| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
LICA STEAUA MORII SRL CUI: 11343470 Nr. înregistrare: J26/46/1999 CAEN: 5610 - Restaurante Adresa: SIGHISOARA OCTAVIAN GOGA 12B/12C MURES |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realLICA STEAUA MORII SRL este o companie înregistrată în județul Mures, având codul fiscal 11343470. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 1 115 485 RON și un profit net de 77 724 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 9 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri LICA STEAUA MORII SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net LICA STEAUA MORII SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 115 485 | 28% | 382 051 | 1 115 486 | 77 724 | 285 128 | 166 480 | 9 | 107 400 | 69 557 | 200 |
| 2023 | 871 898 | 12% | 509 375 | 881 198 | 116 492 | 376 186 | 287 366 | 8 | 153 735 | 154 177 | 200 |
| 2022 | 776 079 | 19% | 657 889 | 1 162 440 | 537 306 | 399 353 | 296 944 | 0 | 139 776 | 38 408 | 200 |
| 2021 | 650 575 | 63% | 1 068 490 | 650 576 | 150 651 | 417 500 | 135 661 | 5 | 58 089 | -515 329 | 200 |
| 2020 | 399 376 | -43% | 901 396 | 447 456 | 1 847 | 171 837 | 730 878 | 6 | 14 669 | 667 500 | 667 500 |
| 2019 | 705 548 | 3% | 1 037 515 | 705 548 | 155 561 | 217 692 | 128 609 | 8 | 60 276 | -691 214 | 200 |
| 2018 | 681 713 | 21% | 1 142 025 | 716 696 | 99 055 | 206 572 | 88 678 | 9 | 37 900 | -846 775 | 200 |
| 2017 | 564 754 | 69% | 1 124 641 | 564 829 | 77 799 | 129 236 | 49 576 | 9 | 6 202 | -898 470 | 200 |
| 2016 | 334 415 | 24% | 1 077 181 | 334 415 | 13 591 | 25 678 | 25 088 | 8 | 3 088 | -976 270 | 200 |
| 2015 | 270 647 | 57% | 1 069 920 | 270 814 | -53 373 | 27 900 | 27 958 | 8 | 19 062 | -963 680 | 200 |
| 2014 | 172 116 | 8% | 1 018 768 | 172 360 | -94 591 | 40 276 | 28 270 | 7 | 11 290 | -910 308 | 200 |
| 2013 | 158 945 | -22% | 929 234 | 160 609 | -218 278 | 54 935 | 25 778 | 8 | 1 900 | -815 716 | 200 |
| 2012 | 202 912 | 34% | 838 022 | 204 240 | -26 906 | 74 793 | 117 577 | 11 | 4 263 | -597 439 | 200 |
| 2011 | 151 386 | 20% | 745 756 | 152 679 | -61 046 | 68 628 | 85 429 | 10 | 1 415 | -568 508 | 200 |
| 2010 | 125 716 | 674 182 | 127 869 | -113 019 | 75 824 | 90 828 | 10 | 1 339 | -486 771 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PREMIER RESTAURANTS ROMANIA SRL | 1 | 2 014 764 110 | 215 952 698 | 366 927 114 | 721 682 778 | 26 293 946 | 330 682 183 |
| US FOOD NETWORK SA | 2 | 1 132 715 900 | 123 110 066 | 104 709 416 | 343 367 988 | 5 410 746 | 242 834 336 |
| SET-CORPORATION SRL | 3 | 371 753 502 | 50 765 932 | 86 696 911 | 139 294 428 | 4 508 827 | 54 662 822 |
| STRONG MND CORPORATION S.R.L. | 4 | 125 959 197 | 9 073 723 | 19 252 892 | 47 570 109 | 12 658 120 | 31 947 493 |
| CARTOFISSERIE S.A. | 5 | 111 509 159 | 5 212 742 | 9 947 122 | 26 247 686 | 749 523 | 16 159 817 |
| AMERICAN RESTAURANT SYSTEM SA | 6 | 108 409 108 | -6 517 371 | -22 073 864 | 26 224 416 | 1 333 773 | 49 173 708 |
| NOODLE PACK SRL | 7 | 103 478 211 | 267 462 | 3 168 174 | 50 376 000 | 19 121 209 | 47 923 476 |
| 8 | 102 381 970 | -6 550 679 | 33 166 601 | 69 675 647 | 3 088 276 | 36 966 217 | |
| AMREST FOOD S.R.L. | 9 | 95 097 100 | 4 838 674 | 9 822 546 | 24 437 200 | 1 520 330 | 9 747 916 |
| MLS INVEST TRADING SRL | 10 | 92 447 259 | 12 767 678 | 10 943 012 | 37 735 045 | 7 778 772 | 26 854 349 |
| LICA STEAUA MORII SRL | 4187 | 1 115 485 | 110 519 | 69 557 | 451 608 | 15 110 | 382 051 |
| ROXIE'S FOOD CORNER S.R.L. | 17040 | 0 | -243 | 13 713 | 50 161 | 40 000 | 24 025 |
| 17041 | -2 295 | -70 742 | -29 238 | 5 064 | 2 241 | 34 302 | |
| PETRAS TRADE SRL | 17042 | -30 750 | -32 039 | 453 | 453 | 0 | 0 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SEISIM SERV SRL | 1 | 10 534 092 | 877 089 | 741 996 | 2 316 394 | 281 468 | 1 527 225 |
| CA & MB GRUP SRL | 2 | 10 092 982 | 536 910 | 4 489 068 | 13 844 793 | 1 190 245 | 9 355 725 |
| EXCALIBUR SRL | 3 | 8 708 181 | 2 944 824 | 2 486 597 | 4 365 976 | 1 582 513 | 1 892 493 |
| ARKARA MOONLIGHT S.R.L. | 4 | 7 560 258 | 917 336 | 1 093 384 | 3 088 355 | 677 316 | 2 046 081 |
| STORE RESTAURANTS S.R.L. | 5 | 7 415 107 | 181 944 | 6 128 | 874 532 | 337 507 | 868 404 |
| SALMO IMPEX SRL | 6 | 7 361 981 | 2 959 417 | 11 093 257 | 11 541 534 | 221 260 | 316 277 |
| BUMEKA PLUS SRL | 7 | 7 339 442 | 2 850 659 | 4 572 547 | 5 071 482 | 207 149 | 498 935 |
| LELAND PIZZA SRL | 8 | 6 664 285 | 147 167 | 35 057 | 754 327 | 85 964 | 525 923 |
| BOGDANTUR SRL | 9 | 6 364 786 | 1 585 124 | 3 041 632 | 7 013 671 | 194 970 | 3 536 833 |
| XENIA INFO SRL | 10 | 6 285 003 | 1 145 405 | 11 275 035 | 11 703 593 | 469 690 | 281 949 |
| LICA STEAUA MORII SRL | 99 | 1 115 485 | 110 519 | 69 557 | 451 608 | 15 110 | 382 051 |
| ROMARTA LUXURY EVENTS SRL | 345 | 0 | 0 | 548 955 | 627 284 | 627 071 | 78 329 |
| GRIORAN S.R.L. | 346 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BABACU GRILL SRL | 347 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.