481 893 456 14 427 805 3 638 014 13 534 349
MISU SRL 8 6 717 752 30 312 5 413 907 8 405 995 461 602 2 997 836
ME & MY SRL 9 6 284 036 633 528 2 869 443 4 938 830 683 419 2 145 558
SAL ACTIV EXPERT S.R.L. 10 4 538 650 977 253 1 224 311 2 036 458 339 670 762 232
COPLAST 99 SRL 23 333 820 -343 986 498 275 1 075 563 754 530 577 288
BYACOMPACT SRL 49 0 -500 -57 543 132 787 22 973 190 330
CONSTANTPRES SRL 50 0 0 -10 017 252 520 125 660 262 537
ISTHAT TRADING SRL 51 0 0 4 605 4 605 128 0

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.