| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
MIORIN SRL CUI: 1115262 Nr. înregistrare: J08/1191/1991 CAEN: 5610 - Restaurante Adresa: Municipiul Brasov, Str. ARGINTULUI, Nr. 2, Bloc 510, Scara B, Etaj 3, Apartament 15, Judet Brasov, Cod postal 500158 Telefon: 0268****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realMIORIN SRL este o companie înregistrată în județul Brasov, având codul fiscal 1115262. Conform datelor financiare din anul 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 238 689 RON și un profit net de -31 360 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 5 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri MIORIN SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net MIORIN SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 238 689 | 30% | 518 594 | 238 690 | -31 360 | 2 240 | 109 811 | 5 | 1 051 | -406 543 | 200 |
| 2014 | 183 124 | 35% | 543 179 | 184 194 | -55 735 | 2 344 | 165 651 | 5 | 1 184 | -375 184 | 210 |
| 2013 | 136 008 | 1% | 432 845 | 137 290 | -43 522 | 0 | 113 423 | 5 | 286 | -319 422 | 210 |
| 2012 | 134 948 | 44% | 342 667 | 134 953 | -39 049 | 0 | 66 767 | 5 | 3 111 | -275 900 | 210 |
| 2011 | 93 838 | 12% | 256 446 | 94 173 | -32 203 | 0 | 19 595 | 5 | 5 536 | -236 851 | 210 |
| 2010 | 83 836 | 225 152 | 84 019 | -41 597 | 0 | 20 504 | 5 | 267 | -204 648 | 210 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PREMIER RESTAURANTS ROMANIA SRL | 1 | 676 681 344 | 86 807 309 | 162 967 170 | 298 202 167 | 3 889 171 | 130 446 839 |
| US FOOD NETWORK SA | 2 | 477 279 295 | 65 821 519 | 61 595 927 | 157 570 997 | 17 843 191 | 93 715 449 |
| AMERICAN RESTAURANT SYSTEM SA | 3 | 112 016 197 | -2 110 335 | -1 682 955 | 35 248 048 | 2 468 694 | 36 955 913 |
| NADENKA SRL | 4 | 59 340 229 | 6 181 874 | 7 282 597 | 14 404 750 | 528 500 | 7 123 805 |
| RO-ARMYCATERING SA | 5 | 54 318 742 | 998 459 | 690 383 | 7 303 557 | 3 063 501 | 5 864 351 |
| SET-CORPORATION SRL | 6 | 46 979 811 | 4 243 987 | 6 627 551 | 11 901 509 | 90 249 | 5 385 166 |
| MLS INVEST TRADING SRL | 7 | 46 445 152 | 7 076 523 | 7 086 671 | 10 673 095 | 1 677 035 | 3 095 997 |
| BLISS SRL | 8 | 46 059 934 | 8 566 934 | 10 645 355 | 23 980 462 | 1 594 346 | 13 364 983 |
| STRONG MND CORPORATION S.R.L. | 9 | 44 353 486 | 9 614 845 | 9 635 680 | 11 780 991 | 2 391 492 | 2 673 243 |
| MOULIN D'OR SRL | 10 | 43 497 306 | 723 115 | 2 693 357 | 11 678 723 | 653 648 | 9 125 799 |
| MIORIN SRL | 4811 | 238 689 | -24 193 | -406 543 | 112 051 | 0 | 518 594 |
| DACIA PLAZZA GRUP SRL | 13866 | 0 | 55 684 | -367 139 | 598 637 | 452 846 | 965 776 |
| MOBIL PROD SRL | 13867 | 0 | 94 346 | 117 604 | 126 126 | 3 660 | 8 522 |
| GANTERA COM SRL | 13868 | 0 | -651 333 | -14 112 | 3 394 | 0 | 17 506 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NADENKA SRL | 1 | 59 340 229 | 6 181 874 | 7 282 597 | 14 404 750 | 528 500 | 7 123 805 |
| ALTIUS SRL | 2 | 30 244 250 | 5 725 458 | 12 084 243 | 17 238 475 | 2 603 963 | 5 043 505 |
| OLIN FOODS SRL | 3 | 29 469 777 | 1 886 405 | 2 225 130 | 11 107 783 | 1 945 680 | 8 305 009 |
| AMRITA COM SRL | 4 | 11 514 729 | 490 749 | 749 441 | 3 835 370 | 2 123 581 | 3 163 081 |
| DANI DRAG SRL | 5 | 9 737 237 | 3 257 925 | 1 452 795 | 8 434 074 | 242 706 | 6 999 346 |
| KRON BUILD SRL | 6 | 8 545 407 | 4 002 987 | 5 994 276 | 8 869 620 | 4 843 307 | 2 786 735 |
| LUX DIVINA SRL | 7 | 7 032 562 | 628 286 | 60 260 | 1 254 012 | 455 073 | 1 193 783 |
| RIOMATEX SRL | 8 | 6 415 412 | 24 983 | 1 536 342 | 3 111 528 | 1 313 536 | 1 580 098 |
| TRANSILVANIA HOTELS & RESTAURANTS SRL | 9 | 5 592 864 | 797 074 | 1 807 136 | 2 235 265 | 331 429 | 428 160 |
| ROATA NOROCULUI SRL | 10 | 5 474 211 | 1 703 204 | 2 191 677 | 4 300 387 | 850 420 | 1 415 007 |
| MIORIN SRL | 185 | 238 689 | -24 193 | -406 543 | 112 051 | 0 | 518 594 |
| MARTIN SRL | 444 | 0 | 46 782 | -146 604 | 51 864 | 1 267 | 198 468 |
| POIANA ASTRAL SA | 445 | 0 | 9 776 | 7 551 832 | 8 286 796 | 588 160 | 734 964 |
| DACIA PLAZZA GRUP SRL | 446 | 0 | 55 684 | -367 139 | 598 637 | 452 846 | 965 776 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.