| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SPORT MANAGEMENT SUPORT SRL CUI: 11076063 Nr. înregistrare: J08/2032/1991 CAEN: 9311 - Activitati ale bazelor sportive Adresa: Municipiul Brasov, Str. DE MIJLOC, Nr. 132, Judet Brasov, Cod postal 2200 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realSPORT MANAGEMENT SUPORT SRL este o companie înregistrată în județul Brasov, având codul fiscal 11076063. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri SPORT MANAGEMENT SUPORT SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net SPORT MANAGEMENT SUPORT SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 0 | 112 567 | 0 | 0 | 27 654 | 67 138 | 0 | 23 265 | -17 775 | 200 | |
| 2014 | 0 | 112 568 | 0 | 0 | 27 654 | 67 139 | 0 | 23 266 | -17 775 | 200 | |
| 2013 | 0 | 121 146 | 0 | 0 | 27 654 | 75 718 | 0 | 31 845 | -17 775 | 200 | |
| 2012 | 0 | -100% | 121 147 | 0 | 0 | 27 654 | 75 718 | 0 | 31 845 | -17 775 | 200 |
| 2010 | 2 253 | 121 147 | 2 253 | 142 | 27 654 | 75 718 | 0 | 31 845 | -17 775 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S.C. FOTBAL CLUB PETROLUL SA IN INSOLVENTA, IN INS | 1 | 13 668 838 | -12 762 109 | -25 374 957 | 7 586 383 | 6 237 803 | 16 603 613 |
| SC CA&MB GRUP SRL | 2 | 8 309 340 | 1 438 828 | 352 412 | 2 409 142 | 71 206 | 2 091 099 |
| CENTRUL DE FOTBAL MOGOSOAIA S.R.L. | 3 | 4 291 183 | 397 794 | 683 622 | 2 030 171 | 1 725 413 | 1 346 549 |
| MSPORT PRO SRL | 4 | 3 758 433 | 1 009 311 | 2 312 411 | 3 291 151 | 1 321 432 | 988 002 |
| S.C. IRMEX TRADING | 5 | 3 135 774 | 1 399 332 | -4 872 563 | 5 352 513 | 160 466 | 10 571 832 |
| RESPECT CLUB SRL | 6 | 3 031 263 | 39 926 | 794 160 | 1 700 175 | 563 737 | 1 074 767 |
| SC AQUALAND DEVA S.R.L | 7 | 2 972 153 | -147 827 | -1 381 133 | 270 235 | 187 434 | 1 628 424 |
| ALEX COM 94 BUCURESTI S.R.L. | 8 | 2 747 352 | 271 566 | 1 130 547 | 5 144 234 | 338 805 | 4 050 200 |
| BOWLING MANAGEMENT SRL | 9 | 2 731 157 | -1 147 033 | -1 979 286 | 2 896 582 | 185 290 | 4 919 506 |
| DAIMON INTERMED 96 SRL | 10 | 2 560 649 | 232 583 | -1 747 042 | 5 089 923 | 532 743 | 6 836 965 |
| SC SPORT MENGM.SUPORT SRL | 343 | 0 | 0 | -17 775 | 94 792 | 35 104 | 112 567 |
| MAGNA ARENA SRL IN FALIMENT | 504 | 0 | -388 | -5 606 298 | 701 687 | 701 687 | 6 307 985 |
| S.C. MARITIMA S.A. | 505 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ROSANIA TUR TRANSPORT S.A | 506 | 0 | 0 | -292 | 0 | 0 | 292 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WE PLAY SRL | 1 | 492 666 | -90 956 | 19 770 | 412 994 | 76 467 | 595 559 |
| SC HIGHROLLER SRL | 2 | 360 727 | -149 506 | -32 474 | 41 830 | 15 198 | 74 304 |
| SC RIO SPORT SRL | 3 | 142 940 | 8 901 | -93 931 | 5 016 | 490 | 98 947 |
| S.C.KARTBAHN - KRONSTADT SRL | 4 | 74 594 | -230 272 | -232 676 | 268 970 | 173 030 | 501 646 |
| I.S.C -IPANEMA SPORT CENTER SRL | 5 | 71 313 | -30 977 | -84 782 | 1 669 | 512 | 86 451 |
| S.C.IMPERIAL PINTO SRL | 6 | 65 885 | 6 600 | 5 275 | 7 127 | 593 | 1 852 |
| S.C. ELIT SPORT S.R.L | 7 | 63 297 | -14 404 | -21 254 | 207 995 | 19 382 | 229 249 |
| S.C.KORONA FIGHT SPORTS SRL | 8 | 50 497 | -28 674 | -51 806 | 30 497 | 0 | 91 978 |
| SC TOUR OFFICE SRL | 9 | 27 375 | -82 544 | -84 633 | 515 919 | 244 945 | 600 552 |
| S.C ARMURIER STAR | 10 | 11 600 | 684 | -1 707 | 2 280 | 600 | 3 987 |
| SC SPORT MENGM.SUPORT SRL | 16 | 0 | 0 | -17 775 | 94 792 | 35 104 | 112 567 |
| 2 PEELERS SRL | 27 | 0 | -1 605 | -51 846 | 57 126 | 11 878 | 108 972 |
| S.C. SPORTIGO 2015 SRL-D | 28 | 0 | -4 298 | -4 098 | 723 | 0 | 4 821 |
| SC RINK TEAM SRL | 29 | 0 | 0 | 177 721 | 200 690 | 194 | 22 969 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.